Vereniging 'AAC' op 'Phanos Kids Indoor'

Prijzen

Sofian El Kaddouri
  • Jongens Pupil A1 - 60mH - 11,53
Ishant Ram
  • Jongens Pupil Mini - 40m - 8,12
Ishant Ram
  • Jongens Pupil Mini - 40m_f - 7,93
Youssra Errachidi
  • Meisjes Pupil B - 40m - 7,10
Youssra Errachidi
  • Meisjes Pupil B - 40m_f - 7,16
Marika de Jong
  • Meisjes Pupil Mini - 40m - 8,44
Marika de Jong
  • Meisjes Pupil Mini - 40m_f - 8,60

Hoogtepunten

Louniss Zeairi JPA1 60m
  • 10,58
  • Benjamin Johannes JPA2 60m
  • 10,30
  • Luka der Nederlanden MJD 60m
  • 9,85
  • Ilse Johannes MJD 60m
  • 9,52
  • Rosan de Jong MJD 60m
  • 9,93
  • Jasper Kooter JJC 60m
  • 8,33
  • Ilse Johannes MJD Ver
  • 3,21
  • Sofian El Kaddouri JPA1 60m
  • 10,39
  • Jasmeet Kaur Ram MJD 60m
  • 9,77
  • Sofian El Kaddouri JPA1 60mH
  • 11,53
  •  

    Jongens Junior C - 60 meter

    # Naam ResOBP
    11 Jasper Kooter 8,33 8,22
    14 Taeke Verbree 9,33 ---


    Jongens Junior C - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    5 Jasper Kooter 12,61 11,97


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    8 Taeke Verbree 3,58 3,73 3,74 3,74 3,99


    Jongens Junior D - 60 meter

    # Naam ResOBP
    13 Robin Klei 10,15 ---
    14 Tygo Kievits 10,29 ---


    Jongens Pupil A1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    5 Sofian El Kaddouri 10,39 ---
    8 Louniss Zeairi 10,58 ---
    9 Yaïr van der Feen 10,85 ---
    10 Timo Limonard 10,90 ---
    12 Ismaïl Assbai 12,54 ---


    Jongens Pupil A1 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    2 Sofian El Kaddouri 11,53 ---
    4 Yaïr van der Feen 12,20 ---
    6 Timo Limonard 12,93 ---
    7 Ismaïl Assbai 15,35 ---
    Louniss Zeairi --- ---


    Jongens Pupil A2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    5 Benjamin Johannes 10,30 ---


    Jongens Pupil Mini - 40 meter

    # Naam ResOBP
    1 Ishant Ram 8,12q ---


    Jongens Pupil Mini - 40 meter finale

    # Naam ResQm
    1 Ishant Ram 7,93 8,12


    Meisjes Junior C - 60 meter

    # Naam ResOBP
    5 Tharisa Palma 9,07 ---


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    4 Tharisa Palma 3,72 3,98 3,88 3,98 ---


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam ResOBP
    4 Ilse Johannes 9,52 ---
    5 Jasmeet Kaur Ram 9,77 ---
    6 Luka der Nederlanden 9,85 ---
    7 Rosan de Jong 9,93 ---
    8 Lina Zeairi 10,20 ---
    Cynthia Dradenya DNS ---


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    5 Ilse Johannes 3,14 3,14 3,21 3,21 ---
    6 Lina Zeairi 3,13 2,93 3,19 3,19 ---
    7 Luka der Nederlanden 3,04 3,05 3,06 3,06 ---
    Rosan de Jong - - DNS ---


    Meisjes Pupil B - 40 meter

    # Naam ResOBP
    2 Youssra Errachidi 7,10q ---


    Meisjes Pupil B - 40 meter finale

    # Naam ResQm
    1 Youssra Errachidi 7,16 7,10


    Meisjes Pupil Mini - 40 meter

    # Naam ResOBP
    1 Marika de Jong 8,44q ---


    Meisjes Pupil Mini - 40 meter finale

    # Naam ResQm
    1 Marika de Jong 8,60 8,44