Vereniging 'AV NEA-Volharding' op 'Gerrit Vos Bokaal'

Prijzen

Boudewijn van Oppens
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1742 punten
  • 60 meter   9,3
  • Kogelstoten   8,33
  • Hoogspringen   1,35
Laurens Rodriquez
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1268 punten
  • 40 meter   7,2
  • Balwerpen   22,59
  • Verspringen   3,40
Laurens Rodriquez
  • Jongens Pupil C - 600m - 2:16,07
Maartje Rol
  • Meisjes Pupil B - 1000m - 3:56,29
Maartje de Haan
  • Meisjes Pupil C - 600m - 2:24,46

Hoogtepunten

Boudewijn van Oppens JPA2 Hoog
  • 1,35
  • Eva Bout MPA2 Kogel
  • 6,82
  • Laurens Rodriquez JPC 40m
  • 7,16
  • Maartje Rol MPB 40m
  • 7,23
  • Meike Huiberts MPB 40m
  • 7,65
  • Boudewijn van Oppens JPA2 60m
  • 9,24
  • Alvin Otto JPA1 60m
  • 9,83
  • Boudewijn van Oppens JPA2 Kogel
  • 8,33
  • Maartje Rol MPB 1000m
  • 3:56,29
  • Maya Bijron MPB 40m
  • 7,45
  •  

    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    9 Alvin Otto 9,83 6,15 1,05 1299


    Jongens Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    7 Alvin Otto 4:06,05 ---


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    1 Boudewijn van Oppens 9,24 8,33 1,35 1742
    14 Pieter Bron 11,15 5,74 1,10 1126
    18 Leo Lam 12,97 5,03 0,80 665


    Jongens Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    6 Pieter Bron 4:12,58 ---
    9 Boudewijn van Oppens 4:42,89 ---
    Leo Lam DNS ---


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelVerPunten totaal
    10 Stijn van Oppens 7,42 6,18 3,33 1265
    16 Kevin Konijn 7,49 3,84 3,25 1075
    18 Kamil Maréchal 8,03 4,29 2,94 950
    24 Toni Lam 9,31 4,06 2,34 627


    Jongens Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    7 Kevin Konijn 4:03,38 ---
    11 Kamil Maréchal 4:20,82 ---
    14 Stijn van Oppens 4:38,61 ---
    Toni Lam DNS ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Hollandia JPB AV Hollandia - JPB 4 26,44 599
    2 NEA jongens B AV NEA-Volharding - JPB 4 30,39 397


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    2 Laurens Rodriquez 7,16 22,59 3,40 1268
    13 Levi Lam 8,62 DNS 2,49 476
    14 Milo Lam 8,41 DNS 2,25 460


    Jongens Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    3 Laurens Rodriquez 2:16,07 ---
    12 Levi Lam 3:11,31 ---
    13 Milo Lam 3:24,59 ---


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    8 Julian van der Ploeg 8,92 14,13 2,53 670


    Jongens Pupil Mini - 600 meter

    # Naam ResOBP
    10 Julian van der Ploeg 3:08,39 ---


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    15 Elisa Hartwijk 10,84 3,75 1,10 1025
    16 Zoey Bakker 10,97 3,86 1,05 980


    Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    8 Elisa Hartwijk 4:26,34 ---
    11 Zoey Bakker 4:35,74 ---


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    20 Eva Bout 10,74 6,82 1,05 1206
    21 Suzanne va...er Maeden 10,81 4,62 1,00 1020
    25 Melanthe v...der Ploeg DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    14 Suzanne va...er Maeden 4:52,94 ---
    15 Eva Bout 5:03,91 ---
    Melanthe v...der Ploeg DNS ---


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelVerPunten totaal
    6 Maartje Rol 7,23 4,52 3,24 1176
    11 Meike Huiberts 7,65 4,41 2,97 1032
    12 Maya Bijron 7,45 3,24 3,22 1029


    Meisjes Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    2 Maartje Rol 3:56,29 ---
    6 Maya Bijron 4:12,07 ---
    17 Meike Huiberts 5:04,68 ---


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    5 Maartje de Haan 7,71 11,41 3,06 919


    Meisjes Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    2 Maartje de Haan 2:24,46 ---