Vereniging 'AV Heerenveen' op 'Decathlon Nationale CD Indoor 2019'

Prijzen

Mart Bijker
  • Jongens Junior D1 - 1000m - 3:18,06
Elisabeth de Haan
  • Meisjes Junior D1 - 60m - 8,42
Elisabeth de Haan
  • Meisjes Junior D1 - 60m_hf - 8,43
Elisabeth de Haan
  • Meisjes Junior D1 - 60m_f - 8,56
Elisabeth de Haan
  • Meisjes Junior D1 - Ver - 4,25
Elisabeth de Haan
  • Meisjes Junior D1 - Ver_f - 4,60

Hoogtepunten

Jildou Binnema MJC1 Kogel
  • 8,03
  • Max Kroon JJD1 1000m
  • 3:43,24
  • Elisabeth de Haan MJD1 60m
  • 8,42
  • Ziggy Veldman JJC1 60m
  • 8,29
  • Sanne Pultrum MJD1 600m
  • 1:57,88
  • Mart Bijker JJD1 1000m
  • 3:18,06
  • Elisabeth de Haan MJD1 Ver
  • 4,25
  • Jildou Binnema MJC1 Ver
  • 4,40
  • Ziggy Veldman JJC1 Ver
  • 5,14
  • Jan Elsinga JJD2 60m
  • 9,18
  •  

    Jongens Junior C1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    22 Ziggy Veldman 8,29q 8,42


    Jongens Junior C1 - 60 meter halve finale

    # Naam ResQm
    19 Ziggy Veldman 8,39 8,29


    Jongens Junior C1 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    8 Ziggy Veldman X 5,14 5,14Q 5,01


    Jongens Junior C1 - Verspringen finale

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
    8 Ziggy Veldman X 5,15 X 5,08 4,85 X 5,15 5,14


    Jongens Junior C2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    48 Rick Velkers 8,42 8,85


    Jongens Junior C2 - 800 meter

    # Naam ResOBP
    27 Rick Velkers 2:32,11 2:32,66


    Jongens Junior D1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    43 Max Kroon 9,49 9,52
    46 Mart Bijker 9,53 9,44
    Ilya Nauta --- 9,07


    Jongens Junior D1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    3 Mart Bijker 3:18,06 3:25,97
    29 Max Kroon 3:43,24 3:42,47
    Ilya Nauta --- 3:35,10


    Jongens Junior D1 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    Ilya Nauta --- 10,10


    Jongens Junior D1 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    35 Max Kroon 3,61 3,64 3,53 3,64 3,85


    Jongens Junior D2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    29 Jan Elsinga 9,18 9,20


    Jongens Junior D2 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    19 Jan Elsinga 1:57,20 2:07,75


    Jongens Junior D2 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    24 Jan Elsinga 3,99 4,07 4,03 4,07 4,11


    Meisjes Junior C1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    Ruth Zijlstra --- 8,90


    Meisjes Junior C1 - 800 meter

    # Naam ResOBP
    Ruth Zijlstra --- 2:40,13


    Meisjes Junior C1 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    41 Jildou Binnema 11,25 11,17
    44 Nanou Hofmann 11,37 11,70


    Meisjes Junior C1 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    27 Jildou Binnema 7,47 8,03 7,32 8,03 10,48
    40 Nanou Hofmann 7,20 7,50 7,12 7,50 7,70


    Meisjes Junior C1 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    19 Jildou Binnema X 4,40 X 4,40 4,55
    34 Nanou Hofmann 3,95 3,91 4,00 4,00 4,34
    Ruth Zijlstra --- 4,59


    Meisjes Junior C2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    41 Marit Staal 9,00 9,06


    Meisjes Junior C2 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    39 Marit Staal 3,75 3,67 4,04 4,04 4,23


    Meisjes Junior D1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    1 Elisabeth de Haan 8,42Q 8,66
    34 Mariame Diallo 9,29 9,29


    Meisjes Junior D1 - 60 meter halve finale

    # Naam ResQm
    1 Elisabeth de Haan 8,43Q 8,42


    Meisjes Junior D1 - 60 meter finale

    # Naam ResQm
    1 Elisabeth de Haan 8,56 8,43


    Meisjes Junior D1 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    10 Sanne Pultrum 1:57,88 2:05,48
    Janne Rikst Boorsma --- 3:47,41


    Meisjes Junior D1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Sanne Pultrum --- 3:43,11


    Meisjes Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam 1.101.151.201.251.301.351.401.451.501.551.581.601.63ResOBP
    21 Sanne Pultrum O O O XO XXX 1,25 1,25
    Janne Rikst Boorsma --- 1,20


    Meisjes Junior D1 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    2 Elisabeth de Haan 4,08 4,25 - 4,25Q 4,61


    Meisjes Junior D1 - Verspringen finale

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
    2 Elisabeth de Haan 4,08 2,85 4,52 4,47 4,44 4,60 4,60 4,25