Vereniging 'GAC Hilversum' op 'Trainingswedstrijd pupillen, GOW MILA'

Prijzen

Tjalling Galema
  • Jongens Junior A - 200m - 27,30
Damon Burgman
  • Jongens Junior A - 200m - 28,53
Tim Kraan
  • Jongens Junior A - 200m - 30,32
Laurens Jordense
  • Jongens Junior B - 200m - 25,07
Jurre Brouwer
  • Jongens Junior B - 200m - 25,42
Miro van Wieringen
  • Jongens Junior B - 200m - 25,55
Jurre Brouwer
  • Jongens Junior B - 1000m - 2:41,48
Jorik Bokelman
  • Jongens Junior C - 200m - 26,73
Hugo Krans
  • Jongens Junior C - 200m - 27,42
Ivar Pijnenburg
  • Jongens Junior C - 200m - 28,45
Jente Faber
  • Jongens Junior C - 1000m - 3:13,69
Jorik Bokelman
  • Jongens Junior C - 1000m - 3:14,52
Lukas Renaud
  • Jongens Junior C - 1000m - 3:18,78
Tibbe Teeuwen
  • Jongens Junior D - 200m - 27,55
Florian Vriezen
  • Jongens Junior D - 200m - 27,59
Senne Gisius
  • Jongens Junior D - 200m - 29,32
Tijs Hollander
  • Jongens Junior D - 1000m - 3:17,35
Florian Vriezen
  • Jongens Junior D - 1000m - 3:22,00
Jippe van Drogenbroek
  • Jongens Junior D - 1000m - 3:23,53
Thijmen van Wijchen
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1489 punten
  • 60 meter   9,9
  • Kogelstoten   8,35
  • Hoogspringen   1,15
Jimi Cramer
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1438 punten
  • 60 meter   10,1
  • Kogelstoten   7,15
  • Hoogspringen   1,20
Joep Deiman
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1388 punten
  • 60 meter   9,5
  • Kogelstoten   7,35
  • Hoogspringen   1,00
Youri van der Linden
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1759 punten
  • 60 meter   9,2
  • Kogelstoten   7,73
  • Hoogspringen   1,40
Thimo Gisius
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1655 punten
  • 60 meter   9,4
  • Kogelstoten   7,89
  • Hoogspringen   1,30
Kealan Steba
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1616 punten
  • 60 meter   9,7
  • Kogelstoten   8,54
  • Hoogspringen   1,25
Frits Nijs
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1324 punten
  • 40 meter   7,1
  • Vortexwerpen   26,79
  • Verspringen   3,29
Laurens Bijlard
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1030 punten
  • 40 meter   7,8
  • Vortexwerpen   19,93
  • Verspringen   2,95
Olivier van Luttervelt
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1027 punten
  • 40 meter   7,8
  • Vortexwerpen   20,06
  • Verspringen   2,94
Jip ter Smitten
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1021 punten
  • 40 meter   7,5
  • Vortexwerpen   14,67
  • Verspringen   3,00
Ole Vuur
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1004 punten
  • 40 meter   7,8
  • Vortexwerpen   20,85
  • Verspringen   2,75
Emmanuel Kwofie
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 959 punten
  • 40 meter   7,3
  • Vortexwerpen   8,94
  • Verspringen   3,05
Bodhi Weemaes
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 734 punten
  • 40 meter   8,3
  • Vortexwerpen   11,68
  • Verspringen   2,54
Pieke van der Blom
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 589 punten
  • 40 meter   8,7
  • Vortexwerpen   9,51
  • Verspringen   2,38
Geertjan van de Wetering
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 587 punten
  • 40 meter   8,6
  • Vortexwerpen   11,50
  • Verspringen   2,10
Scott Kingma
  • Jongens Verstandelijke Beperking Junioren - Meerkamp - 129 punten
  • 60 meter   14,3
  • Speerwerpen   8,78
  • Verspringen   2,22
John Pablo Bartelink
  • Jongens Verstandelijke Beperking Junioren - Meerkamp - 32 punten
  • 60 meter   13,3
  • Speerwerpen   7,45
  • Verspringen   1,46
Boris Schram
  • Senioren mannen - 200m - 24,78
John Pablo Bartelink
  • Senioren mannen - 200m - 46,71
Denise van der Linden
  • Masters vrouwen - 200m - 30,95
Justine Fleming
  • Meisjes Junior A - 200m - 26,97
Suzet Doornheim
  • Meisjes Junior B - 200m - 29,10
Sacha Dekker
  • Meisjes Junior B - 200m - 31,51
Emilia Maduro
  • Meisjes Junior B - 200m - 54,07
Suzet Doornheim
  • Meisjes Junior B - 1000m - 3:27,34
Pien Scheer
  • Meisjes Junior B - 1000m - 3:48,04
Shantell Kwofie
  • Meisjes Junior C - 200m - 27,34
Dilay Yandi
  • Meisjes Junior C - 200m - 27,87
Lois Doornheim
  • Meisjes Junior C - 200m - 29,25
Lois Doornheim
  • Meisjes Junior C - 1000m - 3:41,20
Dinisha Overvliet
  • Meisjes Junior D - 200m - 30,54
Elisha Kwofie
  • Meisjes Junior D - 200m - 31,50
Tess Janssen
  • Meisjes Junior D - 200m - 31,64
Elisha Kwofie
  • Meisjes Junior D - 1000m - 3:40,10
Julia Velt
  • Meisjes Junior D - 1000m - 3:43,90
Inte van Kralingen
  • Meisjes Junior D - 1000m - 3:45,45
Jinthe van Loon
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1204 punten
  • 60 meter   9,9
  • Kogelstoten   4,84
  • Hoogspringen   1,05
Evi Weterveld
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1155 punten
  • 60 meter   10,6
  • Kogelstoten   6,17
  • Hoogspringen   1,00
Maaike van Klei
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1153 punten
  • 60 meter   10,8
  • Kogelstoten   5,35
  • Hoogspringen   1,10
Kate Nijs
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1376 punten
  • 60 meter   10,1
  • Kogelstoten   6,10
  • Hoogspringen   1,20
Anna Bilstra
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1180 punten
  • 60 meter   10,4
  • Kogelstoten   4,87
  • Hoogspringen   1,10
Anouk Lucassen
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1141 punten
  • 60 meter   10,5
  • Kogelstoten   5,81
  • Hoogspringen   1,00
Orla White
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1134 punten
  • 40 meter   7,2
  • Vortexwerpen   14,20
  • Verspringen   3,30
Joëlle van Wilsum
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 903 punten
  • 40 meter   7,7
  • Vortexwerpen   13,26
  • Verspringen   2,75
Liv Marshall
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 884 punten
  • 40 meter   7,8
  • Vortexwerpen   14,12
  • Verspringen   2,66
Dille de Gooijer
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 850 punten
  • 40 meter   7,8
  • Vortexwerpen   10,18
  • Verspringen   2,89
Hanne Cents
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 684 punten
  • 40 meter   7,9
  • Vortexwerpen   6,97
  • Verspringen   2,46
Isabelle Harms
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 567 punten
  • 40 meter   8,7
  • Vortexwerpen   8,16
  • Verspringen   2,40
Lianne Cornelissen
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 531 punten
  • 40 meter   8,4
  • Vortexwerpen   6,13
  • Verspringen   2,24
Sofie Walstra
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 510 punten
  • 40 meter   8,9
  • Vortexwerpen   7,73
  • Verspringen   2,30
Fien van der Duin
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 494 punten
  • 40 meter   8,6
  • Vortexwerpen   4,83
  • Verspringen   2,34
Emilia Maduro
  • Meisjes Verstandelijke Beperking Junioren - Meerkamp - 101 punten
  • 60 meter   13,1
  • Speerwerpen   7,42
  • Verspringen   2,20
Eva Kok
  • Meisjes Verstandelijke Beperking Junioren - Meerkamp - 46 punten
  • 60 meter   12,8
  • Speerwerpen   5,92
  • Verspringen   1,59
Sarah de Wit
  • Meisjes Verstandelijke Beperking Junioren - Meerkamp - 18 punten
  • 60 meter   19,2
  • Speerwerpen   7,16
  • Verspringen   0,83

Hoogtepunten

Orla White MPB 40m
  • 7,11
  • Kate Nijs MPA2 Hoog
  • 1,20
  • Joep Deiman JPA1 60m
  • 9,49
  • Thimo Gisius JPA2 60m
  • 9,39
  • Cheyenne van den Bos MPA1 60m
  • 10,24
  • Kate Nijs MPA2 60m
  • 10,02
  • Youri van der Linden JPA2 Hoog
  • 1,40
  • Jinthe van Loon MPA1 60m
  • 9,89
  • Thimo Gisius JPA2 Hoog
  • 1,30
  • Youri van der Linden JPA2 60m
  • 9,20
  •  

    Jongens Junior A - 200 meter

    # Naam Res OBP
    1 Tjalling Galema 27,30 +1.1 m/s26,50
    2 Damon Burgman 28,53 +0.5 m/s28,25
    3 Tim Kraan 30,32 -1.3 m/s---


    Jongens Junior B - 200 meter

    # Naam Res OBP
    1 Laurens Jordense 25,07 +1.1 m/s24,94
    2 Jurre Brouwer 25,42 -0.4 m/s27,08
    3 Miro van Wieringen 25,55 +1.1 m/s25,00
    4 Max van Groeningen 26,09 +1.1 m/s26,50
    5 Kris Andriessen 27,52 +1.1 m/s27,25
    6 Jonas Elzinga 28,27 +2.0 m/s28,88
    7 Niels de Boer 29,92 +0.2 m/s---
    David Neidig DNS 29,00
    Bastian Jansma DNS 27,08


    Jongens Junior B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Jurre Brouwer 2:41,48 2:46,50
    David Neidig DNS 3:04,50
    Bastian Jansma DNS 3:15,50


    Jongens Junior C - 200 meter

    # Naam Res OBP
    1 Jorik Bokelman 26,73 -0.4 m/s26,64
    2 Hugo Krans 27,42 +2.0 m/s---
    3 Ivar Pijnenburg 28,45 +0.4 m/s28,01
    4 Julius Gelderblom 28,86 +0.2 m/s---
    5 Lukas Renaud 29,54 +0.2 m/s28,50
    6 David Elzinga 29,55 +0.4 m/s29,75
    7 Fons Borninkhof 29,93 +0.4 m/s---
    8 Thijn Dorrestein 30,92 -1.3 m/s32,69
    9 Finn de Keizer 30,96 +0.4 m/s30,00
    10 Wietse Hoekstra 32,46 +1.3 m/s---
    Lucas Man DNS ---
    Jente Faber DNS 27,08
    Dani Suparmono DNS 29,50


    Jongens Junior C - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Jente Faber 3:13,69 2:59,50
    2 Jorik Bokelman 3:14,52 3:27,00
    3 Lukas Renaud 3:18,78 3:10,50
    4 Finn de Keizer 3:23,77 3:20,50
    Dani Suparmono DNS 3:10,50
    David Elzinga DNS 3:15,00


    Jongens Junior D - 200 meter

    # Naam Res OBP
    1 Tibbe Teeuwen 27,55 +0.8 m/s28,50
    2 Florian Vriezen 27,59 +0.8 m/s28,00
    3 Senne Gisius 29,32 +1.0 m/s29,52
    4 James Panacheril 30,32 +0.4 m/s---
    5 Tijs Hollander 30,36 -0.1 m/s29,50
    6 Robbe Noordanus 30,75 -0.4 m/s---
    7 Luce Wijma 30,84 +1.0 m/s30,50
    8 Jippe van ...ogenbroek 31,12 +1.0 m/s29,50
    9 Ben Roest 31,15 -0.4 m/s31,00
    10 Toon van den Hende 32,00 -0.4 m/s---
    11 Tim van der Knaap 32,43 -0.4 m/s35,00
    12 Bas Wesselink 32,95 -0.4 m/s---
    13 Ruben Lagas 33,64 +1.0 m/s30,00
    14 Auke Zijlstra 34,34 +1.3 m/s---
    15 Philippe Sengers 35,93 +0.4 m/s---
    16 Koen Bader 37,87 -0.4 m/s35,00
    17 Quinten de Vries 38,65 +1.0 m/s---
    Daniël Negerman DNS 30,00
    Friso Bruins DNS 29,50


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Tijs Hollander 3:17,35 3:20,50
    2 Florian Vriezen 3:22,00 3:02,85
    3 Jippe van ...ogenbroek 3:23,53 3:20,00
    4 Friso Bruins 3:34,36 3:20,00
    5 Ruben Lagas 3:40,95 3:30,00
    6 Tim van der Knaap 3:46,52 3:45,00
    7 Bas Wesselink 3:53,38 ---
    8 Auke Zijlstra 3:55,04 ---
    9 Koen Bader 4:09,97 3:45,00
    Daniël Negerman DNS 3:30,00
    Luce Wijma DNS 3:31,00
    Tibbe Teeuwen DNS 3:30,00
    Toon van den Hende DNS ---
    Quinten de Vries DNS ---


    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    1 Thijmen van Wijchen 9,88 8,35 1,15 1489
    2 Jimi Cramer 10,02 7,15 1,20 1438
    3 Joep Deiman 9,49 7,35 1,00 1388
    4 Florian van Wijchen 10,07 6,89 1,10 1342
    5 Yuri Scholte 10,27 7,77 0,95 1253
    6 Mika Strubbe 10,73 5,61 1,20 1243
    7 Melle de Lange 10,05 5,61 1,00 1193
    8 Luuk Buwalda 11,04 5,16 1,15 1137
    9 Gavin Hulsman 10,10 4,36 0,95 1065
    10 Roan Snel 10,58 5,12 0,95 1049
    11 Christiaan Blok 11,00 4,78 1,05 1043
    12 Rick van Harn 11,32 5,77 1,00 1033
    13 Luke van den Berg 10,91 4,72 0,95 978
    14 Flint Woolfitt 11,21 4,55 1,00 964
    15 Tim Mackaaij 10,64 4,30 0,85 910
    16 Tom Brekelmans 11,59 4,50 0,95 879
    17 Boris Hendrix 11,39 3,94 0,95 861
    18 Valentijn de Jonge 13,27 5,13 1,05 828
    19 Marouan Charkaoui 12,40 3,60 0,90 688
    20 Tobias Groen DNS DNS DNS 0
    20 Elmo Oosterink DNS DNS DNS 0
    20 Victor Jan Verweij DNS DNS DNS 0
    20 Bento Vie... Eikhoudt DNS DNS DNS 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 GAC-JPA1-1 GAC Hilversum - JPA1 4 36,85 577
    2 GAC-JPA1-2 GAC Hilversum - JPA1 4 38,61 503
    3 GAC-JPA1-3 GAC Hilversum - JPA1 4 40,96 415
    4 GAC-JPA1-4 GAC Hilversum - JPA1 0 41,12 410
    5 GAC-JPA1-5 GAC Hilversum - JPA1 0 44,87 289


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    1 Youri van der Linden 9,20 7,73 1,40 1759
    2 Thimo Gisius 9,39 7,89 1,30 1655
    3 Kealan Steba 9,61 8,54 1,25 1616
    4 Boudewijn ... den Haak 9,62 8,34 1,20 1567
    5 Nout van der Schoot 9,68 6,66 1,25 1501
    6 Alex Spieker 10,06 7,21 1,25 1473
    7 David Spieker 9,84 4,82 1,20 1321
    8 Kian Hullegie 10,35 6,04 1,15 1286
    9 Wijnand Ubbens 10,55 6,36 1,10 1242
    10 Siebe van ...r Weerden 10,56 6,75 1,05 1227
    11 Mylo Noordanus 10,20 5,22 1,10 1220
    12 Thymen Moen 10,46 5,98 1,05 1194
    13 Liam Brouwer 10,95 5,53 1,10 1137
    14 Siebren Verra 11,41 4,78 1,10 1030
    15 Sam de Bock 10,84 3,73 1,10 1024
    15 Peb van Rooy 11,12 4,72 1,05 1024
    17 Thomar Neidig 11,10 5,45 0,95 1003
    18 Kane van Verseveld 10,19 4,54 0,85 990
    19 Abel Schuurman 11,24 5,15 0,90 928
    20 Guus van d... Boogaard 11,28 3,40 0,90 795
    21 Niek van Braam 11,87 3,39 0,85 689
    22 Sjaak de Boer DNS DNS DNS 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Gac1 jpa2 GAC Hilversum - JPA2 4 35,67 630
    2 Gac2 jpa2 GAC Hilversum - JPA2 4 37,99 528
    3 Gac3jpa2 GAC Hilversum - JPA2 4 40,19 443
    4 Gac4jpa2 GAC Hilversum - JPA2 4 40,51 431
    5 Gac5jpa2 GAC Hilversum - JPA2 4 45,95 258


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mVortexVerPunten totaal
    1 Frits Nijs 7,04 26,79 3,29 1324
    2 Laurens Bijlard 7,73 19,93 2,95 1030
    3 Olivier va...uttervelt 7,74 20,06 2,94 1027
    4 Robin van den Berg 7,44 16,62 2,86 1018
    5 Quint van der Knaap 7,95 15,48 2,81 896
    6 Derek Truijens 7,84 12,81 2,70 848
    7 Merijn Senster 8,26 18,10 2,62 847
    8 Tim Bultman 8,17 16,14 2,54 816
    9 Ingmar Re...s-Winters 8,57 19,73 2,39 778
    10 Stan de Vries 8,10 11,72 2,61 766
    11 Simon Renaud 8,08 14,04 2,36 760
    12 Marnix Mooij 8,02 8,88 2,64 729
    13 Rens Ouwehand 8,61 12,55 2,64 708
    14 Olivier Kleinsmit 8,40 11,56 2,56 705
    15 Victor de Glopper 8,73 16,13 2,29 681
    16 Thijs Mollema 8,52 12,07 2,31 647
    17 Stijn van der Gugten 8,68 10,12 2,41 607
    18 Oscar Breunesse 9,06 15,19 2,16 594
    19 Imre Oostenburg DNS DNS 2,69 256
    20 Mark Antoons DNS DNS DNS 0
    20 Matthijs Roumen DNS DNS DNS 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 JPB 1 GAC Hilversum - JPB 4 28,44 490
    2 JPB 3 GAC Hilversum - JPB 3 31,15 364
    3 JPB 2 GAC Hilversum - JPB 4 31,60 346
    4 JPB 4 GAC Hilversum - JPB 4 32,03 328
    5 JPB 5 GAC Hilversum - JPB 4 32,25 319
    6 JPB 6 GAC Hilversum - JPB 2 DNS 0


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mVortexVerPunten totaal
    1 Jip ter Smitten 7,41 14,67 3,00 1021
    2 Ole Vuur 7,72 20,85 2,75 1004
    3 Emmanuel Kwofie 7,24 8,94 3,05 959
    4 Arsh Sahu 7,64 17,58 2,65 952
    5 Mees de Vries 8,01 17,12 2,57 863
    6 Quinten Gisius 7,89 13,81 2,69 855
    7 Abhav Sahu 8,07 14,28 2,61 816
    8 Taeke van Wee 8,28 10,90 2,40 680
    9 Mats-Bjorn de Groot 8,10 9,20 2,24 643
    10 Ties Tentij 8,83 11,86 2,36 608
    11 Stijn van Harn 8,23 7,26 2,20 571
    12 Mika Kelder 8,68 7,97 2,38 556
    13 Peter Kliphuis 8,84 11,77 2,06 545
    14 Lou de Vries 9,09 10,59 2,32 541
    15 Thijmen Dijkstra 8,46 5,91 2,38 538
    16 Friso Kiel DNS 14,78 2,75 506
    17 Mels Hogervorst 8,74 8,28 1,99 476
    18 Aeyden de Neef 8,78 5,89 2,24 463
    19 Fedde Veldmeijer 9,55 7,84 2,07 377
    20 Brent Wierenga DNS 7,05 2,63 333
    21 Caed Steba 9,40 5,40 1,72 265
    22 Sam Kolpa DNS 4,54 2,38 216


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 JPC1 GAC Hilversum - JPC 4 29,57 435
    2 JPC2 GAC Hilversum - JPC 4 31,18 363
    3 JPC6 GAC Hilversum - JPC 4 32,38 314
    4 JPC3 GAC Hilversum - JPC 4 33,45 274
    5 JPC4 GAC Hilversum - JPC 2 34,62 232
    6 JPC5 GAC Hilversum - JPC 4 35,94 189


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mVortexVerPunten totaal
    1 Bodhi Weemaes 8,21 11,68 2,54 734
    2 Pieke van der Blom 8,68 9,51 2,38 589
    3 Geertjan v... Wetering 8,57 11,50 2,10 587
    4 Max Schot 9,10 13,39 2,19 565
    5 Tijn Kroon 8,48 7,73 2,14 531
    6 Mees Moen 9,05 10,52 2,14 510
    7 Lars Bitter 8,53 5,39 2,17 473
    8 Eelco Mooij 8,48 5,27 2,11 464
    9 Matthias Kammer 9,51 11,90 1,90 430
    10 Otis Cramer 9,66 8,09 2,34 423
    11 Otto Karsijns 9,33 4,16 2,07 308
    12 Quinten van Schaik 9,97 6,12 1,89 252
    13 Thomas van den Berg 9,81 3,69 1,57 140
    14 Julius Doelman 9,96 4,32 1,55 135


    Jongens Verstandelijke Beperking Junioren - Meerkamp

    # Naam 60mSpeerVerPunten totaal
    1 Scott Kingma 14,30 8,78 2,22 129
    2 John Pablo...Bartelink 13,21 7,45 1,46 32


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Res OBP
    2 Boris Schram 24,78 +1.1 m/s23,37
    3 John Pablo...Bartelink 46,71 +0.5 m/s---
    4 Scott Kingma 54,51 +0.5 m/s45,00


    Masters vrouwen - 200 meter

    # Naam Res OBP
    1 Denise van...er Linden 30,95 +2.0 m/s---


    Meisjes Junior A - 200 meter

    # Naam Res OBP
    1 Justine Fleming 26,97 +0.8 m/s27,41


    Meisjes Junior B - 200 meter

    # Naam Res OBP
    1 Suzet Doornheim 29,10 -0.1 m/s29,00
    2 Sacha Dekker 31,51 +2.0 m/s---
    3 Emilia Maduro 54,07 +0.5 m/s57,00
    Pien Scheer DNS 30,00
    Isa Nijkamp DNS 32,30
    Laura Bokel DNS 32,30


    Meisjes Junior B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Suzet Doornheim 3:27,34 3:15,00
    2 Pien Scheer 3:48,04 3:25,00
    Isa Nijkamp DNS 3:35,00
    Laura Bokel DNS 3:35,00


    Meisjes Junior C - 200 meter

    # Naam Res OBP
    1 Shantell Kwofie 27,34 -0.4 m/s27,14
    2 Dilay Yandi 27,87 -1.3 m/s27,54
    3 Lois Doornheim 29,25 -1.3 m/s29,18
    4 Senne Wijma 31,39 -1.3 m/s---
    5 Eva Kok 48,00 +0.5 m/s40,71
    Lianne Wuring DNS 29,00
    Rikkie Bosman DNS ---
    Mare Lei DNS ---


    Meisjes Junior C - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Lois Doornheim 3:41,20 3:42,50
    Lianne Wuring DNS 3:15,00
    Shantell Kwofie DNF 3:02,85


    Meisjes Junior D - 200 meter

    # Naam Res OBP
    1 Dinisha Overvliet 30,54 -0.1 m/s30,50
    2 Elisha Kwofie 31,50 +1.5 m/s30,50
    3 Tess Janssen 31,64 +1.3 m/s32,76
    4 Ivanka Majoor 32,42 -0.6 m/s---
    5 Marjolein ...chelfhout 32,86 +1.5 m/s---
    6 Jiska Welp 32,96 +1.3 m/s31,00
    7 Inte van Kralingen 33,55 -0.6 m/s---
    7 Senna Bandsma 33,55 +1.5 m/s---
    9 Hannah Nijkamp 33,81 +1.5 m/s35,00
    10 Tess Wuring 33,82 -0.6 m/s---
    11 Jordan Baumbach 34,98 -0.6 m/s---
    12 Loes van der Linden 35,03 +1.5 m/s---
    13 Sabine Renaud 35,13 -0.6 m/s---
    14 Elin Nanninga 37,89 -0.6 m/s---
    15 Noura Mangnus 39,60 +1.3 m/s---
    Rosalie Schouten DNS 29,50
    Sophie van...er Schoot DNS 29,50
    Paula Kliphuis DNS 33,60


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Elisha Kwofie 3:40,10 3:41,00
    2 Julia Velt 3:43,90 3:37,79
    3 Inte van Kralingen 3:45,45 ---
    4 Tess Wuring 3:46,89 ---
    Rosalie Schouten DNS 3:25,00
    Sophie van...er Schoot DNS 3:25,00
    Jiska Welp DNS 3:45,00
    Paula Kliphuis DNS 3:34,00
    Jordan Baumbach DNS ---
    Loes van der Linden DNS ---
    Noura Mangnus DNS ---


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    1 Jinthe van Loon 9,89 4,84 1,05 1204
    2 Evi Weterveld 10,56 6,17 1,00 1155
    3 Maaike van Klei 10,74 5,35 1,10 1153
    4 Cheyenne van den Bos 10,24 5,42 0,95 1117
    5 Fay Janssen 10,37 4,66 1,00 1083
    6 Tara van Vliet 10,86 4,34 0,95 957
    7 Kiki Spier 10,77 3,79 0,90 890
    8 Regina Ubbens 11,79 5,05 0,90 859
    9 Stine Welp 11,31 4,52 0,85 840
    10 Lotte Erkels 11,41 3,57 0,90 793
    11 Isabella de Bruin 11,41 3,77 0,85 772
    12 Anna Steeman 11,65 3,89 0,85 753
    13 Hente Glas 12,28 3,79 0,95 752
    14 Sienna van Arkel 11,89 3,21 0,90 709
    15 Bente Verberne 12,21 3,40 0,90 691
    16 Quirine Frehen DNS 4,99 0,95 646
    17 Ilse Klievink 12,39 DNS 1,00 524
    18 Merle Brocks DNS DNS 0,95 306


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 MPA1 team 1 GAC Hilversum - MPA1 4 38,92 491
    2 MPA1 team 2 GAC Hilversum - MPA1 0 41,38 401
    3 MPA1 team 3 GAC Hilversum - MPA1 0 43,90 319
    4 MPA1 team 4 GAC Hilversum - MPA1 0 44,56 299


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    1 Kate Nijs 10,02 6,10 1,20 1376
    2 Anna Bilstra 10,31 4,87 1,10 1180
    3 Anouk Lucassen 10,50 5,81 1,00 1141
    4 Loïcq Koutstaal 10,75 5,49 1,05 1124
    5 Brechtje Hoekstra 10,88 6,01 1,00 1103
    6 Evie Jurgens 10,96 4,96 1,10 1097
    7 Fay Spier 10,43 4,44 1,05 1096
    8 Ilana Hoek 10,85 4,19 1,10 1058
    9 Eva Spreuwenberg 10,61 4,77 1,00 1057
    10 Cynthia Roberts 11,14 5,39 1,00 1030
    11 Eloe Blankenvoort 11,18 4,40 1,00 957
    12 Bente van Delft 12,00 5,32 1,00 927
    13 Jente Meertens 11,76 4,08 1,00 866
    14 Noor Cents 11,47 4,02 0,90 821
    15 Anouk van Wieringen 11,83 3,52 1,00 814
    16 Noor Ghalibe 12,42 4,34 0,90 743
    17 Kyara Spillane 12,02 3,64 0,90 730
    18 Anouk Dekker 10,96 3,81 DNS 598
    19 Nora Ramkisoen 13,14 3,49 0,80 536


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 MPA2 eerste team GAC Hilversum - MPA2 4 39,29 477
    2 MPA2 tweede team GAC Hilversum - MPA2 4 40,31 439
    3 MPA2 derde team GAC Hilversum - MPA2 4 42,01 379
    4 MPA2 vierde team GAC Hilversum - MPA2 4 45,88 260
    5 MPA2 vijfde team GAC Hilversum - MPA2 3 48,15 200


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mVortexVerPunten totaal
    1 Orla White 7,11 14,20 3,30 1134
    2 Joëlle van Wilsum 7,64 13,26 2,75 903
    3 Liv Marshall 7,72 14,12 2,66 884
    4 Roos Hogervorst 7,67 9,06 3,04 875
    5 Franca Koutstaal 7,96 15,08 2,44 814
    6 Amy van Gameren 8,11 11,63 2,71 783
    7 Aafke Oostveen 8,12 12,92 2,57 777
    8 Roos van Schijndel 8,09 8,17 2,88 751
    9 Elena Mangnus 8,26 10,85 2,73 748
    10 Hanna Karsijns 8,12 9,59 2,68 736
    11 Julia Wouda 8,34 9,62 2,62 690
    12 Tara Miedema 7,78 6,30 2,51 686
    13 Maud van der Meer 8,52 9,43 2,44 622
    14 Nina van der Spoel 8,49 6,04 2,51 564
    15 Isolde Schwencke 8,78 7,57 2,44 544
    16 Julie van den Berg 8,37 7,26 2,13 535
    17 Phileine Obèr 8,79 8,01 2,17 499
    18 Valerie va...Wieringen 8,70 6,17 2,16 466
    19 Jasmijn Edelbroek DNS 8,70 2,78 400
    20 Sofija Bradetic DNS 9,39 2,47 352
    21 Ruby O'Hora DNS 2,72 2,55 228


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 MPB Team 1 GAC Hilversum - MPB 4 29,08 458
    2 MPB Team 3 GAC Hilversum - MPB 4 31,68 342
    3 MPB Team 2 GAC Hilversum - MPB 4 32,15 323
    4 MPB Team 5 GAC Hilversum - MPB 4 33,01 290
    5 MPB Team 4 GAC Hilversum - MPB 4 33,62 267


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mVortexVerPunten totaal
    1 Dille de Gooijer 7,77 10,18 2,89 850
    2 Hanne Cents 7,83 6,97 2,46 684
    3 Isabelle Harms 8,66 8,16 2,40 567
    4 Olivia Peters 8,42 8,54 2,04 538
    5 Tosca Quite 8,84 6,35 2,53 525
    6 Olivia Huijzer 8,76 5,05 2,31 457
    7 Isa Gerrits 8,54 4,33 2,25 456
    8 Quahneah van den Bos 8,72 5,28 2,19 446
    9 Mille Heylen 8,95 6,11 2,22 441
    10 Jasmijn Eindhoven 9,17 10,45 1,88 440
    11 Lisa Mulder 9,78 8,43 2,29 407
    12 Elise de Jong 8,96 4,18 2,21 385
    13 Jacintha v... Beusekom 8,93 3,84 2,24 384
    14 Nout Slütter 8,89 4,04 2,09 365
    15 Olivia Zwier 9,11 6,18 1,85 348
    16 Meis Ottenheijm 10,99 6,88 2,21 244
    17 Myrthe Bijlsma 9,85 3,71 1,97 215
    18 Melia Hulsman DNS 6,72 DNS 81
    19 Carina Jaffri DNS DNS DNS 0
    19 Anne-Britt Pel DNS DNS DNS 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 GAC MPC Team 1 GAC Hilversum - MPC 4 34,28 244
    2 GAC MPC Team 2 GAC Hilversum - MPC 4 35,08 217
    3 GAC MPC Team 3 GAC Hilversum - MPC 4 35,89 190
    4 GAC MPC Team 4 GAC Hilversum - MPC 4 35,96 188
    5 GAC MPC Team 5 GAC Hilversum - MPC 4 DNS 0


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mVortexVerPunten totaal
    1 Lianne Cornelissen 8,36 6,13 2,24 531
    2 Sofie Walstra 8,85 7,73 2,30 510
    3 Fien van der Duin 8,51 4,83 2,34 494
    4 Igoné van Nunen 8,86 5,18 2,28 441
    5 Eline Dijkstra 8,72 4,31 2,29 438
    6 Iris elenb...Drupsteen 8,98 6,22 2,06 408
    7 Isolde Roelofsen 9,28 4,10 2,21 340
    8 Lobke van Duren 9,90 6,48 2,16 323
    9 Feline Puijk Hoeben 9,83 5,57 2,08 291
    10 Evi Miedema 9,50 4,74 1,73 236
    11 Noor Waterhout DNS DNS DNS 0


    Meisjes Verstandelijke Beperking Junioren - Meerkamp

    # Naam 60mSpeerVerPunten totaal
    1 Emilia Maduro 13,07 7,42 2,20 101
    2 Eva Kok 12,76 5,92 1,59 46
    3 Sarah de Wit 19,14 7,16 0,83 18
    4 Rianne van Zomeren 18,57 7,13 1,05 17
    5 Esra Moll 15,90 2,38 0,94 0