Vereniging 'Altis' op 'Keistad Baancompetitie 3000 m'

Prijzen

Linda Mossink
  • Masters vrouwen - 3000m - 11:22,04
Astrid van Velden
  • Masters vrouwen - 3000m - 11:23,58
Carmen Huikeshoven
  • Meisjes Junior B - 3000m - 12:16,21
Milou Smellink
  • Senioren vrouwen - 3000m - 10:38,68
Larissa Mars
  • Senioren vrouwen - 3000m - 10:44,69

Hoogtepunten

Astrid van Velden Vmas 3000m
  • 11:23,58
  • Larissa Mars Vsen 3000m
  • 10:44,69
  • Linda Mossink Vmas 3000m
  • 11:22,04
  • Cees Stolwijk Mmas 3000m
  • 10:54,84
  • Sicco Bus Mmas 3000m
  • 10:16,04
  • Carmen Huikeshoven MJB 3000m
  • 12:16,21
  • Jeroen Kemper Mmas 3000m
  • 11:05,11
  • Vincent Sloterwijk Mmas 3000m
  • 10:55,73
  • Milou Smellink Vsen 3000m
  • 10:38,68
  • Robin van de Mast Mmas 3000m
  • 10:13,01
  •  

    Jongens Junior A - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    Lennert Oosterbaan --- 11:00,00


    Jongens Junior B - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    5 Jelle Swaanen 11:04,53 11:20,00
    6 Justin Lagadeau 11:21,85 11:38,00
    7 Koen Overbeek 12:29,57 15:00,00


    Masters mannen - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    8 Robin van de Mast 10:13,01 10:15,00
    9 Sicco Bus 10:16,04 10:17,00
    19 Cees Stolwijk 10:54,84 11:00,00
    20 Vincent Sloterwijk 10:55,73 10:56,00
    25 Jeroen Kemper 11:05,11 11:10,00
    26 Zeger Knipmeijer 11:06,13 10:40,00
    28 Luc Kepers 11:18,75 11:36,00
    29 Walter Ravenhorst 11:20,48 11:20,00
    30 Sjaak Van de Groep 11:20,77 11:35,00
    31 Jos Frowein 11:22,44 11:58,00
    38 Evert Boschloo 11:28,80 11:30,00
    45 Bart Meijer 12:01,18 12:06,18
    48 Remco Kok 12:22,35 12:00,00
    49 Marcel Scholten 12:23,36 11:22,35
    52 Rafael Moushrefi 13:00,75 13:00,00
    Hans Pieterse --- 11:20,00
    Sjoerd Veenma --- 9:29,00
    Hendrik Bronder --- 11:20,00
    Thijs van der Haar --- 10:20,00
    Theo Kamperman --- 12:00,00
    Jos van de Pol --- 10:00,00
    Co Post --- 10:33,93


    Senioren mannen - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    7 Edo van de Burgwal 9:49,10 9:59,00
    13 Walter Roza 10:20,03 10:29,00
    Bart Aalderink --- 10:42,00
    Lars Voskuilen --- 10:20,00


    Masters vrouwen - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Linda Mossink 11:22,04 11:35,00
    2 Astrid van Velden 11:23,58 11:35,00
    Helma Groeneweg --- 15:00,00
    Bernadette de Boer --- 16:41,00
    Anita Van...en bogert --- 12:00,00


    Meisjes Junior B - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    3 Carmen Huikeshoven 12:16,21 18:10,05
    4 Britt Jager 12:17,41 13:00,00
    Noor Schepers --- 15:00,00


    Senioren vrouwen - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Milou Smellink 10:38,68 10:50,00
    2 Larissa Mars 10:44,69 10:57,00
    5 Alien Stevens 12:15,58 12:50,00
    Trix Hakstege --- 11:30,00