Vereniging 'ARV Achilles' op 'Avondwedstrijd ARV Achilles'

Prijzen

Roy van den Broek
  • Jongens Junioren - 800m - 2:55,48
Niels Mouws
  • Jongens Junioren - Ver - 4,48
Paul Hos
  • Masters mannen - 100m - 13,85
Paul Hos
  • Masters mannen - 200m - 28,95
Toon Heeren
  • Masters mannen - 3000m - 9:42,52
Jos de Laat
  • Masters mannen - 3000m - 10:18,74
Bart Hondeveld
  • Senioren mannen - 100m - 11,75
Bob Schalken
  • Senioren mannen - 3000m - 9:57,66
Maarten Roeloffs
  • Senioren mannen - Discus - 31,90
Maarten Roeloffs
  • Senioren mannen - Discus - 32,63
Alex Heijnemans
  • Senioren mannen - Polshoog - 3,90
Joost Ketel
  • Senioren mannen - Polshoog - 2,70
Bart Hondeveld
  • Senioren mannen - Ver - 6,27
Raymond de Bruijn
  • Senioren mannen - Ver - 5,68
Kaylee Damen
  • Meisjes Junioren - 80m - 11,75
Vera Scholtus
  • Meisjes Junioren - 800m - 3:11,01
Fleur Verwijmeren
  • Meisjes Junioren - Discus - 17,79

Hoogtepunten

Kaylee Damen MJC Ver
  • 4,19
  • Bart Hondeveld Msen 100m
  • 11,75
  • Toon Heeren Mmas 3000m
  • 9:42,52
  • Fleur Verwijmeren MJC Kogel
  • 8,23
  • José van der Linden Vmas 3000m
  • 12:34,44
  • Kaylee Damen MJC 80m
  • 11,75
  • Bart Hondeveld Msen Ver
  • 6,27
  • Bob Schalken Msen 3000m
  • 9:57,66
  • Alex Heijnemans Msen Polshoog
  • 3,90
  • Bente van den Broek MJB Kogel
  • 8,39
  •  

    Jongens Junioren - 100 meter

    # Naam Res OBP
    6 Niels Mouws JJC 13,98 +0.8 m/s14,00


    Jongens Junioren - 800 meter

    # Naam ResOBP
    2 Roy van den Broek JJC 2:55,48 2:52,00


    Jongens Junioren - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    4 Roy van den Broek JJC 18,90 ---


    Jongens Junioren - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    5 Niels Mouws JJC 1,30 1,35


    Jongens Junioren - Verspringen

    # Naam Res OBP
    3 Niels Mouws JJC 4,48 4,76
    5 Frank de Bloeme JJC 3,91 4,09
    6 Roy van den Broek JJC 3,80 ---
    7 Marcus Jongenelis JJC 2,65 ---


    Masters mannen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    2 Paul Hos 13,85 +0.8 m/s---


    Masters mannen - 200 meter

    # Naam Res OBP
    2 Paul Hos 28,95 -0.7 m/s---


    Masters mannen - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Toon Heeren 9:42,52 9:39,00
    2 Jos de Laat 10:18,74 10:30,00
    4 Kees Lazeroms 10:50,99 11:00,00
    6 Kees van de Riet 11:06,13 11:15,00
    8 Willem Dekkers 11:29,67 11:10,00
    9 Martijn van Well 11:34,59 12:00,00
    11 Gertwan Soethout 11:58,59 12:25,00
    13 Kees de Hoon 12:54,08 12:45,00
    15 Dick Ringelberg 13:13,29 12:59,99
    16 Rini Verhoeven 13:43,75 13:30,00
    17 Wil Goossens 13:49,02 14:00,00
    18 Jos Jochems 14:05,46 14:46,00
    19 Bertus van Eekelen 14:05,89 14:45,00
    20 Wim Blom 14:38,30 14:45,00
    21 Riny Oostvogels 16:22,80 16:30,00


    Masters mannen - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    7 Wilco Verwijmeren 18,68 ---


    Masters mannen - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    7 Wilco Verwijmeren 7,98 8,38


    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    2 Bart Hondeveld 11,75 +0.7 m/s11,91
    4 Raymond de Bruijn 12,08 +0.7 m/s11,99


    Senioren mannen - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    2 Bob Schalken 9:57,66 10:30,00
    6 Lennard va...er Heiden 10:31,53 10:59,00
    8 Arjen Buijze 11:43,35 11:35,00


    Senioren mannen - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    2 Maarten Roeloffs 31,90 33,92


    Senioren mannen - Discuswerpen 2 kilogram

    # Naam ResOBP
    2 Maarten Roeloffs 32,63 ---


    Senioren mannen - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Alex Heijnemans 3,90 3,90
    2 Joost Ketel 2,70 ---


    Senioren mannen - Verspringen

    # Naam Res OBP
    1 Bart Hondeveld 6,27 6,20
    2 Raymond de Bruijn 5,68 5,74


    Masters vrouwen - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    4 José van der Linden 12:34,44 12:20,00
    5 Achil Les 14:17,71 ---
    6 Cia Smulders 14:39,70 14:45,00


    Meisjes Junioren - 80 meter

    # Naam Res OBP
    1 Kaylee Damen MJC 11,75 +1.4 m/s11,75


    Meisjes Junioren - 150 meter

    # Naam Res OBP
    6 Vera Scholtus MJC 26,47 -0.4 m/s---


    Meisjes Junioren - 800 meter

    # Naam ResOBP
    1 Vera Scholtus MJC 3:11,01 ---


    Meisjes Junioren - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    4 Fleur Verwijmeren MJC 18,13 18,53
    Meike van Arendonk MJC DNS 16,92


    Meisjes Junioren - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    6 Bente van den Broek MJB 8,39 ---
    7 Fleur Verwijmeren MJC 8,23 ---
    10 Kaylee Damen MJC 6,63 ---
    Meike van Arendonk MJC DNS 6,95
    Julissa Van den Berg MJA DNS ---


    Meisjes Junioren - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBP
    1 Fleur Verwijmeren MJC 17,79 ---


    Meisjes Junioren - Verspringen

    # Naam Res OBP
    4 Kaylee Damen MJC 4,19 4,56
    9 Vera Scholtus MJC 3,01 ---
    Meike van Arendonk MJC DNS 3,60