Vereniging 'GAC Hilversum' op 'Runnersworld Utrecht Track Meetings'

Prijzen

Eric Wolfrat
  • Jongens Junior A - Discus - 23,14
Bram van der Laan
  • Jongens Junior A - Kogel - 13,31
Laurens Jordense
  • Jongens Junior B - 200m - 24,28
Niels de Boer
  • Jongens Junior B - Kogel - 9,86
Rob Dankers
  • Jongens Junior B - Kogel - 8,01
Niels de Boer
  • Jongens Junior B - Ver - 4,20
Dirk-Jan Graat
  • Senioren mannen - 100m - 11,50
Dirk-Jan Graat
  • Senioren mannen - 200m - 23,50
Mirjam Koersen
  • Masters Vrouwen - 3000m - 10:52,62
Eden Göbbels
  • Meisjes Junior A - 1500m - 5:11,73
Xanthe Buruma
  • Meisjes Junior B - Ver - 4,16
Dieuwertje Kok
  • Senioren vrouwen - Ver - 4,45

Hoogtepunten

Ella Keijser MJB Ver
  • 3,60
  • Amélie Zoetemeyer MJB Ver
  • 3,75
  • Hielke Hilberts Msen 1500m
  • 4:15,54
  • Eden Göbbels MJA 1500m
  • 5:11,73
  • Laurens Jordense JJB 100m
  • 11,95
  • Dirk-Jan Graat Msen 100m
  • 11,50
  • Xanthe Buruma MJB Ver
  • 4,16
  • Laurens Jordense JJB 200m
  • 24,28
  • Ella Keijser MJB Discus
  • 21,50
  • Dirk-Jan Graat Msen 200m
  • 23,50
  •  

    Jongens Junior A - 100 meter

    # Naam Res OBP
    4 Eric Wolfrat 12,48 +1.2 m/s12,51


    Jongens Junior A - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    12 Tjalling Galema 4:29,89 4:29,00


    Jongens Junior A - Discuswerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    2 Eric Wolfrat 20,81 X 23,14 X 22,87 23,12 23,14 29,27


    Jongens Junior A - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Bram van der Laan 11,62 11,97 12,26 11,84 13,31 12,86 13,31 11,00


    Jongens Junior B - 100 meter

    # Naam Res OBP
    4 Laurens Jordense 11,95 +1.0 m/s11,94
    7 Miro van Wieringen 12,13 +1.2 m/s12,20
    Niels de Boer --- 13,93


    Jongens Junior B - 200 meter

    # Naam Res OBP
    2 Laurens Jordense 24,28 +0.4 m/s24,18
    4 Miro van Wieringen 24,91 -0.3 m/s25,40


    Jongens Junior B - Discuswerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    8 Rob Dankers 19,66 18,93 22,32 19,93 19,77 22,38 22,38 22,00


    Jongens Junior B - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    2 Niels de Boer 9,69 9,86 X 9,49 9,27 9,86 9,86 10,51
    3 Rob Dankers 8,01 7,58 7,58 7,20 6,38 7,48 8,01 8,00


    Jongens Junior B - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    3 Niels de Boer 4,11 4,20 4,12 3,93 3,95 3,93 4,20 +0.7 m/s3,96


    Masters Mannen - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    7 Bart van den Haak M40 10:05,21 10:10,00
    10 Martin Keulemans M50 10:13,42 10:10,00


    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Dirk-Jan Graat 11,50 +0.3 m/s11,70
    8 Danny Moons 12,34 +1.2 m/s12,00


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Res OBP
    2 Dirk-Jan Graat 23,50 +1.0 m/s23,40
    8 Danny Moons 25,03 +0.4 m/s24,52


    Senioren mannen - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    12 Hielke Hilberts 4:15,54 4:12,00


    Masters Vrouwen - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Mirjam Koersen V45 10:52,62 10:14,73


    Meisjes Junior A - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    3 Eden Göbbels 5:11,73 5:03,00


    Meisjes Junior B - 100 meter

    # Naam Res OBP
    13 Xanthe Buruma 14,79 +0.8 m/s14,30
    14 Amélie Zoetemeyer 14,85 +0.8 m/s14,30


    Meisjes Junior B - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    6 Suzet Doornheim 5:15,71 5:05,00


    Meisjes Junior B - Discuswerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    4 Ella Keijser 20,66 X 18,47 18,12 21,12 21,50 21,50 22,00


    Meisjes Junior B - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    3 Xanthe Buruma 4,10 4,14 4,16 3,98 4,00 3,96 4,16 +2.1 m/s4,60
    5 Amélie Zoetemeyer 3,47 3,74 3,75 - - - 3,75 +1.7 m/s4,00
    6 Ella Keijser 3,60 3,54 3,05 3,21 3,29 3,44 3,60 +0.5 m/s3,50


    Senioren vrouwen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    8 Dieuwertje Kok 14,08 +0.8 m/s14,00


    Senioren vrouwen - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    1 Dieuwertje Kok 4,28 4,41 4,31 4,45 4,33 X 4,45 +2.3 m/s4,74