Vereniging 'Leiden Atletiek' op 'Decathlon Nationale CD Indoor 2019'

Prijzen

Manne Baan
  • Jongens Junior D1 - 60m_hf - 8,51
Manne Baan
  • Jongens Junior D1 - 60m_f - 8,35
Manne Baan
  • Jongens Junior D1 - 60mH - 10,51
Manne Baan
  • Jongens Junior D1 - 60mH_hf - 10,29
Manne Baan
  • Jongens Junior D1 - 60mH_f - 10,17
Manne Baan
  • Jongens Junior D1 - Ver_f - 4,53

Hoogtepunten

Isa Ong MJD1 60mH
  • 11,43
  • Manne Baan JJD1 60mH
  • 10,51
  • Mae van den Berg MJD1 60m
  • 8,69
  • Davey Ouwehand JJD1 60m
  • 8,88
  • Manne Baan JJD1 Ver
  • 4,27
  • Manne Baan JJD1 60m
  • 8,62
  • Carolina Ricci MJD2 60mH
  • 10,72
  • Mae van den Berg MJD1 60mH
  • 11,40
  • Richard de Kort JJD1 60m
  • 9,16
  • Carolina Ricci MJD2 60m
  • 8,75
  •  

    Jongens Junior C2 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    8 Joas van Hellemondt 8,99Q 9,08


    Jongens Junior C2 - 60 meter horden halve finale

    # Naam ResQm
    5 Joas van Hellemondt 8,92q 8,99


    Jongens Junior C2 - 60 meter horden finale

    # Naam ResQm
    7 Joas van Hellemondt 9,16 8,92


    Jongens Junior C2 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    14 Joas van Hellemondt 4,96 4,57 4,67 4,96 5,17


    Jongens Junior D1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    4 Manne Baan 8,62Q 8,47
    11 Davey Ouwehand 8,88Q 9,09
    21 Richard de Kort 9,16q 9,20


    Jongens Junior D1 - 60 meter halve finale

    # Naam ResQm
    3 Manne Baan 8,51Q 8,62
    9 Davey Ouwehand 8,89 8,88
    18 Richard de Kort 9,17 9,16


    Jongens Junior D1 - 60 meter finale

    # Naam ResQm
    2 Manne Baan 8,35 8,51


    Jongens Junior D1 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    5 Joep den Dulk 1:54,41 1:54,59


    Jongens Junior D1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    15 Davey Ouwehand 3:33,99 3:20,80
    32 Abel Molenaar 3:46,39 3:50,00


    Jongens Junior D1 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    2 Manne Baan 10,51Q 10,86
    4 Richard de Kort 10,71Q 11,69


    Jongens Junior D1 - 60 meter horden halve finale

    # Naam ResQm
    2 Manne Baan 10,29Q 10,51
    5 Richard de Kort 10,80Q 10,71


    Jongens Junior D1 - 60 meter horden finale

    # Naam ResQm
    2 Manne Baan 10,17 10,29
    7 Richard de Kort 10,91 10,80


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Leidse Glibbers Leiden Atletiek - JJD1 4 29,08 4
    2 Team 1 HAC D2 Jongens HAC - JJD1 4 29,40 3
    3 Altis jongens D1 Altis - JJD1 4 29,45 2
    4 AV'34 Apeldoorn JJD1 AV `34 Apeldoorn - JJD1 4 31,79 1


    Jongens Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam 1.251.301.351.401.451.501.55ResOBP
    13 Abel Molenaar O XO XXO XXX 1,35 1,35


    Jongens Junior D1 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    5 Manne Baan 4,27 4,13 3,82 4,27q 4,72
    14 Davey Ouwehand 3,85 3,78 4,03 4,03 4,30
    23 Richard de Kort 3,87 3,79 3,73 3,87 3,75


    Jongens Junior D1 - Verspringen finale

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
    3 Manne Baan 4,53 4,48 4,20 4,19 3,77 4,37 4,53 4,27


    Meisjes Junior D1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    6 Mae van den Berg 8,69Q 8,75
    40 Anne Favre 9,36 9,49
    46 Isa Ong 9,47 9,36


    Meisjes Junior D1 - 60 meter halve finale

    # Naam ResQm
    4 Mae van den Berg 8,66Q 8,69


    Meisjes Junior D1 - 60 meter finale

    # Naam ResQm
    5 Mae van den Berg 8,69 8,66


    Meisjes Junior D1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    14 Jasmijn van Tol 3:41,04 3:53,07
    20 Kiira van Dijk 3:47,26 3:46,94


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    5 Mae van den Berg 11,40Q 10,60
    6 Isa Ong 11,43Q 11,77
    27 Anne Favre 12,43 12,89
    Door van Schaik --- 11,32


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden halve finale

    # Naam ResQm
    5 Mae van den Berg 11,37Q 11,40
    9 Isa Ong 11,49 11,43


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden finale

    # Naam ResQm
    4 Mae van den Berg 11,19 11,37


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Sparta Sprintgirls AV Sparta - MJD1 4 29,25 7
    2 Leiden Dreamers Leiden Atletiek - MJD1 4 31,31 6
    3 AV’34 meiden D1 AV `34 Apeldoorn - MJD1 4 31,45 5
    4 AV Pijnenburg MJD1 AV Pijnenburg - MJD1 4 32,53 4
    5 DAK chicks DAK - MJD1 4 34,19 3
    6 AVA’70 D.R.E.L. AVA `70 - MJD1 4 34,59 2
    7 AVA '70 Stars AVA `70 - MJD1 4 DQ 0


    Meisjes Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam 1.101.151.201.251.301.351.401.451.501.551.581.601.63ResOBP
    22 Door van Schaik O O XXX 1,20 1,25


    Meisjes Junior D1 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    41 Anne Favre 3,49 2,99 X 3,49 3,65


    Meisjes Junior D2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    16 Carolina Ricci 8,75Q 8,71


    Meisjes Junior D2 - 60 meter halve finale

    # Naam ResQm
    Carolina Ricci DNS 8,75


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    14 Carolina Ricci 10,72Q 11,35
    17 Stine Nuijen 11,01Q 11,02
    40 Femke Zwaan 12,15 11,49


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden halve finale

    # Naam ResQm
    14 Carolina Ricci 10,82 10,72
    19 Stine Nuijen 11,14 11,01


    Meisjes Junior D2 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    30 Femke Zwaan 8,18 7,83 8,02 8,18 9,52


    Meisjes Junior D2 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    17 Carolina Ricci 4,09 4,08 3,77 4,09 4,16
    27 Stine Nuijen 3,81 3,85 3,73 3,85 3,97