Vereniging 'Voorne Atletiek' op '1e Pupillencompetitie Regio Rijnmond'

Prijzen

Rianne Hilferink
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1231 punten
  • 40 meter   7,3
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,06
  • Hoogspringen   1,06

Hoogtepunten

Loise Stomphorst MPA2 Kogel
  • 7,06
  • Zara Visser MPA2 Kogel
  • 7,25
  • Luna van den Bos MPB 40m
  • 7,34
  • Mitchel Monster JPA2 Kogel
  • 7,33
  • Mitchel Monster JPA2 1000m
  • 3:59,36
  • Cliff Kloosterman JPA1 Hoog
  • 1,21
  • Rianne Hilferink MPB 40m
  • 7,24
  • Mitchel Monster JPA2 Ver
  • 3,62
  • Quinten van Overeem JPA2 Kogel
  • 7,59
  • Loise Stomphorst MPA2 Ver
  • 4,04
  •  

    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 1000mBalHoogPunten totaal
    10 Kris Rademakers 4:19,84 22,75 1,06 1068
    26 Cliff Kloosterman DNS 26,55 1,21 899
    33 Jesse Dijksma 4:42,06 17,99 0,96 844
    52 Timme Pronk 5:19,11 16,08 0,86 628


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 1000mKogelVerPunten totaal
    10 Mitchel Monster 3:59,36 7,33 3,62 1344
    17 Quinten van Overeem 4:07,33 7,59 3,35 1268
    52 Jasper van der Vliet 4:56,27 4,63 2,87 804


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    10 Sjoerd Amsing 8,62 18,77 2,68 814
    27 Ties Hilferink 8,76 11,57 2,33 607
    31 Thijmen Volker 8,65 10,00 2,13 552
    32 Jort Bekker 8,60 9,58 2,10 545
    33 Valentijn Govaerts 8,72 9,23 2,20 541


    Jongens Pupil D - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    6 Yannick van de Berg 8,03 12,04 2,65 792
    7 Tygo Thomas 7,82 12,03 2,45 788
    8 Kalle Dijksma 8,07 15,23 2,34 778
    18 Kyan van Dorp 8,20 10,63 2,37 682
    21 Sam Pons 8,35 10,20 2,32 639
    25 Diogo de Sousa 8,89 14,06 2,11 588
    32 Mason Thompson 9,26 10,43 1,87 426


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 1000mBalHoogPunten totaal
    5 Larissa Rodenburg 3:56,34 18,31 1,11 1149
    17 Babette de Boer 4:20,19 15,43 1,01 924
    37 Isolde Dekker 4:21,77 8,86 1,01 798
    40 Nienke Moerman 5:07,30 12,03 1,11 776
    56 Charlotte Volker 5:45,42 15,33 0,91 586
    68 Emy van der Blom DNS DNS DNS 0
    68 Quinty van der Blom DNS DNS DNS 0
    68 Jasmijn Langendoen DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 1000mKogelVerPunten totaal
    6 Loise Stomphorst 4:13,13 7,06 4,04 1350
    10 Zara Visser 4:17,83 7,25 3,57 1247
    13 Simone van...er Sanden 4:16,38 5,81 3,62 1177
    29 Fleur van Broekhoven 4:39,39 5,70 3,36 1029
    41 Dewi Piena 5:06,08 4,15 3,50 865
    47 Mika van Buren 4:41,86 3,94 2,65 756
    49 Joline Mandos 5:06,86 3,86 2,49 638
    52 Jette van Bommel --- --- --- 0


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    2 Rianne Hilferink 7,24 5,06 1,06 1231
    24 Chelsea de Pagter 7,77 3,02 0,96 901
    27 Luna van den Bos 7,34 2,43 0,86 855
    35 Nienke Hoogendoorn 8,47 3,70 0,91 805
    42 Jette van de Werk 8,31 3,27 0,86 758


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    9 Sanne Grijp 7,96 12,67 2,67 819
    12 Livia Bareman 7,78 10,32 2,65 803
    15 Isabel de Bruin 8,18 10,27 2,67 738
    26 Sara Hoftijzer 8,52 8,58 2,29 574
    30 Fleur van der Knaap 9,04 7,95 2,17 463


    Meisjes Pupil D - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    8 Feline Moerman 8,81 7,60 2,05 462
    10 Lina Vrieze 9,15 8,94 1,87 411
    13 Esmee van der Weijde 8,85 5,87 1,87 379
    17 Linde Visser 9,12 6,72 1,76 342
    20 Norah-Lynn...tomphorst 9,11 4,37 1,94 316