Vereniging 'SAV' op 'Gerrit Vos Bokaal'

Prijzen

Aaron Jong
  • Jongens Pupil B - 1000m - 3:50,85
Dax Haakman
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1376 punten
  • 40 meter   7,2
  • Balwerpen   32,45
  • Verspringen   3,37
Ricardo Zirschkij
  • Jongens Pupil C - 600m - 2:11,62
Fender Jong
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 1181 punten
  • 40 meter   7,2
  • Balwerpen   17,33
  • Verspringen   3,37
Brettley Onos
  • Jongens Pupil Mini - 600m - 2:24,36
Famke Heilig
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1484 punten
  • 60 meter   10,1
  • Kogelstoten   7,35
  • Hoogspringen   1,25
Sophie de Haas
  • Meisjes Pupil A1 - 1000m - 3:48,16
Palita Donkhoksung
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1582 punten
  • 60 meter   9,0
  • Kogelstoten   8,29
  • Hoogspringen   1,05
Naomi Kok
  • Meisjes Pupil Mini - 600m - 2:34,64

Hoogtepunten

Aaron Jong JPB 40m
  • 7,11
  • Famke Heilig MPA1 Hoog
  • 1,25
  • Dax Haakman JPC 40m
  • 7,18
  • Jaimen Berghouwer JPA1 1000m
  • 3:40,55
  • Tess Haakman MPA2 60m
  • 9,55
  • Jaimen Berghouwer JPA1 60m
  • 9,56
  • Fender Jong JPMini 40m
  • 7,19
  • Marieke Lakenman MPA2 Hoog
  • 1,30
  • Palita Donkhoksung MPA2 60m
  • 8,91
  • Palita Donkhoksung MPA2 Kogel
  • 8,29
  •  

    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    6 Jaimen Berghouwer 9,56 6,37 1,15 1430


    Jongens Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    4 Jaimen Berghouwer 3:40,55 ---


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelVerPunten totaal
    7 Aaron Jong 7,11 5,39 3,61 1334
    15 Elroy Onos 7,48 3,89 3,28 1087


    Jongens Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Aaron Jong 3:50,85 ---
    12 Elroy Onos 4:22,83 ---


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    1 Dax Haakman 7,18 32,45 3,37 1376
    4 Ricardo Zirschkij 7,69 21,28 3,13 1091
    7 Sven Horré 8,03 21,32 2,56 919
    8 Jari Reus 8,29 20,92 2,49 856
    12 Danilo Murtas 8,67 11,21 2,53 653


    Jongens Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    2 Ricardo Zirschkij 2:11,62 ---
    5 Sven Horré 2:26,23 ---
    7 Danilo Murtas 2:36,38 ---
    Jari Reus DNS ---
    Dax Haakman DNS ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 SAV JPC SAV - JPC 3 30,22 405


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    1 Fender Jong 7,19 17,33 3,37 1181
    6 Brettley Onos 8,22 11,33 2,70 758
    11 Jack Bruijn DNS DNS DNS 0
    11 Daan de Haas DNS DNS DNS 0
    11 Guus Swart DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil Mini - 600 meter

    # Naam ResOBP
    2 Brettley Onos 2:24,36 ---
    7 Fender Jong 2:32,51 ---
    Daan de Haas DNS ---
    Guus Swart DNS ---
    Jack Bruijn DNS ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 SAV Jpmin SAV - JPMini 3 DNS 0


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    1 Famke Heilig 10,03 7,35 1,25 1484
    6 Britt Visser 9,80 5,75 1,10 1315
    7 Sophie de Haas 9,92 5,72 1,10 1294
    11 Femke van Velzen 10,55 6,76 1,00 1192
    14 Jill Struijs 11,36 6,10 1,05 1085


    Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    2 Sophie de Haas 3:48,16 ---
    5 Britt Visser 4:02,21 ---
    7 Femke van Velzen 4:14,13 ---
    9 Jill Struijs 4:30,10 ---
    Famke Heilig DNS ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 SAV MPA1 SAV - MPA1 4 36,85 577


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    3 Palita Donkhoksung 8,91 8,29 1,05 1582
    9 Tess Haakman 9,55 7,12 1,05 1401
    11 Marieke Lakenman 10,04 5,19 1,30 1388
    12 Elena Murtas 10,37 7,14 1,20 1386
    16 Mirthe van Zanen 10,18 6,22 1,10 1287
    24 Evie Lub DNS DNS 1,00 342
    25 Gwen Hoekstra DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    9 Elena Murtas 4:20,46 ---
    11 Mirthe van Zanen 4:21,85 ---
    13 Palita Donkhoksung 4:41,28 ---
    Evie Lub DNS ---
    Tess Haakman DNS ---
    Gwen Hoekstra DNS ---
    Marieke Lakenman DNS ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 SAV MPA2 SAV - MPA2 3 35,70 628
    2 Edam MPA2 AV Edam - MPA2 4 35,90 619
    3 Hera AV Hera - MPA2 4 36,51 592


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelVerPunten totaal
    10 Ilse Laan 7,55 4,54 2,92 1049
    15 Nina Wenners 7,89 4,37 2,99 990
    26 Rosa Degeling 7,83 3,06 2,38 774
    28 Esmee Rustenburg 8,43 3,38 2,65 757
    29 Jennifer Kok 8,58 3,85 2,52 746


    Meisjes Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    10 Nina Wenners 4:25,76 ---
    13 Esmee Rustenburg 4:33,64 ---
    15 Ilse Laan 4:51,60 ---
    16 Rosa Degeling 5:00,60 ---
    19 Jennifer Kok 5:18,04 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Castricum AV Castricum - MPB 4 27,07 563
    2 Hollandia MPB-team 1 AV Hollandia - MPB 4 27,83 522
    3 SAV MPB SAV - MPB 4 28,66 479
    4 Hollandia MPB-team 2 AV Hollandia - MPB 4 29,40 443


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    5 Naomi Kok 8,61 11,58 2,43 649


    Meisjes Pupil Mini - 600 meter

    # Naam ResOBP
    2 Naomi Kok 2:34,64 ---


    Er bestaan nog geen estafette teams.