Vereniging 'AV Hera' op 'Gerrit Vos Bokaal'

Prijzen

Zeb Tesselaar
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1848 punten
  • 60 meter   9,1
  • Kogelstoten   8,95
  • Hoogspringen   1,40
Zeb Tesselaar
  • Jongens Pupil A1 - 1000m - 3:28,15
Eva Boumans
  • Meisjes Pupil A1 - 1000m - 3:35,76
Delilah Hilgerink
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1586 punten
  • 60 meter   9,9
  • Kogelstoten   8,73
  • Hoogspringen   1,25
Rosalie ten Bruggencate
  • Meisjes Pupil A2 - 1000m - 3:38,24
Cassidy Hilgerink
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1289 punten
  • 40 meter   7,2
  • Kogelstoten   5,59
  • Verspringen   3,33

Hoogtepunten

Rosalie ten Bruggencate MPA2 1000m
  • 3:38,24
  • Zeb Tesselaar JPA1 60m
  • 9,07
  • Bloem Berkhout MPA2 Hoog
  • 1,30
  • Eva Boumans MPA1 1000m
  • 3:35,76
  • Zeb Tesselaar JPA1 Kogel
  • 8,95
  • Zeb Tesselaar JPA1 1000m
  • 3:28,15
  • Delilah Hilgerink MPA2 Kogel
  • 8,73
  • Zeb Tesselaar JPA1 Hoog
  • 1,40
  • Delilah Hilgerink MPA2 Hoog
  • 1,25
  •  

    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    1 Zeb Tesselaar 9,07 8,95 1,40 1848


    Jongens Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    3 Zeb Tesselaar 3:28,15 3:24,85


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    10 Eva Boumans 9,98 5,72 1,00 1211


    Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Eva Boumans 3:35,76 ---


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    2 Delilah Hilgerink 9,85 8,73 1,25 1586
    7 Bloem Berkhout 9,81 5,27 1,30 1429
    13 Rosalie te...uggencate 10,11 7,28 1,10 1359
    14 Tess Munts 10,25 6,80 1,15 1347


    Meisjes Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    3 Rosalie te...uggencate 3:38,24 3:37,22
    7 Delilah Hilgerink 4:14,43 ---
    8 Bloem Berkhout 4:19,40 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 SAV MPA2 SAV - MPA2 3 35,70 628
    2 Edam MPA2 AV Edam - MPA2 4 35,90 619
    3 Hera AV Hera - MPA2 4 36,51 592


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelVerPunten totaal
    3 Cassidy Hilgerink 7,12 5,59 3,33 1289
    4 Ilse Boumans 7,13 4,92 3,53 1283
    21 Tessa Zwaanenburg 7,87 3,85 2,85 926
    30 Anna Bruijn 9,30 2,34 2,28 469


    Meisjes Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    5 Ilse Boumans 4:09,46 ---
    20 Tessa Zwaanenburg 5:34,05 ---
    22 Anna Bruijn 6:16,94 ---
    Cassidy Hilgerink DNS ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Castricum AV Castricum - MPB 4 27,07 563
    2 Hollandia MPB-team 1 AV Hollandia - MPB 4 27,83 522
    3 SAV MPB SAV - MPB 4 28,66 479
    4 Hollandia MPB-team 2 AV Hollandia - MPB 4 29,40 443