Vereniging 'Rotterdam Atletiek' op '1e Pupillencompetitie Regio Rijnmond'

Prijzen

Gyani Biekram
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1846 punten
  • 1000 meter   3:30,1
  • Kogelstoten 2 kilogram   9,48
  • Verspringen   4,75
David van der Velden
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1683 punten
  • 1000 meter   3:30,1
  • Kogelstoten 2 kilogram   8,48
  • Verspringen   4,20
Lucius van der Velden
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1302 punten
  • 40 meter   7,2
  • Kogelstoten 2 kilogram   4,86
  • Hoogspringen   1,16
Lieven Vreugdenhil
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1234 punten
  • 40 meter   7,3
  • Balwerpen   24,20
  • Verspringen   3,19
Sam Huygen
  • Jongens Pupil D - Meerkamp - 1027 punten
  • 40 meter   7,5
  • Balwerpen   16,73
  • Verspringen   2,88
Georgina Taylor
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1598 punten
  • 1000 meter   3:34,5
  • Kogelstoten 2 kilogram   8,06
  • Verspringen   4,02
Yenthe Vreugdenhil
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1535 punten
  • 1000 meter   4:00,6
  • Kogelstoten 2 kilogram   9,11
  • Verspringen   4,13
Mina Chokri
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1308 punten
  • 40 meter   7,1
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,72
  • Hoogspringen   1,06

Hoogtepunten

Georgina Taylor MPA2 1000m
  • 3:34,47
  • David van der Velden JPA2 1000m
  • 3:30,06
  • Gyani Biekram JPA2 Kogel
  • 9,48
  • Gyani Biekram JPA2 Ver
  • 4,75
  • Mina Chokri MPB 40m
  • 7,08
  • David van der Velden JPA2 Ver
  • 4,20
  • Gyani Biekram JPA2 1000m
  • 3:30,06
  • Yenthe Vreugdenhil MPA2 Kogel
  • 9,11
  • Noor Klein MPB 40m
  • 7,06
  • Yenthe Vreugdenhil MPA2 Ver
  • 4,13
  •  

    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 1000mBalHoogPunten totaal
    5 Stein van Eijmeren 4:26,66 29,74 1,16 1200
    13 Enzo de Jong 4:17,22 22,82 1,01 1044
    21 Bram Schoots 4:15,66 17,59 0,96 939
    45 David Stam 4:54,39 15,74 0,86 696


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 1000mKogelVerPunten totaal
    1 Gyani Biekram 3:30,06 9,48 4,75 1846
    2 David van der Velden 3:30,06 8,48 4,20 1683
    7 Joseph van Wijk 3:38,95 6,73 3,62 1418
    9 Roman Cas... de Rooij 3:41,27 6,25 3,68 1387
    13 Jamie van Delden 3:47,05 6,30 3,51 1325
    19 Maas van Kesteren 4:08,51 5,01 3,80 1195
    24 Thijs Bogaard 4:07,81 4,92 3,56 1144
    26 Abenaezer ...ham Iftar 3:47,66 4,91 3,03 1136
    28 Tobias de Jong 4:24,50 7,02 3,04 1101
    29 Lukas Appenzeller 4:16,93 5,45 3,33 1094
    30 Marten de Ruiter 4:07,62 5,00 3,17 1072
    43 Mattias va...jngaarden 4:24,68 4,40 3,12 948
    56 Daniel Meijer DNS DNS DNS 0
    56 Dilano Rodrigues DNS DNS DNS 0
    56 Dilano Smit DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    2 Lucius van...er Velden 7,19 4,86 1,16 1302
    15 Elijah Waalring 7,22 4,68 0,86 1063
    21 Noah Halidi 7,20 3,62 0,86 988
    24 Timo van der Stel 7,39 4,55 0,81 983
    50 Leule Abraham Iftar 8,65 3,67 0,86 740
    56 Killian Damjanic 8,82 3,34 0,76 615
    60 Hugo van Strien 9,15 2,40 0,76 487


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    1 Lieven Vreugdenhil 7,22 24,20 3,19 1234
    11 Ferre Alkemade 7,89 12,32 2,61 813
    14 Tygo van Delden 8,22 13,11 2,68 786
    16 Safouan el...ouchtaoui 8,43 15,74 2,50 761
    18 Milo Baroffio 8,37 14,68 2,40 733
    20 Dominic Berkhof 8,33 11,58 2,47 699
    26 Robert Jer...Domacasse 8,75 12,10 2,31 614
    37 Filippe Heiberg DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil D - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    2 Sam Huygen 7,42 16,73 2,88 1027
    12 Pieter Va...der Horst 7,95 11,51 2,31 727
    14 Joep van Hooijdonk 8,35 12,94 2,43 712
    16 Elias van Mourik 9,15 20,80 2,29 693
    28 Oscar van Ballegoie 9,09 11,03 2,21 527
    36 Floris van Strien 9,60 6,63 1,86 300
    39 Aymar Nouhassi 9,86 5,42 1,84 235


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 1000mBalHoogPunten totaal
    6 Faith Tujeehut 4:01,94 17,57 1,16 1148
    14 Annemijn v...Heiningen 4:14,14 17,62 1,01 984
    23 Anne Olieman 4:28,61 19,78 0,91 882
    28 Jolien Bottenberg 4:40,97 17,38 0,96 839
    30 Lucie de Moor 4:22,53 14,77 0,91 830
    33 Mina Fricke 4:29,62 13,80 0,96 823
    34 Noortje va...Hooijdonk 4:30,86 11,59 1,01 816
    41 Ida Nabielek 4:30,03 11,21 0,96 775
    45 Verona van Ballegoie 4:22,05 12,99 0,81 729
    68 Elsa de Groot DNS DNS DNS 0
    68 Julika Poot DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 1000mKogelVerPunten totaal
    2 Georgina Taylor 3:34,47 8,06 4,02 1598
    3 Yenthe Vreugdenhil 4:00,52 9,11 4,13 1535
    8 Merel van der Horst 3:44,21 5,30 3,64 1303
    9 Tessa van Vlaanderen 3:58,40 5,78 3,63 1259
    23 Fiene Burger 4:11,00 4,96 3,16 1052
    44 Zanna Schoots 4:29,20 4,20 2,63 818
    52 Stella Heijnen DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    1 Mina Chokri 7,08 5,72 1,06 1308
    8 Noor Klein 7,06 4,08 0,96 1127
    13 Cherise va...der Vlist 7,30 4,01 0,91 1034
    14 Noesaiba Balkodch 7,45 4,29 0,91 1025
    34 Charlotte Horstman 7,88 3,98 0,76 812
    45 Stine van den Berg 8,13 2,50 0,91 754
    51 Josephine Altona DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    22 Jazzy Nouws 8,33 9,08 2,57 670
    24 Clarice Faes 8,49 9,38 2,43 624


    Meisjes Pupil D - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    11 Thura Schletterer 8,90 6,39 1,94 400
    14 Sterre Jochmann 9,23 6,81 1,96 370
    22 Asiya Waalring 10,30 8,96 1,66 236