Vereniging 'GAC Hilversum' op 'Decathlon Nationale CD Indoor 2019'

Prijzen

Florian Vriezen
  • Jongens Junior D2 - 60mH_hf - 9,44
Florian Vriezen
  • Jongens Junior D2 - 60mH_f - 9,51
Tibbe Teeuwen
  • Jongens Junior D2 - Kogel - 10,48
Florian Vriezen
  • Jongens Junior D2 - Polshoog - 3,15
Shantell Kwofie
  • Meisjes Junior C1 - 60mH_hf - 9,41
Shantell Kwofie
  • Meisjes Junior C1 - Kogel - 10,89
Shantell Kwofie
  • Meisjes Junior C1 - Kogel_f - 11,44
Shantell Kwofie
  • Meisjes Junior C1 - Ver - 4,97
Shantell Kwofie
  • Meisjes Junior C1 - Ver_f - 5,19
Myrte van der Schoot
  • Meisjes Junior C2 - 800m - 2:16,25

Hoogtepunten

Myrte van der Schoot MJC2 Ver
  • 4,81
  • Boris van Zwam JJD1 60m
  • 9,22
  • Senne Gisius JJD2 60mH
  • 9,98
  • Tibbe Teeuwen JJD2 Ver
  • 4,44
  • Shantell Kwofie MJC1 60mH
  • 9,67
  • Shantell Kwofie MJC1 Kogel
  • 10,89
  • Tibbe Teeuwen JJD2 60m
  • 8,54
  • Karlijn Greeve MJD1 Kogel
  • 8,62
  • Senne Gisius JJD2 Ver
  • 4,74
  • Shantell Kwofie MJC1 Ver
  • 4,97
  •  

    Jongens Junior C1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    26 Ryan Andela 8,37 8,68


    Jongens Junior C1 - 800 meter

    # Naam ResOBP
    15 David Elzinga 2:33,68 2:33,00
    22 Fons Borninkhof 2:48,03 2:53,08
    Thijn Dorrestein --- 2:33,01


    Jongens Junior C1 - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    15 Finn de Keizer 5:24,81 6:08,00


    Jongens Junior C1 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    18 Ryan Andela 10,08 10,06
    30 Fons Borninkhof 11,49 12,10


    Jongens Junior C1 - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    16 David Elzinga 8,93 9,11 9,21 9,21 9,93


    Jongens Junior C1 - Hoogspringen

    # Naam 1.401.451.501.551.601.651.701.751.80ResOBP
    17 Ryan Andela O O XXX 1,45 1,42
    Thijn Dorrestein --- 1,40


    Jongens Junior C1 - Polsstokhoogspringen

    # Naam 2.102.202.302.402.502.602.652.702.752.802.852.902.95ResOBP
    Thijn Dorrestein DNS 2,20


    Jongens Junior C2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    26 Lucas Man 7,96 7,91
    36 Jorik Bokelman 8,15 8,38


    Jongens Junior C2 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    28 Jorik Bokelman 10,33 10,72


    Jongens Junior C2 - Hoogspringen

    # Naam 1.401.451.501.551.601.651.701.751.801.851.90ResOBP
    14 Ivar Pijnenburg O O O XXO XXX 1,60 1,60
    16 David Vroegindeweij O O O O XXX 1,55 1,50


    Jongens Junior C2 - Polsstokhoogspringen

    # Naam 2.002.102.202.302.402.502.602.652.702.752.802.852.903.003.353.40ResOBP
    4 David Vroegindeweij O O O O O - O XXO XO XXX 2,80 2,70
    7 Ivar Pijnenburg O O O O O O XXX 2,50 2,65


    Jongens Junior C2 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    21 Jorik Bokelman - 4,75 4,62 4,75 4,38
    23 David Vroegindeweij 4,52 4,58 - 4,58 4,51


    Jongens Junior D1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    26 Boris van Zwam 9,22 9,52
    33 Marijn Walstra 9,30 9,34


    Jongens Junior D1 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    15 Niels Bitter 1:59,34 3:37,37
    18 Marijn Walstra 2:01,91 3:44,46


    Jongens Junior D1 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    10 Niels Bitter 11,63Q 11,82
    14 Marijn Walstra 11,81Q 11,92
    30 Daniël Westerweel 12,72 12,13
    Boris van Zwam --- 12,10


    Jongens Junior D1 - 60 meter horden halve finale

    # Naam ResQm
    13 Marijn Walstra 11,77 11,81
    14 Niels Bitter 11,77 11,63


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Leidse Glibbers Leiden Atletiek - JJD1 4 29,08 4
    2 Team 1 HAC D2 Jongens HAC - JJD1 4 29,40 3
    3 Altis jongens D1 Altis - JJD1 4 29,45 2
    4 AV'34 Apeldoorn JJD1 AV `34 Apeldoorn - JJD1 4 31,79 1


    Jongens Junior D1 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    12 Niels Bitter 6,78 7,10 6,55 7,10q 6,65


    Jongens Junior D1 - Kogelstoten 3 kilogram finale

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
    8 Niels Bitter 7,12 7,32 X 6,66 7,44 6,42 7,44 7,10


    Jongens Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam 1.251.301.351.401.451.501.55ResOBP
    Daniël Westerweel XXX NM 1,25
    Boris van Zwam XXX NM 1,25


    Jongens Junior D1 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    34 Boris van Zwam 3,65 3,50 3,35 3,65 3,90
    Daniël Westerweel --- 3,69


    Jongens Junior D2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    8 Tibbe Teeuwen 8,54Q 8,50
    28 Robbe Noordanus 9,15 9,22
    33 Ben Roest 9,30 9,38
    38 Toon van den Hende 9,39 9,86


    Jongens Junior D2 - 60 meter halve finale

    # Naam ResQm
    6 Tibbe Teeuwen 8,44q 8,54


    Jongens Junior D2 - 60 meter finale

    # Naam ResQm
    6 Tibbe Teeuwen 8,52 8,44


    Jongens Junior D2 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    20 Ben Roest 1:57,51 3:32,13
    22 Toon van den Hende 2:00,74 3:54,14
    25 Robbe Noordanus 2:02,36 2:11,15
    27 Aidan Zorgdrager 2:02,72 2:06,60
    Florian Vriezen --- 3:02,85


    Jongens Junior D2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    11 Tijs Hollander 3:16,14 3:15,98
    17 Friso Bruins 3:19,66 3:21,56
    26 Jippe van ...ogenbroek 3:27,66 3:24,31
    37 Aidan Zorgdrager 3:43,17 3:37,44


    Jongens Junior D2 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    5 Senne Gisius 9,98Q 10,01
    6 Florian Vriezen 10,02Q 9,45
    16 Luce Wijma 10,82Q 10,85
    21 Ben Roest 11,18Q 11,59
    34 Aidan Zorgdrager 13,02 12,97


    Jongens Junior D2 - 60 meter horden halve finale

    # Naam ResQm
    2 Florian Vriezen 9,44Q 10,02
    5 Senne Gisius 9,87Q 9,98
    16 Luce Wijma 10,81 10,82
    24 Ben Roest 11,84 11,18


    Jongens Junior D2 - 60 meter horden finale

    # Naam ResQm
    3 Florian Vriezen 9,51 9,44
    7 Senne Gisius 9,93 9,87


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Gooische Tijgers GAC Hilversum - JJD2 4 27,56 9
    2 Altis D2 Altis - JJD2 4 28,60 8
    3 Scopias speed Scopias Atletiek - JJD2 4 28,63 7
    4 GAC JJD - 2 GAC Hilversum - JJD2 4 29,31 6
    5 Speedrunners AVA `70 - JJD2 4 29,97 5
    6 Olympus '70 jongens D AV Olympus `70 - JJD2 4 30,18 4
    7 SuperSwift Swift Atletiek - JJD2 4 30,43 3
    8 Dak Heren DAK - JJD2 4 31,48 2
    9 Team 2 HAC D2 Jongens HAC - JJD2 4 DQ 0


    Jongens Junior D2 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    3 Tibbe Teeuwen 9,52 9,41 10,48 10,48Q 9,80


    Jongens Junior D2 - Kogelstoten 3 kilogram finale

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
    4 Tibbe Teeuwen X 9,83 X X 9,24 9,55 9,83 10,48


    Jongens Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam 1.251.301.351.401.451.501.551.601.65ResOBP
    Senne Gisius --- 1,50


    Jongens Junior D2 - Polsstokhoogspringen

    # Naam 1.701.801.902.002.102.202.302.402.502.852.953.053.153.25ResOBP
    1 Florian Vriezen O O O O XXO XXX 3,15 3,10


    Jongens Junior D2 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    4 Senne Gisius 4,48 4,74 4,66 4,74q 4,90
    9 Tibbe Teeuwen X 4,41 4,44 4,44q 4,65
    38 Robbe Noordanus 3,49 X 3,61 3,61 4,03
    Luce Wijma --- 4,37
    Ben Roest --- 4,05


    Jongens Junior D2 - Verspringen finale

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
    4 Senne Gisius 4,77 - 4,65 4,30 4,55 4,67 4,77 4,74
    6 Tibbe Teeuwen 4,67 4,42 4,66 4,68 4,65 X 4,68 4,44


    Meisjes Junior C1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    35 Lois Doornheim 8,75 8,47
    37 Nsama van Midde 8,78 8,57
    Senne Wijma --- ---


    Meisjes Junior C1 - 800 meter

    # Naam ResOBP
    7 Lianne Wuring 2:32,76 2:30,95


    Meisjes Junior C1 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    6 Shantell Kwofie 9,67Q 9,39


    Meisjes Junior C1 - 60 meter horden halve finale

    # Naam ResQm
    3 Shantell Kwofie 9,41Q 9,67


    Meisjes Junior C1 - 60 meter horden finale

    # Naam ResQm
    6 Shantell Kwofie 9,77 9,41


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 The Flo Jo's - MJC1 4 26,38 13
    2 PH Girls Prins Hendrik - MJC1 4 27,38 12
    3 Sparta Sprintdiva's AV Sparta - MJC1 4 27,43 11
    4 Scopias power Scopias Atletiek - MJC1 4 27,72 10
    5 Av Athlos AV Athlos - MJC1 4 27,77 9
    6 U-Track DreamTeam U-Track - MJC1 4 27,91 8
    7 Pec girls AV PEC 1910 - MJC1 4 28,22 7
    8 AAC’61 MJC1 AAC `61 - MJC1 4 28,25 6
    9 Altis MJC1 Altis - MJC1 4 28,94 5
    10 Altis C2 team 1 Altis - MJC1 4 29,13 4
    11 MPM Marathon Pim Mulier - MJC1 4 29,23 3
    12 Hellas Angels Hellas Utrecht - MJC1 4 DQ 0
    12 Hera's Heldinnen AV Hera - MJC1 4 DNS 0


    Meisjes Junior C1 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    1 Shantell Kwofie 10,89 - - 10,89Q 12,29
    29 Senne Wijma 7,37 7,62 7,93 7,93 9,84


    Meisjes Junior C1 - Kogelstoten 3 kilogram finale

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
    1 Shantell Kwofie 10,71 X 9,73 10,68 11,18 11,44 11,44 10,89


    Meisjes Junior C1 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    3 Shantell Kwofie 4,97 - 4,97Q 5,34
    37 Lois Doornheim X 3,48 3,91 3,91 4,32
    56 Senne Wijma 2,93 3,14 2,87 3,14 3,81


    Meisjes Junior C1 - Verspringen finale

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
    2 Shantell Kwofie 5,18 5,11 5,13 4,93 5,19 X 5,19 4,97


    Meisjes Junior C2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    25 Samantha Westerweel 8,61 8,72
    31 Mare Lei 8,73 8,83


    Meisjes Junior C2 - 800 meter

    # Naam ResOBP
    1 Myrte van der Schoot 2:16,25 2:20,99


    Meisjes Junior C2 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    27 Rikkie Bosman 10,91 10,77
    Samantha Westerweel --- 11,54


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Hellas MJC Hellas Utrecht - MJC2 4 27,00 7
    2 DEM Girls DEM - MJC2 4 27,65 6
    3 Flits CAV Energie - MJC2 4 27,73 5
    4 Team AV'56 AV `56 - MJC2 4 27,80 4
    5 AV Gouda 1 AV Gouda - MJC2 4 28,39 3
    6 Altis meiden C2 team 2 Altis - MJC2 4 28,70 2
    7 GAC C Meiden GAC Hilversum - MJC2 4 28,87 1


    Meisjes Junior C2 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    15 Meike Bakker 9,27 9,76 9,78 9,78 9,91


    Meisjes Junior C2 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    10 Myrte van der Schoot 4,67 4,71 4,81 4,81q 5,11
    35 Meike Bakker 3,89 4,18 4,04 4,18 4,12
    36 Rikkie Bosman 4,07 4,03 4,10 4,10 4,19
    44 Mare Lei 3,76 3,99 3,92 3,99 4,30
    Samantha Westerweel --- 4,53


    Meisjes Junior C2 - Verspringen finale

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
    8 Myrte van der Schoot 4,74 4,85 4,90 4,92 X 4,71 4,92 4,81


    Meisjes Junior D1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    21 Tanisha Haakmat 9,15Q 9,09
    Julia Velt --- 9,78


    Meisjes Junior D1 - 60 meter halve finale

    # Naam ResQm
    17 Tanisha Haakmat 9,09 9,15


    Meisjes Junior D1 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Inte van Kralingen --- 2:08,60


    Meisjes Junior D1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Inte van Kralingen --- 3:50,16


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    10 Julia Velt 11,62Q 11,75
    11 Elisha Kwofie 11,75Q 11,25
    25 Karlijn Greeve 12,34qR 12,29
    Tanisha Haakmat --- 12,18


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden halve finale

    # Naam ResQm
    6 Elisha Kwofie 11,38q 11,75
    8 Julia Velt 11,47q 11,62
    20 Karlijn Greeve 12,30 12,34


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden finale

    # Naam ResQm
    5 Elisha Kwofie 11,48 11,38
    7 Julia Velt 11,54 11,47


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Sparta Sprintgirls AV Sparta - MJD1 4 29,25 7
    2 Leiden Dreamers Leiden Atletiek - MJD1 4 31,31 6
    3 AV’34 meiden D1 AV `34 Apeldoorn - MJD1 4 31,45 5
    4 AV Pijnenburg MJD1 AV Pijnenburg - MJD1 4 32,53 4
    5 DAK chicks DAK - MJD1 4 34,19 3
    6 AVA’70 D.R.E.L. AVA `70 - MJD1 4 34,59 2
    7 AVA '70 Stars AVA `70 - MJD1 4 DQ 0


    Meisjes Junior D1 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    6 Karlijn Greeve 7,46 7,29 8,62 8,62q 8,95
    10 Elisha Kwofie X 7,97 8,07 8,07q 8,86
    27 Inte van Kralingen 6,18 6,36 7,08 7,08 7,20


    Meisjes Junior D1 - Kogelstoten 2 kilogram finale

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
    6 Elisha Kwofie 8,66 8,23 8,83 7,96 8,09 8,60 8,83 8,07
    9 Karlijn Greeve 7,23 8,36 8,25 8,36 8,62


    Meisjes Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam 1.101.151.201.251.301.351.401.451.501.551.581.601.63ResOBP
    8 Elisha Kwofie XO O O XO XXO XXO XXX 1,35 1,35
    12 Tess Wuring XO O O O XO XXX 1,30 1,40


    Meisjes Junior D1 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    35 Inte van Kralingen 3,26 3,23 3,57 3,57 3,53


    Meisjes Junior D2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    26 Dinisha Overvliet 8,87 8,83
    Iris Mackaaij --- 9,86


    Meisjes Junior D2 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    9 Emmelie Pos 1:55,76 2:01,43
    16 Paula Kliphuis 1:59,97 1:52,47
    18 Jiska Welp 2:03,08 3:48,51
    Sophie van...er Schoot --- 1:50,09


    Meisjes Junior D2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    9 Sophie van...er Schoot 3:23,41 3:20,32
    23 Lotte Pos 3:45,12 3:34,49


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    29 Dinisha Overvliet 11,80 11,86
    33 Tess Janssen 11,99 12,04
    41 Paula Kliphuis 12,15 11,91
    46 Jiska Welp 12,84 13,02


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Lionitas girls D2 AV Lionitas - MJD2 4 28,13 12
    2 Scopias D meisjes Scopias Atletiek - MJD2 4 28,41 11
    3 PrinsHendrikjes Prins Hendrik - MJD2 4 28,65 10
    4 GAC MJD - 1 GAC Hilversum - MJD2 4 29,11 9
    5 MD2 Altis - MJD2 4 29,13 8
    6 Team 1 HAC D2 Meisjes HAC - MJD2 4 29,70 7
    7 Olympus '70 meisjes D AV Olympus `70 - MJD2 4 29,82 6
    8 AV56 MD AV `56 - MJD2 4 29,97 5
    9 Atletiektalentjes AVA `70 - MJD2 4 30,49 4
    10 GAC MJD - 2 GAC Hilversum - MJD2 4 30,51 3
    11 GAC MJD - 3 GAC Hilversum - MJD2 4 30,77 2
    12 Dak Dames DAK - MJD2 4 31,54 1


    Meisjes Junior D2 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    20 Iris Mackaaij 8,58 9,05 7,45 9,05 8,49
    41 Paula Kliphuis 7,22 7,39 7,18 7,39 8,05


    Meisjes Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam 1.101.151.201.251.301.351.371.401.431.451.501.551.60ResOBP
    23 Tess Janssen O XO XO XO XXX 1,25 1,30
    24 Lotte Pos O O XO XXO XXX 1,25 1,30


    Meisjes Junior D2 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    32 Iris Mackaaij 3,53 3,82 3,53 3,82 3,78
    46 Emmelie Pos 3,47 3,63 X 3,63 4,02