Vereniging 'GAC Hilversum' op 'Gerrit Vos Bokaal'

Prijzen

Thijmen van Wijchen
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1543 punten
  • 60 meter   9,7
  • Kogelstoten   7,98
  • Hoogspringen   1,20
Thijmen van Wijchen
  • Jongens Pupil A1 - 1000m - 3:18,16
Florian van Wijchen
  • Jongens Pupil A1 - 1000m - 3:19,01
Youri van der Linden
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1698 punten
  • 60 meter   9,3
  • Kogelstoten   8,17
  • Hoogspringen   1,30
Kealan Steba
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1570 punten
  • 60 meter   9,8
  • Kogelstoten   8,78
  • Hoogspringen   1,20

Hoogtepunten

Regina Ubbens MPA1 Kogel
  • 4,59
  • Youri van der Linden JPA2 60m
  • 9,23
  • Kealan Steba JPA2 Kogel
  • 8,78
  • Regina Ubbens MPA1 Hoog
  • 1,00
  • Yuri Scholte JPA1 Kogel
  • 9,48
  • Florian van Wijchen JPA1 1000m
  • 3:19,01
  • Thijmen van Wijchen JPA1 1000m
  • 3:18,16
  • Regina Ubbens MPA1 1000m
  • 4:43,69
  • Regina Ubbens MPA1 60m
  • 11,38
  •  

    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    2 Thijmen van Wijchen 9,65 7,98 1,20 1543
    4 Florian van Wijchen 9,56 7,77 1,15 1510
    5 Yuri Scholte 10,06 9,48 1,10 1482


    Jongens Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Thijmen van Wijchen 3:18,16 3:16,35
    2 Florian van Wijchen 3:19,01 3:20,47
    9 Yuri Scholte 4:08,08 ---


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    2 Youri van der Linden 9,23 8,17 1,30 1698
    3 Kealan Steba 9,74 8,78 1,20 1570
    7 Wijnand Ubbens 10,21 7,54 1,25 1468
    11 David Spieker 9,91 5,60 1,15 1325
    12 Liam Brouwer 10,77 6,35 1,15 1247
    17 Alex Spieker 10,10 6,60 DNS 905


    Jongens Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    10 Kealan Steba 4:49,45 ---
    11 Wijnand Ubbens 4:51,05 ---
    Liam Brouwer DNS ---
    David Spieker DNS ---
    Alex Spieker DNS ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Trias Boys AV Trias - JPA2 4 37,57 546
    3 GAC Hilversum GAC Hilversum - JPA2 4 39,23 479


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    15 Caed Steba 8,83 7,26 2,03 447


    Jongens Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    10 Caed Steba 2:54,75 ---


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    17 Regina Ubbens 11,38 4,59 1,00 947


    Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    13 Regina Ubbens 4:43,69 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 SAV MPA1 SAV - MPA1 4 36,85 577