Vereniging 'GSAV Vitalis' op 'RunX NSK Baan 2019'

Prijzen

Arjan Roona
  • Senioren mannen - 200m - 22,93
Eric van der Meer
  • Senioren mannen - 200m - 23,41
Arjan Roona
  • Senioren mannen - 200m_f - 22,63
Jaap Gerben Vellinga
  • Senioren mannen - 1500m - 4:08,36
Thijmen van der Loop
  • Senioren mannen - 1500m - 4:17,84
Samuele Biasutti
  • Senioren mannen - HSS - 13,50
Noa Dhore
  • Senioren vrouwen - 100m - 13,05
Noa Dhore
  • Senioren vrouwen - 100m_f - 13,26
Anniek Nijhof
  • Senioren vrouwen - 200m - 26,34
Anniek Nijhof
  • Senioren vrouwen - 200m_f - 26,31
Ilona Bosma
  • Senioren vrouwen - 400m - 1:00,21
Ilona Bosma
  • Senioren vrouwen - 400m_f - 1:00,83
Silke Jonkman
  • Senioren vrouwen - 1500m - 4:39,99
Ineke van Koldam
  • Senioren vrouwen - 1500m - 4:43,78
Silke Jonkman
  • Senioren vrouwen - 3000m - 10:05,28
Ineke van Koldam
  • Senioren vrouwen - 3000m - 10:23,34
Yara Gast
  • Senioren vrouwen - Hoog - 1,66
Anja Bekema
  • Senioren vrouwen - Polshoog - 3,20

Hoogtepunten

Eric van der Meer Msen 200m
  • 23,41
  • Jaap Gerben Vellinga Msen 1500m
  • 4:08,36
  • Anniek Nijhof Vsen 100m
  • 13,23
  • Anniek Nijhof Vsen 200m
  • 26,34
  • Arjan Roona Msen 200m
  • 22,93
  • Ilona Bosma Vsen 200m
  • 27,49
  • Femke van den Bos Vsen 100m
  • 13,76
  • Stefan Gelderman Msen 200m
  • 23,68
  • Noa Dhore Vsen 100m
  • 13,05
  • Thijmen van der Loop Msen 1500m
  • 4:17,84
  •  

    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    5 Wouter Olthof (BM) 11,68Q -0.1 m/s11,28
    10 Eric van der Meer 12,16 -3.0 m/s11,50
    14 Hendrik Thelken 12,36 -3.0 m/s11,81
    19 Jelle Kok 13,22 -1.7 m/s---
    20 Thom van Kemenade 13,40 -0.1 m/s---
    22 Bas Kasemir 15,06 -3.0 m/s---


    Senioren mannen - 100 meter finale

    # Naam Res Qm
    5 Wouter Olthof (BM) 11,72 -2.5 m/s11,68


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Res OBP
    1 Arjan Roona 22,93Q -1.6 m/s22,49
    3 Eric van der Meer 23,41 -0.8 m/s23,42
    4 Stefan Gelderman 23,68Q -0.8 m/s23,20
    8 Hendrik Thelken 24,41 +0.0 m/s23,91


    Senioren mannen - 200 meter finale

    # Naam Res Qm
    1 Arjan Roona 22,63 +0.6 m/s22,93
    4 Stefan Gelderman 23,52 +0.6 m/s23,68


    Senioren mannen - 400 meter

    # Naam ResOBP
    4 Stefan Gelderman 51,57q 50,73
    8 Eric van der Meer 52,65 52,91
    11 Wouter Olthof (BM) 53,49 52,20
    14 Laurens va...ouwenhove (BM) 55,88 57,00


    Senioren mannen - 400 meter finale

    # Naam ResQm
    4 Stefan Gelderman 51,84 51,57


    Senioren mannen - 800 meter

    # Naam ResOBP
    6 Thijs Veenstra 2:02,68 2:00,46
    9 Wouter Olthof (BM) 2:04,78 2:03,00
    12 Ruairidh ...Macdonald 2:05,70 2:03,00
    17 Laurens va...ouwenhove (BM) 2:06,88 2:02,83
    20 Martijn van Haren 2:16,77 2:04,21
    Jaap Gerbe... Vellinga DNS 1:47,69


    Senioren mannen - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    1 Jaap Gerbe... Vellinga 4:08,36 3:49,03
    3 Thijmen van der Loop 4:17,84 4:20,00
    5 Ruairidh ...Macdonald 4:24,90 4:15,00
    6 Federico ...o Schmidt 4:27,10 ---
    9 Dennis Westra 4:32,62 4:38,95
    11 Arjan Feenstra 4:35,39 4:19,00
    15 Gerwin in t Veld 4:38,64 4:49,70
    Rindert Keulen (BM) DNF 4:14,97


    Senioren mannen - 5000 meter

    # Naam ResOBP
    4 Dennis Westra 16:04,53 16:29,04
    5 Thijmen van der Loop 16:31,31 16:21,36
    7 Federico ...o Schmidt 17:04,62 ---
    9 Hugo S Erenmalm 17:48,45 17:49,00


    Senioren mannen - 3000 meter steeplechase

    # Naam ResOBP
    4 Hindrik Jagersma 10:56,83 10:47,86
    Wouter Dijkstra DNF 10:28,66
    Martijn van Haren DNF 10:20,85


    Senioren mannen - Discuswerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    7 Alex Wildeboer 32,77 32,42 X 33,65 X 33,59 33,65 32,00
    Matisse de Boer - DNS ---


    Senioren mannen - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    5 Alex Wildeboer 9,70 10,52 X X 10,16 9,22 10,52 10,50
    Ronald Hinrichs - DNS 7,00


    Senioren mannen - Speerwerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    10 Jeroen De Wolf 31,66 34,86 X - - - 34,86 99,99
    13 Alex Wildeboer 26,20 32,37 X - - - 32,37 33,00


    Senioren mannen - Hink-stap-springen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    1 Samuele Biasutti 12,65 13,00 13,50 13,12 13,01 13,12 13,50 +2.5 m/s---
    4 Jeroen De Wolf X 9,60 10,54 10,52 10,92 10,91 10,92 +2.9 m/s99,99


    Senioren mannen - Polsstokhoogspringen

    # Naam 1.802.002.202.402.602.702.802.903.003.103.203.353.403.51ResOBP
    Ronald Hinrichs DNS 2,00


    Senioren mannen - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    Hendrik Thelken - - - - - - DNS 5,54


    Senioren vrouwen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    2 Noa Dhore 13,05Q -1.7 m/s12,59
    5 Anniek Nijhof 13,23Q -3.6 m/s12,69
    8 Femke van den Bos 13,76q -1.7 m/s13,29
    14 Anouk de Vries 14,30 -1.7 m/s14,00
    20 Lieke van de Weerd 15,16 -2.2 m/s15,00
    21 Welmoed Wester 16,30 -1.7 m/s15,00
    22 Karin Meinders 18,65 -2.2 m/s---


    Senioren vrouwen - 100 meter finale

    # Naam Res Qm
    3 Noa Dhore 13,26 -1.8 m/s13,05
    4 Anniek Nijhof 13,29 -1.8 m/s13,23
    8 Femke van den Bos 14,09 -1.8 m/s13,76


    Senioren vrouwen - 200 meter

    # Naam Res OBP
    1 Anniek Nijhof 26,34Q -2.7 m/s25,94
    4 Ilona Bosma 27,49q -2.7 m/s26,80
    Noa Dhore DNS 26,87


    Senioren vrouwen - 200 meter finale

    # Naam Res Qm
    3 Anniek Nijhof 26,31 -1.0 m/s26,34
    4 Ilona Bosma 27,63 -1.0 m/s27,49


    Senioren vrouwen - 400 meter

    # Naam ResOBP
    2 Ilona Bosma 1:00,21Q 59,54
    Lynn van der Schaaf DNS 1:03,43


    Senioren vrouwen - 400 meter finale

    # Naam ResQm
    3 Ilona Bosma 1:00,83 1:00,21


    Senioren vrouwen - 800 meter

    # Naam ResOBP
    4 Yara Stunnenberg (BM) 2:25,41 2:25,00


    Senioren vrouwen - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    1 Silke Jonkman 4:39,99 4:41,89
    2 Ineke van Koldam 4:43,78 4:50,00
    4 Yara Stunnenberg (BM) 4:54,85 4:56,00
    6 Renske Linstra 5:07,78 5:00,00
    7 Isabel Andriessen 5:12,20 ---
    10 Lynn van der Schaaf 5:51,47 ---


    Senioren vrouwen - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Silke Jonkman 10:05,28 9:59,49
    3 Ineke van Koldam 10:23,34 10:36,49
    5 Marije Hulzebos (BM) 10:26,31 ---
    8 Renske Linstra 11:27,59 11:15,00


    Senioren vrouwen - 100 meter horden

    # Naam Res OBP
    7 Femke van den Bos 17,86Q +0.3 m/s16,30


    Senioren vrouwen - 100 meter horden finale

    # Naam Res Qm
    5 Femke van den Bos 17,26 -0.2 m/s17,86


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Senioren vrouwen - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    9 Anouk de Vries 7,97 7,87
    10 Roseanne Trijsburg 6,59 ---
    11 Lieke van de Weerd 6,37 ---
    12 Welmoed Wester 5,21 ---
    14 Karin Meinders 4,95 ---


    Senioren vrouwen - Kogelslingeren

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    9 Anja Bekema 14,77 16,69 14,20 18,43 18,43 22,36


    Senioren vrouwen - Speerwerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    14 Anouk de Vries X 20,20 22,02 22,02 ---


    Senioren vrouwen - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Yara Gast 1,66 1,55
    4 Femke van den Bos 1,50 1,45


    Senioren vrouwen - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    2 Anja Bekema 3,20 3,16