Vereniging 'Haag Atletiek' op 'Decathlon Nationale CD Indoor 2020'

Prijzen

Sybren van der Kooi
  • Jongens Junior D1 - Kogel - 8,90
Sybren van der Kooi
  • Jongens Junior D1 - Kogel_f - 9,54
Ward Robbemont
  • Jongens Junior D1 - Polshoog - 1,95
Aaliyah Azerki
  • Meisjes Junior D1 - 600m - 1:51,57
 

Jongens Junior C1 - 60 meter

# Naam ResOBP
Vincent Bataille --- 8,80
Jayden van der Velde --- 8,90


Jongens Junior C1 - 300 meter

# Naam ResOBP
Vincent Bataille --- 51,17
Jayden van der Velde --- 45,46


Jongens Junior C1 - 800 meter

# Naam ResOBP
Manolo Scheers --- 2:42,92
Silas van der Schaaf --- 2:29,43


Jongens Junior C1 - 60 meter horden

# Naam ResOBP
Jazz Huf --- 10,45
Jayden van der Velde --- 15,88


Jongens Junior C1 - Hoogspringen

# Naam ResOBP
Jazz Huf --- 1,60
Vincent Bataille --- 1,35


Jongens Junior C1 - Verspringen

# Naam ResOBP
Jazz Huf --- 5,13


Jongens Junior C2 - 60 meter

# Naam ResOBP
David Pronk --- 7,56


Jongens Junior C2 - 800 meter

# Naam ResOBP
Florian van Lent --- 2:23,30


Jongens Junior C2 - 60 meter horden

# Naam ResOBP
David Pronk --- 8,56


Jongens Junior C2 - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam ResOBP
David Pronk --- 13,81


Jongens Junior D1 - 60 meter

# Naam ResOBP
28 Skip Silvius 9,09 9,17
31 Midas Landman 9,14 9,51
56 Yassine Daoudi 9,72 10,02
64 Simon Neevel 10,46 10,22
Mick van Kuiken --- 10,62


Jongens Junior D1 - 1000 meter

# Naam ResOBP
13 Sergio Koeiman 3:29,04 3:26,46
34 Simon Neevel 3:53,36 3:42,46
Sybren van der Kooi --- 3:18,92


Jongens Junior D1 - 60 meter horden

# Naam ResOBP
7 Sebastian Coslett 10,78Q 12,65
12 Ward Robbemont 11,38Q 12,05
23 Skip Silvius 11,90Q 10,50
27 Sergio Koeiman 12,23 12,36


Jongens Junior D1 - 60 meter horden halve finale

# Naam ResQm
7 Sebastian Coslett 10,92q 10,78
15 Ward Robbemont 11,57 11,38
22 Skip Silvius 11,95 11,90


Jongens Junior D1 - 60 meter horden finale

# Naam ResQm
8 Sebastian Coslett 10,98 10,92


Jongens Junior D1 - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam P1P2P3ResOBP
3 Sybren van der Kooi 8,90 - - 8,90Q 9,32
8 Sebastian Coslett 7,69 7,62 X 7,69q 8,04
21 Midas Landman 5,51 6,18 5,84 6,18 6,40
27 Yassine Daoudi 4,44 4,81 5,41 5,41 5,85
Mick van Kuiken --- 4,62


Jongens Junior D1 - Kogelstoten 3 kilogram finale

# Naam P1P2P3ResQm
3 Sybren van der Kooi 9,54 9,23 9,48 9,54 8,90
10 Sebastian Coslett 7,56 7,06 7,38 7,56 7,69


Jongens Junior D1 - Hoogspringen

# Naam 1.251.301.351.401.451.501.551.60ResOBP
11 Ward Robbemont O O XO XXX 1,35 1,35
13 Sybren van der Kooi O O XXO XXX 1,35 1,35
19 Sergio Koeiman O XXX 1,25 1,30
Skip Silvius XXX NM 1,35


Jongens Junior D1 - Polsstokhoogspringen

# Naam 1.601.701.751.801.851.901.952.002.052.102.152.202.252.30ResOBP
3 Ward Robbemont XXO XO - XO O O O XXX 1,95 1,71


Jongens Junior D1 - Verspringen

# Naam P1P2P3ResOBP
11 Sebastian Coslett X 4,19 X 4,19q 4,37
36 Midas Landman 3,42 3,07 3,65 3,65 4,08


Jongens Junior D1 - Verspringen finale

# Naam P1P2P3ResQm
11 Sebastian Coslett 4,05 4,05 - 4,05 4,19


Jongens Junior D2 - 60 meter

# Naam ResOBP
58 Floris Roeleveld 9,68 10,23
Nillrano Ceder --- 9,53
Joachim van Tol --- 9,46


Jongens Junior D2 - 1000 meter

# Naam ResOBP
Briek Weerkamp DNF 3:17,68


Jongens Junior D2 - 60 meter horden

# Naam ResOBP
19 Fedde Taekema 10,86Q 11,38


Jongens Junior D2 - 60 meter horden halve finale

# Naam ResQm
12 Fedde Taekema 10,63 10,86


Jongens Junior D2 - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam P1P2P3ResOBP
29 Floris Roeleveld 6,94 6,97 6,83 6,97 7,10
Nillrano Ceder --- 7,03
Joachim van Tol --- 8,39


Jongens Junior D2 - Hoogspringen

# Naam 1.251.301.351.401.451.501.551.601.62ResOBP
Fedde Taekema XXX NM 1,25
Floris Roeleveld XXX NM 1,35
Joachim van Tol --- 1,20


Jongens Junior D2 - Verspringen

# Naam P1P2P3ResOBP
10 Briek Weerkamp 4,28 4,03 4,32 4,32q 4,46
22 Fedde Taekema 4,04 3,55 3,96 4,04 4,25
Nillrano Ceder --- 4,14


Jongens Junior D2 - Verspringen finale

# Naam P1P2P3ResQm
8 Briek Weerkamp 4,46 3,86 3,94 4,46 4,32


Meisjes Junior C1 - 60 meter

# Naam ResOBP
Oceane Zemering --- 8,63
Nikki Verweij --- 9,00
Roos Osse --- 8,98


Meisjes Junior C1 - 800 meter

# Naam ResOBP
Fee van Eijk --- 2:00,69


Meisjes Junior C1 - 60 meter horden

# Naam ResOBP
Oceane Zemering --- 10,95


Meisjes Junior C1 - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBP
Nikki Verweij --- 11,67


Meisjes Junior C1 - Hoogspringen

# Naam ResOBP
Roos Osse --- 1,45
Alida Tanggahma --- 1,52


Meisjes Junior C1 - Verspringen

# Naam ResOBP
Oceane Zemering --- 4,48
Roos Osse --- 4,44
Alida Tanggahma --- 4,68


Meisjes Junior C2 - 800 meter

# Naam ResOBP
Lotta Lange --- 2:21,54
Charlene Robertson --- 2:19,16
Anne Britt...ngerbroek --- 2:30,90
Rosa ten Berg --- 2:20,09


Meisjes Junior C2 - 60 meter horden

# Naam ResOBP
Isis Ferrier --- 9,38


Meisjes Junior C2 - Verspringen

# Naam ResOBP
Isis Ferrier --- 5,41


Meisjes Junior D1 - 60 meter

# Naam ResOBP
16 Ayofemi Ma...e Akande 8,88q 8,90
47 Aaliyah Azerki 9,30 9,14


Meisjes Junior D1 - 60 meter halve finale

# Naam ResQm
10 Ayofemi Ma...e Akande 8,92 8,88


Meisjes Junior D1 - 600 meter

# Naam ResOBP
2 Aaliyah Azerki 1:51,57 1:49,77


Meisjes Junior D1 - 1000 meter

# Naam ResOBP
14 Meike Schumacher 3:35,33 3:30,46


Meisjes Junior D1 - 60 meter horden

# Naam ResOBP
14 Meike Schumacher 11,69Q 12,04


Meisjes Junior D1 - 60 meter horden halve finale

# Naam ResQm
14 Meike Schumacher 11,66 11,69


Meisjes Junior D1 - Kogelstoten 2 kilogram

# Naam P1P2P3ResOBP
11 Ayofemi Ma...e Akande 8,67 8,80 8,27 8,80q 8,64
25 Meike Schumacher 7,46 7,24 7,78 7,78 8,10


Meisjes Junior D1 - Kogelstoten 2 kilogram finale

# Naam P1P2P3ResQm
9 Ayofemi Ma...e Akande 8,41 7,71 7,98 8,41 8,80


Meisjes Junior D1 - Verspringen

# Naam P1P2P3ResOBP
41 Aaliyah Azerki 3,65 3,55 3,69 3,69 4,06