Vereniging 'Hellas Utrecht' op 'Decathlon Nationale CD Indoor 2020'

Prijzen

Marin Berding
  • Meisjes Junior D1 - 60mH_hf - 10,78

Hoogtepunten

Nigel Hilverts JJD1 600m
  • 1:58,13
  • Tessa Evelein MJD2 60m
  • 8,68
  • Beer Timmer JJD2 Hoog
  • 1,45
  • Isabel Gambarini MJD1 Ver
  • 4,05
  • Aidan de Bok JJD2 Ver
  • 4,23
  • Najoua Tarawally MJD2 60mH
  • 10,48
  • Neville Albertzoon JJD1 60m
  • 9,39
  • Nigel Hilverts JJD1 60m
  • 8,63
  • Marin Berding MJD1 Ver
  • 4,14
  • Dyanthe Nwokolo MJD1 60m
  • 8,88
  •  

    Jongens Junior C1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    Wout Hogenboom --- 8,59


    Jongens Junior C1 - 800 meter

    # Naam ResOBP
    Finn van Ek --- 2:25,23


    Jongens Junior C1 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    David Fontein --- 10,43


    Jongens Junior C1 - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBP
    Neo Thijssen --- 10,27


    Jongens Junior C1 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    David Fontein --- 1,55


    Jongens Junior C1 - Verspringen

    # Naam ResOBP
    Wout Hogenboom --- 5,07


    Jongens Junior C2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    Sydney Albertzoon --- 7,87
    Olaf van der Hidde --- 8,13


    Jongens Junior C2 - 300 meter

    # Naam ResOBP
    Sydney Albertzoon --- 41,80


    Jongens Junior C2 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    Sydney Albertzoon --- 9,43


    Jongens Junior D1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    7 Nigel Hilverts 8,63Q 8,91
    43 Neville Albertzoon 9,39 9,51


    Jongens Junior D1 - 60 meter halve finale

    # Naam ResQm
    5 Nigel Hilverts 8,54Q 8,63


    Jongens Junior D1 - 60 meter finale

    # Naam ResQm
    8 Nigel Hilverts 9,09 8,54


    Jongens Junior D1 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    11 Nigel Hilverts 1:58,13 2:17,14
    19 Neville Albertzoon 2:03,01 2:16,64


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Altis JD2 Altis - JJD1 4 27,78 10
    2 Amsterdamse pijlen AV 1923 - JJD1 4 28,17 9
    3 De Gooise Sprinters GAC Hilversum - JJD1 4 28,47 8
    4 Goudse Wafels 1 AV Gouda - JJD1 4 30,37 7
    5 Goudse Wafels 2 AV Gouda - JJD1 4 30,41 6
    6 H.A.C. D1 Jongens Junioren HAC - JJD1 4 30,79 5
    7 AvWeert AV Weert - JJD1 4 30,85 4
    8 Prins Hendrik JJD Prins Hendrik - JJD1 4 31,13 3
    9 De CheJas BeBo's AV `34 Apeldoorn - JJD1 4 31,24 2
    10 AV Nijkerk D1 AV Nijkerk - JJD1 4 31,35 1


    Jongens Junior D1 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    Nigel Hilverts --- 4,00


    Jongens Junior D2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    48 Aidan de Bok 9,11 8,96
    Nelson Moude Foko --- 8,59


    Jongens Junior D2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Daniel Boendermaker DNF 4:10,05


    Jongens Junior D2 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    23 Beer Timmer 11,03Q 11,34


    Jongens Junior D2 - 60 meter horden halve finale

    # Naam ResQm
    Beer Timmer --- 11,03


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Nimma-boys Nijmegen Atletiek - JJD2 4 28,49 7
    2 Flevo delta 1 AV Flevo Delta - JJD2 4 28,94 6
    3 RTC boys AV Horror Sneek - JJD2 4 28,98 5
    4 4 Hellas Hellas Utrecht - JJD2 5 29,05 4
    5 Olympus '70 AV Olympus `70 - JJD2 4 29,08 3
    6 Zeewolde Atletiek JJD AV Zeewolde - JJD2 4 30,53 2
    7 DAK Dudes DAK - JJD2 4 31,17 1


    Jongens Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam 1.251.301.351.401.451.501.551.601.62ResOBP
    12 Beer Timmer O XXO XO XXX 1,45 1,45
    25 Daniel Boendermaker XO O XXX 1,30 1,25


    Jongens Junior D2 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    15 Aidan de Bok 4,22 4,23 4,03 4,23 4,61


    Meisjes Junior C1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    Nikita Vissers --- 8,95


    Meisjes Junior C1 - 300 meter

    # Naam ResOBP
    Aisha Meijer --- 50,02


    Meisjes Junior C1 - 800 meter

    # Naam ResOBP
    Sanne Geurtsen --- 2:36,03


    Meisjes Junior C1 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    Nikita Vissers --- 10,14


    Meisjes Junior C1 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBP
    Aisha Meijer --- 9,92


    Meisjes Junior C2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    Ella de Bruijne --- 8,72
    Meike Tan --- 8,73


    Meisjes Junior C2 - 300 meter

    # Naam ResOBP
    Maya Clark --- 43,18


    Meisjes Junior C2 - 800 meter

    # Naam ResOBP
    Lidewij Boddeke --- 2:40,00


    Meisjes Junior C2 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    Maya Clark --- 9,55
    Meike Tan --- 11,21


    Meisjes Junior C2 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBP
    Ella de Bruijne --- 9,48


    Meisjes Junior D1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    17 Dyanthe Nwokolo 8,88Q 8,82
    54 Isabel Gambarini 9,36 9,45
    59 Giulia Invernizzi 9,50 9,43
    Marin Berding --- 9,07


    Meisjes Junior D1 - 60 meter halve finale

    # Naam ResQm
    11 Dyanthe Nwokolo 8,96 8,88


    Meisjes Junior D1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    8 Dyanthe Nwokolo 3:30,01 3:35,31


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    4 Marin Berding 10,64Q 11,67


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden halve finale

    # Naam ResQm
    3 Marin Berding 10,78q 10,64


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden finale

    # Naam ResQm
    Marin Berding --- 10,78


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 RA1 Rotterdam Atletiek - MJD1 5 28,64 9
    2 Sprintgirls - MJD1 4 29,06 8
    3 Sparta Runners AV Sparta - MJD1 4 29,33 7
    4 Groningen Atletiek MD1 Groningen Atletiek - MJD1 4 29,71 6
    5 Altis D meiden Altis - MJD1 4 29,79 5
    6 Goudse Snippers AV Gouda - MJD1 5 30,71 4
    7 H.A.C. D1/2 Meisjes Junioren HAC - MJD1 4 30,94 3
    8 AV '34 AV `34 Apeldoorn - MJD1 4 31,11 2
    9 Gemzen AV De Gemzen - MJD1 4 31,59 1


    Meisjes Junior D1 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    5 Marin Berding 9,71 - - 9,71Q 9,18


    Meisjes Junior D1 - Kogelstoten 2 kilogram finale

    # Naam P1P2P3ResQm
    5 Marin Berding 9,47 9,54 9,38 9,54 9,71


    Meisjes Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam 1.101.151.201.251.301.351.401.451.521.551.57ResOBP
    12 Giulia Invernizzi O O O O XO XXX 1,30 1,40


    Meisjes Junior D1 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    11 Marin Berding 4,14 3,95 3,94 4,14q 4,27
    15 Isabel Gambarini 3,66 4,05 3,52 4,05 4,05
    29 Dyanthe Nwokolo 3,82 3,90 3,49 3,90 4,20


    Meisjes Junior D1 - Verspringen finale

    # Naam P1P2P3ResQm
    10 Marin Berding 3,85 3,89 - 3,89 4,14


    Meisjes Junior D2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    14 Tessa Evelein 8,68Q 8,71
    50 Hanne Pinxterhuis 9,17 9,23
    53 Iris Loonstra 9,22 9,43
    Najoua Tarawally --- 9,07


    Meisjes Junior D2 - 60 meter halve finale

    # Naam ResQm
    18 Tessa Evelein 8,78 8,68


    Meisjes Junior D2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    17 Jackie Vissers 3:31,44 3:34,96


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    10 Najoua Tarawally 10,48Q 11,38


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden halve finale

    # Naam ResQm
    12 Najoua Tarawally 10,67 10,48


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Sparta Sprinters AV Sparta - MJD2 4 28,05 8
    2 AV Hylas MJ D2D1 AV Hylas - MJD2 4 28,44 7
    3 Hellas Snellas Hellas Utrecht - MJD2 4 28,58 6
    4 Leiden Atletiek - Dreamers Leiden Atletiek - MJD2 4 29,03 5
    5 Climax Ladies Climax - MJD2 4 30,50 4
    5 D2 meiden AV’34 AV `34 Apeldoorn - MJD2 4 30,50 4
    7 DAK Chicks DAK - MJD2 4 31,16 2
    8 DAK Meiden DAK - MJD2 4 35,59 1


    Meisjes Junior D2 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    7 Iris Loonstra 10,25 10,33 10,30 10,33q 10,20
    12 Tessa Evelein 9,71 10,07 9,93 10,07q 10,84
    Hanne Pinxterhuis --- 7,63


    Meisjes Junior D2 - Kogelstoten 2 kilogram finale

    # Naam P1P2P3ResQm
    8 Iris Loonstra 10,71 10,30 10,40 10,71 10,33
    10 Tessa Evelein 9,20 9,99 7,71 9,99 10,07


    Meisjes Junior D2 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    33 Najoua Tarawally 3,84 3,63 3,53 3,84 4,17
    42 Hanne Pinxterhuis 3,25 3,49 3,23 3,49 3,86