Vereniging 'AV Hollandia' op 'Pupillencompetitie'

Prijzen

Hidde de Jager
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1457 punten
  • 60 meter   9,9
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,87
  • Hoogspringen   1,30
Bram Domsdorf
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1353 punten
  • 60 meter   9,7
  • Kogelstoten 2 kilogram   7,14
  • Hoogspringen   1,00
Hidde de Jager
  • Jongens Pupil A2 - 1000m - 3:46,76
Alex van Eldik
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1246 punten
  • 40 meter   7,2
  • Balwerpen   26,92
  • Verspringen   3,05
Michelle Woldberg
  • Meisjes Pupil A1 - 1000m - 4:01,24
Daphne Molenaar
  • Meisjes Pupil C - 600m - 2:25,15

Hoogtepunten

Alex van Eldik JPB 40m
  • 7,19
  • Bram Domsdorf JPA2 60m
  • 9,63
  • Maartje Tuil MPA2 Hoog
  • 1,15
  • Maartje Tuil MPA2 60m
  • 10,32
  • Michelle Woldberg MPA1 1000m
  • 4:01,24
  • Michelle Woldberg MPA1 60m
  • 10,19
  • Sanna van Snellenberg MPB 40m
  • 7,70
  • Hidde de Jager JPA2 60m
  • 9,88
  • Hidde de Jager JPA2 1000m
  • 3:46,76
  • Hidde de Jager JPA2 Hoog
  • 1,30
  •  

    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelVerPunten totaal
    10 Milan Pot 10,81 4,19 2,62 889
    13 Tom Jonker 11,59 4,63 2,79 859
    21 Colin van Bockel DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    14 Milan Pot 4:45,34 ---
    17 Tom Jonker 5:01,34 ---
    Colin van Bockel DNS ---


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    1 Hidde de Jager 9,88 5,87 1,30 1457
    3 Bram Domsdorf 9,63 7,14 1,00 1353
    4 Thijsel van Kleef 10,04 5,62 1,10 1270


    Jongens Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Hidde de Jager 3:46,76 ---
    6 Bram Domsdorf 4:25,30 ---
    Thijsel van Kleef DNS ---


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    1 Alex van Eldik 7,19 26,92 3,05 1246
    5 Mike Heuverkamp 7,57 17,64 3,04 1044
    7 Nio Bril 7,60 17,18 3,00 1023
    13 Finn Temme 8,10 17,17 2,68 871
    26 Rens Mol 8,51 10,68 2,14 589


    Jongens Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    4 Mike Heuverkamp 4:06,65 ---
    5 Nio Bril 4:08,16 ---
    19 Rens Mol 4:50,77 ---
    Alex van Eldik DNF ---
    Finn Temme DNF ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Hera JPB Team 1 AV Hera - JPB 4 27,74 526
    2 AV Hollandia JPB AV Hollandia - JPB 4 28,35 494
    3 SAV JPB SAV - JPB 0 28,44 490
    4 Hera JPB Team 2 AV Hera - JPB 4 31,04 369
    5 AVW AV Wieringermeer - JPB 4 32,52 309


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    8 Milan Spin 8,42 6,43 2,14 510
    11 Mikai Temme 9,24 9,35 1,94 421


    Jongens Pupil Mini - 600 meter

    # Naam ResOBP
    9 Mikai Temme 2:49,56 ---
    10 Milan Spin 2:49,74 ---


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelVerPunten totaal
    6 Michelle Woldberg 10,19 5,17 3,45 1210
    18 Joumane el Ouardani 10,82 4,05 2,54 861


    Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    3 Michelle Woldberg 4:01,24 ---
    16 Joumane el Ouardani 4:31,99 ---


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    11 Maartje Tuil 10,32 5,31 1,15 1244
    24 Fleur Krull 11,06 4,93 1,00 1009
    26 Emma Bos 11,87 4,61 1,00 892
    28 Amber Sas 12,06 2,90 0,90 664


    Meisjes Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    15 Fleur Krull 4:27,97 ---
    20 Amber Sas 4:35,17 ---
    27 Emma Bos 5:17,47 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 A.V. Edam MPA2 AV Edam - MPA2 0 37,30 557
    2 SAV MPA2 Team 1 SAV - MPA2 0 37,34 556
    3 Hera MPA2 Team 1 AV Hera - MPA2 4 38,51 507
    4 AV Hollandia MPA2 AV Hollandia - MPA2 4 41,76 388
    5 Hera MPA2 Team 2 AV Hera - MPA2 4 43,24 339


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    6 Anne Vlaar 8,00 16,55 3,20 983
    10 Sofie Pater 7,82 12,35 2,80 864
    11 Esmée van der Woude 8,00 10,64 2,95 831
    12 Sanna van ...ellenberg 7,70 9,74 2,75 826
    18 Neva Berkhof 7,84 8,60 2,74 775
    22 Kim de Greeuw 8,01 7,52 2,59 692
    24 Kim van Keulen 8,32 10,91 2,30 654


    Meisjes Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    5 Anne Vlaar 4:16,72 ---
    6 Esmée van der Woude 4:20,61 ---
    11 Neva Berkhof 4:38,25 ---
    12 Kim de Greeuw 4:41,37 ---
    Kim van Keulen DNS ---
    Sofie Pater DNS ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Hera MPB Team 1 AV Hera - MPB 4 27,82 522
    2 SAV MPB SAV - MPB 0 29,07 459
    3 AV Hollandia MPB Team 1 AV Hollandia - MPB 4 30,43 395
    4 AV Hollandia MPB Team 2 AV Hollandia - MPB 4 31,57 347
    5 Hera MPB team 2 AV Hera - MPB 4 32,75 300
    6 Hera MPB - MPC Mixteam AV Hera - MPB 4 32,98 291


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    8 Daphne Molenaar 8,29 10,32 2,89 765


    Meisjes Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    2 Daphne Molenaar 2:25,15 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Av edam MPC AV Edam - MPC 4 30,15 408
    2 SAV MPC Team 1 SAV - MPC 0 32,47 311
    3 Nova mpc - MPC 0 33,96 255
    4 SAV MPC Team 2 SAV - MPC 0 DNS 0


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    7 Jill Woldberg 9,33 7,00 1,90 350


    Meisjes Pupil Mini - 600 meter

    # Naam ResOBP
    4 Jill Woldberg 2:49,05 ---