Vereniging 'AV Sparta' op 'Decathlon Nationale CD Indoor 2019'

Prijzen

Bryan Duff
  • Jongens Junior D2 - 60m - 7,88
Angelo de Nooijer
  • Jongens Junior D2 - 60m - 7,89
Angelo de Nooijer
  • Jongens Junior D2 - 60m_hf - 8,00
Bryan Duff
  • Jongens Junior D2 - 60m_hf - 8,16
Bryan Duff
  • Jongens Junior D2 - 60m_f - 7,91
Angelo de Nooijer
  • Jongens Junior D2 - 60m_f - 8,04
Bryan Duff
  • Jongens Junior D2 - 60mH - 9,53
Bryan Duff
  • Jongens Junior D2 - 60mH_hf - 9,24
Bryan Duff
  • Jongens Junior D2 - 60mH_f - 9,34
Bryan Duff
  • Jongens Junior D2 - Kogel - 10,64
Bryan Duff
  • Jongens Junior D2 - Kogel_f - 11,17
Angelo de Nooijer
  • Jongens Junior D2 - Ver - 4,98
Angelo de Nooijer
  • Jongens Junior D2 - Ver_f - 5,06
Franziska Burchett
  • Meisjes Junior C1 - 60m - 8,08
Franziska Burchett
  • Meisjes Junior C1 - 60m_f - 8,06
 

Jongens Junior C1 - 60 meter

# Naam ResOBP
18 Faith Abu 8,22q 8,39


Jongens Junior C1 - 60 meter halve finale

# Naam ResQm
23 Faith Abu 8,42 8,22


Jongens Junior D1 - 60 meter

# Naam ResOBP
16 Dominique ...ou Bouene 9,05Q 9,33


Jongens Junior D1 - 60 meter halve finale

# Naam ResQm
20 Dominique ...ou Bouene 9,20 9,05


Jongens Junior D1 - 1000 meter

# Naam ResOBP
11 Constantijn Klomp 3:31,63 3:31,97
34 Jaro van der Lugt 3:47,85 3:51,66


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Leidse Glibbers Leiden Atletiek - JJD1 4 29,08 4
2 Team 1 HAC D2 Jongens HAC - JJD1 4 29,40 3
3 Altis jongens D1 Altis - JJD1 4 29,45 2
4 AV'34 Apeldoorn JJD1 AV `34 Apeldoorn - JJD1 4 31,79 1


Jongens Junior D1 - Hoogspringen

# Naam 1.251.301.351.401.451.501.55ResOBP
17 Dominique ...ou Bouene O XXX 1,25 1,25


Jongens Junior D1 - Verspringen

# Naam P1P2P3ResOBP
25 Dominique ...ou Bouene 3,85 3,50 3,41 3,85 4,16


Jongens Junior D2 - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Bryan Duff 7,88Q 7,98
2 Angelo de Nooijer 7,89Q 8,09
Beni Bank...i Mbuangi --- 8,94


Jongens Junior D2 - 60 meter halve finale

# Naam ResQm
2 Angelo de Nooijer 8,00Q 7,89
3 Bryan Duff 8,16Q 7,88


Jongens Junior D2 - 60 meter finale

# Naam ResQm
2 Bryan Duff 7,91 8,16
3 Angelo de Nooijer 8,04 8,00


Jongens Junior D2 - 60 meter horden

# Naam ResOBP
2 Bryan Duff 9,53Q 9,37
Beni Bank...i Mbuangi --- 11,24


Jongens Junior D2 - 60 meter horden halve finale

# Naam ResQm
1 Bryan Duff 9,24Q 9,53


Jongens Junior D2 - 60 meter horden finale

# Naam ResQm
1 Bryan Duff 9,34 9,24


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Gooische Tijgers GAC Hilversum - JJD2 4 27,56 9
2 Altis D2 Altis - JJD2 4 28,60 8
3 Scopias speed Scopias Atletiek - JJD2 4 28,63 7
4 GAC JJD - 2 GAC Hilversum - JJD2 4 29,31 6
5 Speedrunners AVA `70 - JJD2 4 29,97 5
6 Olympus '70 jongens D AV Olympus `70 - JJD2 4 30,18 4
7 SuperSwift Swift Atletiek - JJD2 4 30,43 3
8 Dak Heren DAK - JJD2 4 31,48 2
9 Team 2 HAC D2 Jongens HAC - JJD2 4 DQ 0


Jongens Junior D2 - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Bryan Duff 10,64 10,64Q 10,84
Beni Bank...i Mbuangi --- 7,46


Jongens Junior D2 - Kogelstoten 3 kilogram finale

# Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
2 Bryan Duff 10,67 11,17 X 9,91 10,66 10,56 11,17 10,64


Jongens Junior D2 - Verspringen

# Naam P1P2P3ResOBP
2 Angelo de Nooijer 4,98 - - 4,98Q 5,06


Jongens Junior D2 - Verspringen finale

# Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
2 Angelo de Nooijer 4,88 4,09 X 4,96 4,74 5,06 5,06 4,98


Meisjes Junior C1 - 60 meter

# Naam ResOBP
3 Franziska Burchett 8,08Q 8,05
34 Charity Saddal 8,75 8,50
44 Nikki Docter 8,86 8,78
Dané Goosen --- 9,45


Meisjes Junior C1 - 60 meter halve finale

# Naam ResQm
4 Franziska Burchett 8,09Q 8,08


Meisjes Junior C1 - 60 meter finale

# Naam ResQm
2 Franziska Burchett 8,06 8,09


Meisjes Junior C1 - 800 meter

# Naam ResOBP
9 Jasmijn Bakker 2:35,25 2:37,79
19 Roshwita Holstein 2:44,52 2:44,39


Meisjes Junior C1 - 1500 meter

# Naam ResOBP
8 Nila Knoester 5:18,85 5:17,26


Meisjes Junior C1 - 60 meter horden

# Naam ResOBP
8 Franziska Burchett 9,77Q 9,71
17 Nikki Docter 10,21Q 10,08
28 Charity Saddal 10,47 10,28
40 Jasmijn Bakker 11,20 10,70


Meisjes Junior C1 - 60 meter horden halve finale

# Naam ResQm
8 Franziska Burchett 9,78q 9,77
11 Nikki Docter 9,98 10,21


Meisjes Junior C1 - 60 meter horden finale

# Naam ResQm
7 Franziska Burchett 9,82 9,78


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 The Flo Jo's - MJC1 4 26,38 13
2 PH Girls Prins Hendrik - MJC1 4 27,38 12
3 Sparta Sprintdiva's AV Sparta - MJC1 4 27,43 11
4 Scopias power Scopias Atletiek - MJC1 4 27,72 10
5 Av Athlos AV Athlos - MJC1 4 27,77 9
6 U-Track DreamTeam U-Track - MJC1 4 27,91 8
7 Pec girls AV PEC 1910 - MJC1 4 28,22 7
8 AAC’61 MJC1 AAC `61 - MJC1 4 28,25 6
9 Altis MJC1 Altis - MJC1 4 28,94 5
10 Altis C2 team 1 Altis - MJC1 4 29,13 4
11 MPM Marathon Pim Mulier - MJC1 4 29,23 3
12 Hellas Angels Hellas Utrecht - MJC1 4 DQ 0
12 Hera's Heldinnen AV Hera - MJC1 4 DNS 0


Meisjes Junior C1 - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam P1P2P3ResOBP
24 Esther van Grol 8,27 7,91 7,78 8,27 8,48
34 Yassira Ahraoui 7,51 7,68 7,57 7,68 7,83


Meisjes Junior C1 - Verspringen

# Naam P1P2P3ResOBP
50 Esther van Grol 3,65 3,45 3,32 3,65 4,07
55 Dané Goosen 3,45 1,82 3,25 3,45 3,57


Meisjes Junior C2 - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam P1P2P3ResOBP
25 Siri Liefrink X X 8,45 8,45 9,20


Meisjes Junior D1 - 60 meter

# Naam ResOBP
10 Johanna Burchett 8,87Q 9,05
14 Olivia Stols 8,94Q 9,04
47 Sanne Hogendorp 9,47 9,68
Isabella Gurunian --- 10,33
Dilsahnur Özata --- 10,19


Meisjes Junior D1 - 60 meter halve finale

# Naam ResQm
11 Johanna Burchett 8,97 8,87
14 Olivia Stols 9,05 8,94


Meisjes Junior D1 - 600 meter

# Naam ResOBP
15 Lilly van Bunge 2:00,68 2:09,42
28 Isabella Gurunian 2:09,68 4:11,29
38 Dewina Holstein 2:30,36 2:20,79


Meisjes Junior D1 - 1000 meter

# Naam ResOBP
13 Dilsahnur Özata 3:40,02 3:46,19
19 Lilly van Bunge 3:45,54 3:48,22


Meisjes Junior D1 - 60 meter horden

# Naam ResOBP
14 Sanne Hogendorp 11,83q 12,38
17 Johanna Burchett 11,87q 12,37
48 Dewina Holstein 15,48 12,80


Meisjes Junior D1 - 60 meter horden halve finale

# Naam ResQm
11 Johanna Burchett 11,68 11,87
13 Sanne Hogendorp 11,77 11,83


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Sparta Sprintgirls AV Sparta - MJD1 4 29,25 7
2 Leiden Dreamers Leiden Atletiek - MJD1 4 31,31 6
3 AV’34 meiden D1 AV `34 Apeldoorn - MJD1 4 31,45 5
4 AV Pijnenburg MJD1 AV Pijnenburg - MJD1 4 32,53 4
5 DAK chicks DAK - MJD1 4 34,19 3
6 AVA’70 D.R.E.L. AVA `70 - MJD1 4 34,59 2
7 AVA '70 Stars AVA `70 - MJD1 4 DQ 0


Meisjes Junior D1 - Kogelstoten 2 kilogram

# Naam P1P2P3ResOBP
39 Olivia Stols 6,10 5,91 6,14 6,14 6,72


Meisjes Junior D1 - Hoogspringen

# Naam 1.101.151.201.251.301.351.401.451.501.551.581.601.63ResOBP
9 Johanna Burchett O O O O O XXX 1,30 1,30
Olivia Stols --- 1,25


Meisjes Junior D1 - Verspringen

# Naam P1P2P3ResOBP
26 Lilly van Bunge 3,50 3,66 3,68 3,68 3,71
34 Sanne Hogendorp 3,57 3,54 X 3,57 3,52


Meisjes Junior D2 - 60 meter horden

# Naam ResOBP
10 Charissa Boeters 10,60Q 10,63


Meisjes Junior D2 - 60 meter horden halve finale

# Naam ResQm
11 Charissa Boeters 10,66 10,60


Meisjes Junior D2 - Kogelstoten 2 kilogram

# Naam P1P2P3ResOBP
37 Mounia Ahraoui 6,75 6,87 7,69 7,69 7,45


Meisjes Junior D2 - Verspringen

# Naam P1P2P3ResOBP
5 Charissa Boeters 4,43 4,43 4,40 4,43q 4,50


Meisjes Junior D2 - Verspringen finale

# Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
4 Charissa Boeters 4,56 4,54 4,39 4,39 4,44 4,65 4,65 4,43