Vereniging 'Leiden Atletiek' op 'Hellas Utrecht Herfstindoor'

Prijzen

Joas Van Hellemondt
  • Jongens Junior B - 60m - 7,89
Joas Van Hellemondt
  • Jongens Junior B - 60m_f - 7,93
Joas Van Hellemondt
  • Jongens Junior B - 60mH - 8,92
Joas Van Hellemondt
  • Jongens Junior B - 60mH_f - 8,73
Hidde Peter
  • Jongens Junior D1 - Kogel - 8,82
Manne Baan
  • Jongens Junior D2 - 60m - 8,46
Manne Baan
  • Jongens Junior D2 - 60m_f - 8,10
Manne Baan
  • Jongens Junior D2 - 60mH - 9,84
Manne Baan
  • Jongens Junior D2 - 60mH_f - 9,60
Manne Baan
  • Jongens Junior D2 - Hoog - 1,56
Loets Kortleever
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1577 punten
  • 60 meter   9,3
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,89
  • Verspringen   4,33
Roek Baan
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1156 punten
  • 50 meter   8,5
  • Vortexwerpen   14,79
  • Verspringen   3,47
Juna Kortleever
  • Meisjes Junior D1 - 60m - 8,80
Fleur Favre
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1484 punten
  • 60 meter   9,4
  • Kogelstoten 2 kilogram   7,22
  • Hoogspringen   1,10
Roosje Bronsgeest
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1572 punten
  • 60 meter   9,2
  • Kogelstoten 2 kilogram   7,63
  • Hoogspringen   1,15
Ella van der Vos
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 419 punten
  • 50 meter   10,7
  • Vortexwerpen   8,23
  • Verspringen   2,00

Hoogtepunten

Sara Faaij MPA2 60m
  • 9,53
  • Roek Baan JPC 50m
  • 8,46
  • Loets Kortleever JPA1 Ver
  • 4,33
  • Xinian Vermond JPA2 Ver
  • 4,15
  • Roosje Bronsgeest MPA2 60m
  • 9,16
  • Fleur Favre MPA1 60m
  • 9,32
  • Roosje Bronsgeest MPA2 Kogel
  • 7,63
  • Xinian Vermond JPA2 60m
  • 9,47
  • Loets Kortleever JPA1 60m
  • 9,30
  • Anne Faaij MPA2 60m
  • 9,80
  •  

    Jongens Junior B - 60 meter

    # Naam ResOBP
    3 Joas Van Hellemondt 7,89q 8,00


    Jongens Junior B - 60 meter finale

    # Naam ResQm
    3 Joas Van Hellemondt 7,93 7,89


    Jongens Junior B - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    1 Joas Van Hellemondt 8,92q 8,92


    Jongens Junior B - 60 meter horden finale

    # Naam ResQm
    1 Joas Van Hellemondt 8,73 8,92


    Jongens Junior D1 - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    2 Hidde Peter 8,82 ---


    Jongens Junior D2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    2 Manne Baan 8,46q 8,35
    4 Stan Berger 9,01q ---
    5 Richard de Kort 9,06q ---


    Jongens Junior D2 - 60 meter finale

    # Naam ResQm
    1 Manne Baan 8,10 8,46
    4 Richard de Kort 9,15 9,06
    5 Stan Berger 9,18 9,01


    Jongens Junior D2 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    2 Manne Baan 9,84q 10,17
    5 Richard de Kort 10,58q ---
    15 Stan Berger 13,72 ---


    Jongens Junior D2 - 60 meter horden finale

    # Naam ResQm
    2 Manne Baan 9,60 9,84
    4 Richard de Kort 10,38 10,58


    Jongens Junior D2 - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    9 Stan Berger 6,75 ---


    Jongens Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Manne Baan 1,56 ---
    4 Richard de Kort 1,40 ---


    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelVerPunten totaal
    3 Loets Kortleever 9,30 5,89 4,33 1577


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelVerPunten totaal
    4 Xinian Vermond 9,47 7,01 4,15 1578


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 50mKogelHoogPunten totaal
    4 Guus van Kooten 8,84 4,61 1,05 1132
    6 Hugo Koper 8,71 4,64 1,00 1119
    10 Liam Ong 8,76 3,93 1,00 1058


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 50mVortexVerPunten totaal
    1 Roek Baan 8,46 14,79 3,47 1156


    Meisjes Junior C - 60 meter

    # Naam ResOBP
    14 Lotte Favre 9,38 ---


    Meisjes Junior C - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    16 Lotte Favre 6,68 ---


    Meisjes Junior D1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    1 Juna Kortleever 8,80q 8,71


    Meisjes Junior D1 - 60 meter finale

    # Naam ResQm
    Juna Kortleever DNS 8,80


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    9 Juna Kortleever 12,21 10,13


    Meisjes Junior D2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    8 Anne Favre 9,22 ---
    Isa Ong DNS 9,34


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    5 Isa Ong 11,11q 11,46
    7 Anne Favre 11,66 ---


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden finale

    # Naam ResQm
    5 Isa Ong 11,18 11,11


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    1 Fleur Favre 9,32 7,22 1,10 1484


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    3 Roosje Bronsgeest 9,16 7,63 1,15 1572
    11 Sara Faaij 9,53 5,61 1,05 1314
    16 Lieve Baan 9,97 4,72 1,15 1257
    17 Anne Faaij 9,80 6,05 0,95 1224


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 50mKogelHoogPunten totaal
    8 Sophia de Kort 9,29 3,79 0,95 926
    9 Inge van der Vos 9,44 4,28 0,90 904


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 50mVortexVerPunten totaal
    3 Ella van der Vos 10,66 8,23 2,00 419
    4 Ella Koper 11,67 4,47 1,82 182