Vereniging 'U-Track' op 'Runnersworld Utrecht Track Meetings'

Prijzen

Steves Fluit
  • Jongens Junior A - 100m - 11,25
Steves Fluit
  • Jongens Junior A - 200m - 22,73
Mojalefa Kloprogge
  • Jongens Junior A - 1500m - 4:03,10
Timo Hoogendoorn
  • Jongens Junior B - 800m - 2:03,20
Juul Acton
  • Masters Mannen - 100m - 13,61
Samora Strijder
  • Masters Mannen - Kogel - 9,90
Jenny Nzounda
  • Meisjes Junior A - Discus - 43,56
Anneloes Knol
  • Meisjes Junior B - 1500m - 4:55,24
Myrthe Bouman
  • Senioren vrouwen - 3000m SC - 14:29,09

Hoogtepunten

Myrthe Bouman Vsen 3000m SC
  • 14:29,09
  • Jenny Nzounda MJA Discus
  • 43,56
  • Gijs van Cappelle Msen 1500m
  • 4:30,23
  • Archie Hall JJB 1500m
  • 4:22,79
  • Mojalefa Kloprogge JJA 1500m
  • 4:03,10
  • Derk Diemont Msen 200m
  • 23,90
  • Anne Geytenbeek MJA 1500m
  • 5:21,27
  • Timo Hoogendoorn JJB 800m
  • 2:03,20
  • Anneloes Knol MJB 1500m
  • 4:55,24
  •  

    Jongens Junior A - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Steves Fluit 11,25 +0.3 m/s11,43


    Jongens Junior A - 200 meter

    # Naam Res OBP
    1 Steves Fluit 22,73 +1.0 m/s23,25


    Jongens Junior A - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    2 Mojalefa Kloprogge 4:03,10 3:55,00
    13 Jelle van der Schoot 4:55,53 4:55,00


    Jongens Junior B - 800 meter

    # Naam ResOBP
    2 Timo Hoogendoorn 2:03,20 2:00,00


    Jongens Junior B - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    5 Archie Hall 4:22,79 4:25,00


    Masters Mannen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Juul Acton M65 13,61 +0.7 m/s13,50


    Masters Mannen - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Samora Strijder M40 9,90 X 9,26 9,15 9,72 9,80 9,90 ---


    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    5 Derk Diemont 11,76 +0.3 m/s11,20


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Res OBP
    4 Derk Diemont 23,90 +1.0 m/s23,35
    9 Faisal Loukili 25,78 +0.4 m/s25,00


    Senioren mannen - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    21 Gijs van Cappelle 4:30,23 4:34,94


    Meisjes Junior A - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    4 Anne Geytenbeek 5:21,27 4:55,00


    Meisjes Junior A - Discuswerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Jenny Nzounda 43,56 X X X X X 43,56 42,78


    Meisjes Junior A - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    Jenny Nzounda - DNS 13,95


    Meisjes Junior B - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    3 Anneloes Knol 4:55,24 4:55,00


    Senioren vrouwen - 3000 meter steeple

    # Naam ResOBP
    2 Myrthe Bouman 14:29,09 14:47,42