Vereniging 'PAC' op 'Twinson Energie Mila Track Meeting'

Prijzen

Aimane Benchellal
  • Jongens Junior A - 1000m - 2:35,24
Gijs de Haan
  • Jongens Junior B - 1000m - 2:42,86
Miguel De la Fuente
  • Jongens Junior C - 600m - 1:39,74
Levi de Bruijn
  • Jongens Junior D - 600m - 1:37,31
Quinten de Vos
  • Jongens Junior D - 600m - 1:44,78
Giel van Veen
  • Jongens Junior D - 1000m - 3:08,75
Anieke Wierenga
  • Masters Vrouwen - 1000m - 3:42,59
Sanne van Beek
  • Meisjes Junior A - 1000m - 3:12,12
Maartje Arnold
  • Meisjes Junior B - 600m - 1:42,86
Kika de Vos
  • Meisjes Junior C - 600m - 1:41,47
Zoë Van Gils
  • Meisjes Pupil A - 1000m - 3:24,37
Lievelot de Vos
  • Meisjes Pupil B - 600m - 2:11,87
Karlijn van Es
  • Senioren vrouwen - 600m - 1:39,36
Diane van Es
  • Senioren vrouwen - 1000m - 2:46,58
Corinde van Es
  • Senioren vrouwen - 1000m - 2:53,99

Hoogtepunten

Emily van der Hoeff MJC 600m
  • 1:48,56
  • Robbie Van der Hoek M35 1000m
  • 2:54,28
  • Twan Kleijwegt Msen 1000m
  • 2:41,35
  • Khalid Mokhtari Msen 1000m
  • 2:37,78
  • Lars Roosken M40 1000m
  • 2:52,88
  • Kika de Vos MJC 600m
  • 1:41,47
  • Diane van Es Vsen 1000m
  • 2:46,58
  • Nixon Fernandes M35 1000m
  • 2:48,35
  • Corinde van Es Vsen 1000m
  • 2:53,99
  • Lievelot de Vos MPB 600m
  • 2:11,87
  •  

    Jongens Junior A - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    3 Aimane Benchellal 2:35,24 2:30,00
    8 Tom Fobbe 2:50,83 2:50,00
    9 Erik Stok 2:50,96 2:51,99


    Jongens Junior B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    2 Gijs de Haan 2:42,86 2:39,71
    4 Natnael Meij 2:43,75 2:41,50
    5 Tjebbe Hemler 2:45,63 2:47,30
    7 Alex Taal 2:46,17 2:52,63
    15 Pascal Doornhein 3:04,68 3:00,00


    Jongens Junior C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    2 Miguel De la Fuente 1:39,74 1:47,00
    6 Witte Jaspers 1:49,78 1:50,00


    Jongens Junior D - 600 meter

    # Naam ResOBP
    1 Levi de Bruijn 1:37,31 1:35,00
    2 Quinten de Vos 1:44,78 1:45,95


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    2 Giel van Veen 3:08,75 3:14,00


    Jongens Pupil B - 600 meter

    # Naam ResOBP
    5 Tobias Uil 2:31,56 2:28,54


    Masters Mannen - 600 meter

    # Naam ResOBP
    5 Adilson M ... da Silva M40 2:05,91 2:01,00


    Masters Mannen - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    4 Nixon Fernandes M35 2:48,35 2:47,00
    6 Lars Roosken M40 2:52,88 2:50,00
    7 Robbie Van der Hoek M35 2:54,28 2:50,00
    15 Ali Shugul M40 3:09,36 3:10,00
    23 Paul Streep M65 3:25,08 3:27,90
    26 Adilson M ... da Silva M40 3:38,51 3:33,87
    28 Michel de Kraker M50 3:45,64 4:03,00
    29 Chris Knape M50 3:48,99 3:40,00
    35 Frank Nederhand M55 4:00,50 4:05,00
    36 Wouter Engler M40 4:14,04 4:02,80
    Jurryt de Vries M35 DNS 2:55,00


    Senioren mannen - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    4 Khalid Mokhtari 2:37,78 2:30,00
    7 Twan Kleijwegt 2:41,35 2:35,00
    9 Yvo Oudman 2:45,37 2:45,00
    10 Cameron Assmann 2:46,38 2:38,00
    11 David Bouman 2:47,47 2:47,00
    12 Stefan in't Hout 2:47,61 2:57,34
    14 Jean-andrew Fingal 2:48,23 2:39,00
    15 Coen Visser 2:50,75 2:50,00
    18 Mark de Munter 2:52,33 2:50,00
    20 Hidde Demoed 2:53,22 2:50,00
    21 Charles V...wenberghe 2:53,50 2:50,00
    22 Peter van Elsacker 2:55,53 2:55,00
    23 Robbert Mercx 2:57,35 3:05,00
    24 Matthijs v... der Beek 2:59,85 2:59,00
    25 Stefan van der Ploeg 3:03,35 3:05,00
    27 Nick Winkelman 3:08,29 3:15,50
    28 Joeri Willems 3:09,90 3:20,00


    Masters Vrouwen - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    2 Anieke Wierenga V45 3:42,59 3:45,00


    Meisjes Junior A - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    3 Sanne van Beek 3:12,12 3:09,00


    Meisjes Junior B - 600 meter

    # Naam ResOBP
    1 Maartje Arnold 1:42,86 1:44,34


    Meisjes Junior C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    2 Kika de Vos 1:41,47 1:40,00
    5 Emily van der Hoeff 1:48,56 1:53,57
    10 Rosa Buijs 1:54,88 1:55,74


    Meisjes Pupil A - 600 meter

    # Naam ResOBP
    7 Mare Van der Scheer 2:10,44 2:13,77


    Meisjes Pupil A - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Zoë Van Gils 3:24,37 3:20,00


    Meisjes Pupil B - 600 meter

    # Naam ResOBP
    1 Lievelot de Vos 2:11,87 2:11,81


    Senioren vrouwen - 600 meter

    # Naam ResOBP
    1 Karlijn van Es 1:39,36 1:35,00


    Senioren vrouwen - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Diane van Es 2:46,58 2:44,00
    2 Corinde van Es 2:53,99 2:52,00
    6 Diede Diederiks 3:17,12 3:25,00
    7 Stephanie Broere 3:17,97 3:25,00
    9 Willy Bakker 3:36,56 4:20,00