Vereniging 'Fortius' op 'Fortius indoor pup. en JD - onderling'

Prijzen

Maxim van Dorp
  • Jongens Junior D - 60m - 9,29
Lucas Gennisse
  • Jongens Junior D - 60m - 9,37
Jaime Joele
  • Jongens Junior D - 60m - 9,64
Thomas van Roosmalen
  • Jongens Junior D - 60mH - 12,34
Maxim van Dorp
  • Jongens Junior D - 60mH - 12,58
Tijn van Driel
  • Jongens Junior D - Kogel - 5,64
Lucas Gennisse
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,30
Jesper Hurkmans
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,15
Lucas Gennisse
  • Jongens Junior D - Polshoog - 1,83
Maxim van Dorp
  • Jongens Junior D - Ver - 3,97
Thomas van Roosmalen
  • Jongens Junior D - Ver - 3,94
Jaime Joele
  • Jongens Junior D - Ver - 3,62
Leensey Bilkerdijk
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1392 punten
  • 60 meter   9,8
  • Kogelstoten   5,69
  • Hoogspringen   1,20
Sep de Valk
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1158 punten
  • 60 meter   10,7
  • Kogelstoten   5,31
  • Hoogspringen   1,10
Sem Schoester
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1128 punten
  • 60 meter   10,6
  • Kogelstoten   5,16
  • Hoogspringen   1,05
Ruben van Roosmalen
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1496 punten
  • 60 meter   9,7
  • Kogelstoten   7,71
  • Verspringen   3,72
Luuk Bosveld
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1433 punten
  • 60 meter   9,6
  • Kogelstoten   6,33
  • Verspringen   3,66
Yerne Biesterveld
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1205 punten
  • 60 meter   10,5
  • Kogelstoten   6,37
  • Verspringen   3,23
Hugo Vink
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1421 punten
  • 40 meter   6,8
  • Kogelstoten   5,00
  • Verspringen   3,78
Timo de Vos
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1084 punten
  • 40 meter   7,6
  • Kogelstoten   3,98
  • Verspringen   3,26
Floor Muilwijk
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1075 punten
  • 40 meter   7,5
  • Kogelstoten   4,32
  • Verspringen   2,99
Tinus Reif
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 879 punten
  • 40 meter   7,8
  • Vortexwerpen   12,16
  • Verspringen   2,85
Semme den Engelsman
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 766 punten
  • 40 meter   8,1
  • Vortexwerpen   10,58
  • Verspringen   2,65
Ilay De Koning
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 753 punten
  • 40 meter   8,1
  • Vortexwerpen   10,41
  • Verspringen   2,59
Sjors Van der Laan
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 738 punten
  • 40 meter   7,9
  • Vortexwerpen   10,82
  • Verspringen   2,37
Myron Wijn
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 564 punten
  • 40 meter   8,3
  • Vortexwerpen   7,98
  • Verspringen   2,13
Lenni Reif
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 490 punten
  • 40 meter   8,6
  • Vortexwerpen   8,49
  • Verspringen   1,88
Anniek de Lange
  • Meisjes Junior D - 50m - 7,51
Norah de Bruijn
  • Meisjes Junior D - 50m - 7,84
Danica de Bruijn
  • Meisjes Junior D - 50m - 8,20
Anniek de Lange
  • Meisjes Junior D - 60m - 8,76
Danine Markesteijn
  • Meisjes Junior D - 60m - 9,19
Norah de Bruijn
  • Meisjes Junior D - 60m - 9,20
Danine Markesteijn
  • Meisjes Junior D - 60mH - 12,13
Marit van Zetten
  • Meisjes Junior D - 60mH - 12,72
Floor Zebel
  • Meisjes Junior D - Kogel - 9,01
Veerle Uilhoorn
  • Meisjes Junior D - Kogel - 8,63
Jil Vogelaar
  • Meisjes Junior D - Kogel - 8,07
Anniek de Lange
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,45
Danica de Bruijn
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,25
Marit van Zetten
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,25
Danine Markesteijn
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,25
Femke Wijbenga
  • Meisjes Junior D - Polshoog - 1,93
Jil Vogelaar
  • Meisjes Junior D - Polshoog - 1,93
Novi Hermus
  • Meisjes Junior D - Ver - 3,71
Marit van Zetten
  • Meisjes Junior D - Ver - 3,47
Veerle Uilhoorn
  • Meisjes Junior D - Ver - 3,12
Alyssah Bailey
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1256 punten
  • 60 meter   10,2
  • Kogelstoten   6,32
  • Hoogspringen   1,05
Annika Boertje
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 977 punten
  • 60 meter   11,2
  • Kogelstoten   4,15
  • Hoogspringen   1,05
Danita Magermans
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 962 punten
  • 60 meter   11,1
  • Kogelstoten   4,84
  • Hoogspringen   0,95
Nikki de Winter
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1182 punten
  • 60 meter   10,6
  • Kogelstoten   5,73
  • Verspringen   3,36
Minke Schouten
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1103 punten
  • 60 meter   10,7
  • Kogelstoten   5,04
  • Verspringen   3,27
Kaylena de Bruijn
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1032 punten
  • 60 meter   10,9
  • Kogelstoten   5,40
  • Verspringen   2,97
Minke Schouten
  • Meisjes Pupil A2 - Polshoog - 1,73
Aimy De Koning
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1017 punten
  • 40 meter   7,7
  • Kogelstoten   4,37
  • Verspringen   2,94
Iris Slooten
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 995 punten
  • 40 meter   7,7
  • Kogelstoten   3,55
  • Verspringen   3,10
Tula Hermus
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 873 punten
  • 40 meter   8,0
  • Kogelstoten   3,24
  • Verspringen   2,89
Tess Plaisier
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 757 punten
  • 40 meter   7,8
  • Vortexwerpen   5,63
  • Verspringen   2,94
Virani Mahesh
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 322 punten
  • 40 meter   9,3
  • Vortexwerpen   6,57
  • Verspringen   1,76
Lara-bo Brand
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 0 punten
  • 40 meter   DNS
  • Vortexwerpen   DNS
  • Verspringen   DNS
Anne Schoester
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 633 punten
  • 40 meter   8,0
  • Vortexwerpen   8,25
  • Verspringen   2,20
Gemma Doff
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 570 punten
  • 40 meter   8,4
  • Vortexwerpen   6,72
  • Verspringen   2,39
Bo Janssen
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 438 punten
  • 40 meter   8,2
  • Vortexwerpen   3,57
  • Verspringen   1,95

Hoogtepunten

Luuk Bosveld JPA2 60m
  • 9,51
  • Iris Slooten MPB 40m
  • 7,63
  • Alyssah Bailey MPA1 Kogel
  • 6,32
  • Leensey Bilkerdijk JPA1 60m
  • 9,76
  • Ruben van Roosmalen JPA2 Kogel
  • 7,71
  • Nikki de Winter MPA2 60m
  • 10,51
  • Ruben van Roosmalen JPA2 60m
  • 9,68
  • Aimy De Koning MPB 40m
  • 7,68
  • Hugo Vink JPB 40m
  • 6,76
  • Alyssah Bailey MPA1 60m
  • 10,18
  •  

    Jongens Junior D - 60 meter

    # Naam ResOBP
    1 Maxim van Dorp 9,29 ---
    2 Lucas Gennisse 9,37 ---
    3 Jaime Joele 9,64 ---
    4 Thomas van Roosmalen 9,74 ---
    5 Jesper Hurkmans 10,37 ---
    6 Tijn van Driel 11,37 ---


    Jongens Junior D - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    1 Thomas van Roosmalen 12,34 ---
    2 Maxim van Dorp 12,58 ---


    Jongens Junior D - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Tijn van Driel 5,64 ---


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Lucas Gennisse 1,30 ---
    2 Jesper Hurkmans 1,15 ---


    Jongens Junior D - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Lucas Gennisse 1,83 ---


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam ResOBP
    1 Maxim van Dorp 3,97 ---
    2 Thomas van Roosmalen 3,94 ---
    3 Jaime Joele 3,62 ---
    4 Tijn van Driel 3,12 ---


    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    1 Leensey Bilkerdijk 9,76 5,69 1,20 1392
    2 Sep de Valk 10,68 5,31 1,10 1158
    3 Sem Schoester 10,56 5,16 1,05 1128
    4 Dex Van der Laan 10,24 4,09 1,00 1060
    5 Ruben den Dulk 11,04 4,30 1,05 1004
    6 Lenn Boer 10,62 5,00 0,90 998
    7 Tim Scholten 10,89 3,92 0,85 847
    8 Luka Alva...z Tusveld 11,54 3,10 0,85 702


    Jongens Pupil A1 - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    Sem Schoester DNS ---


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelVerPunten totaal
    1 Ruben van Roosmalen 9,68 7,71 3,72 1496
    2 Luuk Bosveld 9,51 6,33 3,66 1433
    3 Yerne Biesterveld 10,45 6,37 3,23 1205
    4 Alexander van Namen 10,18 4,89 3,19 1141
    5 Rune Veraart 11,18 6,10 3,12 1070
    6 Fedde Brinkman 10,89 4,85 2,76 953
    7 Lindo Brandt 12,30 5,25 2,20 707


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelVerPunten totaal
    1 Hugo Vink 6,76 5,00 3,78 1421
    2 Timo de Vos 7,51 3,98 3,26 1084
    3 Floor Muilwijk 7,41 4,32 2,99 1075
    4 Rick Thomas 8,11 4,36 2,80 913


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mVortexVerPunten totaal
    1 Tinus Reif 7,77 12,16 2,85 879
    2 Semme den Engelsman 8,02 10,58 2,65 766
    3 Ilay De Koning 8,01 10,41 2,59 753
    4 Thijs de Reus 7,86 11,11 2,28 730
    5 Moos Korteweg 8,03 7,33 2,72 710
    6 Arend Vogelaar 7,84 7,37 2,54 707
    7 Koen Gennisse 8,29 12,09 2,30 680
    8 Milan Van Ginneken 8,66 10,40 2,57 647
    9 Sven Schenkel 8,58 8,32 2,42 585


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mVortexVerPunten totaal
    1 Sjors Van der Laan 7,88 10,82 2,37 738
    2 Myron Wijn 8,29 7,98 2,13 564
    3 Lenni Reif 8,52 8,49 1,88 490
    4 Jaiven Breidel 8,42 4,55 1,61 353


    Meisjes Junior D - 50 meter

    # Naam ResOBP
    1 Anniek de Lange 7,51 7,41
    2 Norah de Bruijn 7,84 7,93
    3 Danica de Bruijn 8,20 ---
    4 Novi Hermus 8,64 ---
    5 Veerle Uilhoorn 8,89 ---


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam ResOBP
    1 Anniek de Lange 8,76 8,35
    2 Danine Markesteijn 9,19 ---
    3 Norah de Bruijn 9,20 9,23


    Meisjes Junior D - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    2 Danine Markesteijn 12,13 ---
    3 Marit van Zetten 12,72 ---
    4 Floor Zebel 13,33 ---
    5 Jil Vogelaar 13,74 ---


    Meisjes Junior D - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Floor Zebel 9,01 ---
    2 Veerle Uilhoorn 8,63 ---
    3 Jil Vogelaar 8,07 ---
    4 Evy Wessels 7,65 ---
    5 Norah de Bruijn 7,64 7,17
    6 Novi Hermus 5,44 ---


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Anniek de Lange 1,45 ---
    2 Danica de Bruijn 1,25 ---
    2 Marit van Zetten 1,25 ---
    2 Danine Markesteijn 1,25 ---
    5 Femke Wijbenga 1,15 ---


    Meisjes Junior D - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    2 Femke Wijbenga 1,93 ---
    2 Jil Vogelaar 1,93 ---
    4 Floor Zebel 1,63 ---
    Danica de Bruijn DNS ---


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam ResOBP
    1 Novi Hermus 3,71 ---
    2 Marit van Zetten 3,47 ---
    3 Veerle Uilhoorn 3,12 ---


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    1 Alyssah Bailey 10,18 6,32 1,05 1256
    2 Annika Boertje 11,17 4,15 1,05 977
    3 Danita Magermans 11,10 4,84 0,95 962
    4 Lise de Lange 10,99 4,03 0,90 881
    5 Rosa Paling 11,65 2,98 0,95 752
    6 Jessica Mijdam 11,91 3,03 0,90 692


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelVerPunten totaal
    1 Nikki de Winter 10,51 5,73 3,36 1182
    2 Minke Schouten 10,63 5,04 3,27 1103
    3 Kaylena de Bruijn 10,89 5,40 2,97 1032
    4 Nynke de Boer 11,81 3,31 2,29 634
    5 Pien Vogelaar 12,13 3,59 2,25 613


    Meisjes Pupil A2 - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Minke Schouten 1,73 ---
    Nynke de Boer DNS ---


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelVerPunten totaal
    1 Aimy De Koning 7,68 4,37 2,94 1017
    2 Iris Slooten 7,63 3,55 3,10 995
    3 Tula Hermus 7,94 3,24 2,89 873
    4 Bo van Driel 8,09 3,96 2,58 843
    5 Amber Jansen 7,92 3,28 2,51 803
    6 Jill Slotboom 8,43 2,85 2,45 672
    7 Maud van Rooij 8,68 2,67 2,44 616


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mVortexVerPunten totaal
    1 Tess Plaisier 7,77 5,63 2,94 757
    2 Virani Mahesh 9,25 6,57 1,76 322
    3 Lara-bo Brand DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mVortexVerPunten totaal
    1 Anne Schoester 7,99 8,25 2,20 633
    2 Gemma Doff 8,40 6,72 2,39 570
    3 Bo Janssen 8,17 3,57 1,95 438
    4 Loïs Laheij 9,11 5,91 1,95 361
    5 Lisa Grootenboer 9,68 4,63 2,06 278