Vereniging 'AV Hollandia' op 'Gerrit Vos Bokaal'

Prijzen

Hidde de Jager
  • Jongens Pupil A2 - 1000m - 3:34,51
Dave Visser
  • Jongens Pupil B - 1000m - 3:58,42
Anne Vlaar
  • Meisjes Pupil B - 1000m - 3:59,31

Hoogtepunten

Sanna van Snellenberg MPB 40m
  • 7,43
  • Hidde de Jager JPA2 1000m
  • 3:34,51
  • Maartje Tuil MPA2 60m
  • 9,90
  • Maartje Tuil MPA2 Hoog
  • 1,25
  • Hidde de Jager JPA2 Hoog
  • 1,30
  • Fay Vrauwdeunt MPB 40m
  • 7,22
  • Alex van Eldik JPB 40m
  • 6,92
  • Thijsel van Kleef JPA2 60m
  • 9,47
  • Fleur Krull MPA2 Hoog
  • 1,15
  • Hidde de Jager JPA2 60m
  • 9,68
  •  

    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    13 Milan Pot 10,16 5,44 0,95 1130
    14 Sjors Eveleens 10,45 4,33 1,10 1122
    18 Colin Van Bockel 10,54 3,54 1,00 974


    Jongens Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    12 Milan Pot 4:14,13 ---
    13 Colin Van Bockel 4:25,42 ---
    Sjors Eveleens DNF ---


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    4 Hidde de Jager 9,68 6,63 1,30 1535
    8 Thijsel van Kleef 9,47 6,59 1,10 1422
    16 Gijs Schouten 10,97 4,72 1,00 1006


    Jongens Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    2 Hidde de Jager 3:34,51 ---
    5 Gijs Schouten 4:08,14 ---
    Thijsel van Kleef DNS ---


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelVerPunten totaal
    4 Alex van Eldik 6,92 5,67 3,68 1408
    8 Dave Visser 7,29 5,75 3,60 1318
    13 Nio Bril 7,48 4,57 3,30 1141
    17 Finn Temme 7,78 4,79 3,15 1071
    22 Rens Mol 8,36 3,43 2,40 722


    Jongens Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    3 Dave Visser 3:58,42 ---
    9 Finn Temme 4:08,36 ---
    10 Alex van Eldik 4:11,36 ---
    15 Rens Mol 4:40,56 ---
    Nio Bril DNS ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Hollandia JPB AV Hollandia - JPB 4 26,44 599
    2 NEA jongens B AV NEA-Volharding - JPB 4 30,39 397


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    9 Niek Eveleens 8,30 18,03 2,57 830
    16 Niek Eveleens DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    11 Niek Eveleens 3:07,82 ---
    Niek Eveleens DNS ---


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    9 Mikai Temme 8,79 10,88 2,29 582


    Jongens Pupil Mini - 600 meter

    # Naam ResOBP
    6 Mikai Temme 2:32,00 ---


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    9 Maartje Tuil 9,90 5,60 1,25 1401
    17 Fleur Krull 10,51 6,13 1,15 1269
    23 Emma Bos 12,36 3,82 1,05 820


    Meisjes Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    12 Fleur Krull 4:40,23 ---
    16 Emma Bos 5:16,53 ---


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelVerPunten totaal
    5 Fay Vrauwdeunt 7,22 4,62 3,38 1213
    9 Anne Vlaar 7,57 3,92 3,35 1086
    13 Esmée van der Woude 7,80 4,07 3,15 1015
    16 Sanna van ...ellenberg 7,43 3,23 2,85 958
    17 Sofie Pater 7,82 3,55 3,08 957
    19 Neva Berkhof 7,62 3,55 2,77 931
    23 Chloë Koets 7,94 3,26 3,08 912
    25 Kim van Keulen 8,39 3,52 2,85 815
    27 Kim de Greeuw 8,22 2,81 2,79 769


    Meisjes Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    3 Anne Vlaar 3:59,31 ---
    4 Esmée van der Woude 4:05,87 ---
    7 Fay Vrauwdeunt 4:18,15 ---
    8 Chloë Koets 4:19,36 ---
    11 Sanna van ...ellenberg 4:32,02 ---
    12 Kim de Greeuw 4:33,44 ---
    18 Neva Berkhof 5:17,27 ---
    21 Kim van Keulen 5:52,59 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Castricum AV Castricum - MPB 4 27,07 563
    2 Hollandia MPB-team 1 AV Hollandia - MPB 4 27,83 522
    3 SAV MPB SAV - MPB 4 28,66 479
    4 Hollandia MPB-team 2 AV Hollandia - MPB 4 29,40 443


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    6 Daphne Molenaar 7,81 12,40 2,92 891
    10 Emma de Haan 8,62 11,92 2,76 719


    Meisjes Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    4 Daphne Molenaar 2:26,75 ---