Vereniging 'CAV Energie' op 'Openingswedstrijd'

Prijzen

Martijn Stok
  • Jongens Junior A - Kogel - 8,02
Martijn Stok
  • Jongens Junior A - Ver - 5,03
Roel Kooreman
  • Jongens Junior B - 100m_f - 12,55
Roel Kooreman
  • Jongens Junior B - Kogel - 9,85
Sebastiaan den Hartog
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 2756 punten
  • 100 meter   12,2
  • 800 meter   2:22,5
  • Kogelstoten   13,19
  • Verspringen   5,15
Sebastiaan den Hartog
  • Jongens Junior C - 100mH - 15,39
Brian Berkhoff
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 887 punten
  • 40 meter   7,7
  • Balwerpen   14,33
  • Verspringen   2,61
Brian Berkhoff
  • Jongens Pupil Mini - 600m - 2:23,81
Marco de Kunder
  • Masters Mannen - 110mH - 24,00
Marco de Kunder
  • Masters Mannen - Hoog - 1,40
Rene Spek
  • Masters Mannen - Hoog - 1,35
Ricardo Verbeeten
  • Masters Mannen - Hoog - 1,30
Ricardo Verbeeten
  • Masters Mannen - Ver - 3,85
Rene Spek
  • Masters Mannen - Ver - 3,64
Jessica Leeflang-Gutteling
  • Masters Vrouwen - 100m - 15,73
Jessica Leeflang-Gutteling
  • Masters Vrouwen - Discus - 26,51
Corinda den Hartog
  • Meisjes Junior A - 800m - 2:56,83
Corinda den Hartog
  • Meisjes Junior A - Kogel - 7,59
Corinda den Hartog
  • Meisjes Junior A - Ver - 4,25
Famke Kooreman
  • Meisjes Junior A - Ver - 3,76
Lotte de Visser
  • Meisjes Junior B - 100m - 14,24
Lotte de Visser
  • Meisjes Junior B - 800m - 2:26,26
Lotte de Visser
  • Meisjes Junior B - Discus - 19,11
Amber Bosman
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 1935 punten
  • 80 meter   11,4
  • 800 meter   2:31,7
  • Kogelstoten   8,00
  • Verspringen   3,95
Ilse Stok
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 1910 punten
  • 80 meter   11,0
  • 800 meter   2:55,8
  • Kogelstoten   7,14
  • Verspringen   4,69
Steffie Seher
  • Meisjes Junior C - 80mH - 13,70
Ilse Stok
  • Meisjes Junior C - 80mH - 14,09
Lila van Nieuwkoop
  • Meisjes Junior D - Meerkamp - 1954 punten
  • 60 meter   9,4
  • 1000 meter   3:23,1
  • Kogelstoten   9,67
  • Verspringen   4,07
Christina van Tiel
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1300 punten
  • 60 meter   9,4
  • Balwerpen   14,19
  • Verspringen   3,86
Kerlinn Grootfaam
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1214 punten
  • 40 meter   7,0
  • Kogelstoten   4,74
  • Verspringen   3,10
Valerie Sies
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 1007 punten
  • 40 meter   7,3
  • Balwerpen   12,80
  • Verspringen   2,97
Valerie Sies
  • Meisjes Pupil C - 600m - 2:24,23
Quincy Nederlof
  • Meisjes Pupil C - 600m - 2:27,34
Elvira Gutteling
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 815 punten
  • 40 meter   7,7
  • Balwerpen   8,08
  • Verspringen   2,79

Hoogtepunten

Ilse Stok MJC 80m
  • 10,93
  • Sebastiaan den Hartog JJC 100m
  • 12,12
  • Christina van Tiel MPA1 60m
  • 9,37
  • Bram Schumacher JJC 800m
  • 2:17,65
  • Lucas Bal JJC 100m
  • 12,78
  • Amber Bosman MJC 80m
  • 11,35
  • Lucas Bal JJC Ver
  • 5,29
  • Ilse Stok MJC Ver
  • 4,69
  • Sebastiaan den Hartog JJC 100mH
  • 15,39
  • Lotte de Visser MJB 800m
  • 2:26,26
  •  

    Jongens Junior A - 100 meter

    # Naam Res OBP
    5 Martijn Stok 13,14 +0.3 m/s12,61


    Jongens Junior A - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    2 Martijn Stok 8,02 7,16


    Jongens Junior A - Verspringen

    # Naam Res OBP
    3 Martijn Stok 5,03 -1.1 m/s5,34


    Jongens Junior B - 100 meter

    # Naam Res OBP
    6 Roel Kooreman 12,74Q +0.6 m/s12,75


    Jongens Junior B - 100 meter finale

    # Naam Res Qm
    3 Roel Kooreman 12,55 +0.8 m/s12,74


    Jongens Junior B - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    2 Roel Kooreman 9,85 10,09


    Jongens Junior B - Verspringen

    # Naam Res OBP
    4 Roel Kooreman 5,46 +0.1 m/s5,28


    Jongens Junior C - Meerkamp

    # Naam 100m800mKogelVerPunten totaal
    1 Sebastiaan...en Hartog 12,12 2:22,45 13,19 5,15 2756
    7 Lucas Bal 12,78 2:30,54 7,95 5,29 2350
    10 Bram Schumacher 13,14 2:17,65 7,32 4,42 2223
    15 Marnix de Kunder 14,44 2:29,34 4,78 4,01 1692
    17 Benjamin den Hartog 14,12 DNS 9,12 4,61 1540


    Jongens Junior C - 100 meter horden

    # Naam Res OBP
    1 Sebastiaan...en Hartog 15,39 -0.4 m/s14,99
    4 Benjamin den Hartog 17,00 -0.4 m/s17,33


    Jongens Junior D - Meerkamp

    # Naam 80m1000mKogelVerPunten totaal
    6 Finn Heuving 12,31 3:31,31 5,10 3,76 1515


    Jongens Junior D - 80 meter horden

    # Naam Res OBP
    8 Finn Heuving 16,92 -0.1 m/s---


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    13 Jamie de Visser 9,95 5,69 0,97 1193
    15 Timme van der Helm 10,67 4,39 1,07 1074


    Jongens Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    12 Timme van der Helm 4:09,48 ---
    15 Jamie de Visser 4:21,93 ---


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    1 Brian Berkhoff 7,67 14,33 2,61 887


    Jongens Pupil Mini - 600 meter

    # Naam ResOBP
    2 Brian Berkhoff 2:23,81 2:30,00


    Masters Mannen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    Rene Spek M40 DNS ---
    Ricardo Verbeeten M55 --- ---


    Masters Mannen - 110 meter horden (99cm)

    # Naam Res OBP
    3 Marco de Kunder M45 24,00 -0.1 m/s---


    Masters Mannen - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Marco de Kunder M45 1,40 ---
    2 Rene Spek M40 1,35 ---
    3 Ricardo Verbeeten M55 1,30 ---


    Masters Mannen - Verspringen

    # Naam Res OBP
    2 Ricardo Verbeeten M55 3,85 ---
    3 Rene Spek M40 3,64 ---


    Masters Vrouwen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    2 Jessica L...Gutteling V35 15,73 +0.1 m/s---


    Masters Vrouwen - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBP
    1 Jessica L...Gutteling V35 26,51 ---


    Meisjes Junior A - 800 meter

    # Naam ResOBP
    3 Corinda den Hartog 2:56,83 3:06,18


    Meisjes Junior A - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Corinda den Hartog 7,59 ---


    Meisjes Junior A - Verspringen

    # Naam Res OBP
    1 Corinda den Hartog 4,25 ---
    2 Famke Kooreman 3,76 ---


    Meisjes Junior B - 100 meter

    # Naam Res OBP
    2 Lotte de Visser 14,24 -0.4 m/s---


    Meisjes Junior B - 800 meter

    # Naam ResOBP
    1 Lotte de Visser 2:26,26 2:26,26


    Meisjes Junior B - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    1 Lotte de Visser 19,11 ---


    Meisjes Junior C - Meerkamp

    # Naam 80m800mKogelVerPunten totaal
    2 Amber Bosman 11,35 2:31,64 8,00 3,95 1935
    3 Ilse Stok 10,93 2:55,72 7,14 4,69 1910
    6 Hannah Reijenga 12,29 2:38,43 6,65 4,18 1709
    7 Steffie Seher 11,45 3:15,07 7,77 4,49 1698
    8 Maaike van Rijswijk 11,68 3:16,60 7,26 4,19 1566
    9 Eline Verschueren 12,66 2:59,20 7,70 4,00 1528
    11 Sigrid Spek 13,24 3:19,61 6,03 3,38 1114
    12 Ilana de Visser 13,49 3:23,62 6,55 3,40 1100


    Meisjes Junior C - 80 meter horden

    # Naam Res OBP
    2 Steffie Seher 13,70 +0.0 m/s13,40
    3 Ilse Stok 14,09 +0.0 m/s14,36
    5 Eline Verschueren 15,21 +0.0 m/s---
    6 Sigrid Spek 19,38 +0.9 m/s---


    Meisjes Junior D - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelVerPunten totaal
    2 Lila van Nieuwkoop 9,31 3:23,10 9,67 4,07 1954
    5 Jade Bosman 9,13 3:45,30 9,19 4,02 1819
    7 Bibi van 't Veld 9,39 3:41,02 7,68 3,79 1672
    10 Esmee Stok 9,06 4:02,03 7,59 3,68 1595
    14 Jytte Spek 9,66 4:03,76 6,43 3,63 1405
    22 Pearl Verbeeten 10,89 DNS 5,43 3,01 742


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBP
    5 Lila van Nieuwkoop 12,30 +0.4 m/s11,48
    7 Esmee Stok 12,72 -1.0 m/s---
    9 Jade Bosman 12,94 +0.4 m/s12,24
    13 Bibi van 't Veld 13,55 -0.2 m/s---
    15 Jytte Spek 13,69 -1.7 m/s---
    Pearl Verbeeten DNS ---


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mBalVerPunten totaal
    2 Christina van Tiel 9,37 14,19 3,86 1300
    17 Caithlyn Van Dorp 11,06 13,16 2,74 808


    Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    5 Christina van Tiel 3:59,69 ---
    15 Caithlyn Van Dorp 5:03,61 ---


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    7 Malu van Prehn 9,74 5,67 1,12 1334
    12 Marise van Dijk 10,49 4,20 1,07 1084
    19 Jaylinn Sies DNS DNS DNS 0
    19 Sanne van der Torre DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    9 Malu van Prehn 4:20,40 4:26,00
    10 Marise van Dijk 4:32,01 ---
    Sanne van der Torre --- ---
    Jaylinn Sies --- ---


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelVerPunten totaal
    3 Kerlinn Grootfaam 6,99 4,74 3,10 1214
    16 Benthe Spek 7,70 3,05 2,71 863


    Meisjes Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    7 Benthe Spek 4:17,16 ---


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    1 Valerie Sies 7,29 12,80 2,97 1007
    4 Quincy Nederlof 8,07 14,26 2,48 790


    Meisjes Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    1 Valerie Sies 2:24,23 ---
    2 Quincy Nederlof 2:27,34 ---


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    3 Elvira Gutteling 7,61 8,08 2,79 815


    Senioren vrouwen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    5 Suzanne L...-Berkhoff 15,51 +0.1 m/s---


    Senioren vrouwen - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    6 Suzanne L...-Berkhoff 7,67 ---