Vereniging 'AAV `36' op 'Decathlon Nationale CD Indoor 2019'

Prijzen

Jana Nagtegaal
  • Meisjes Junior D2 - 600m - 1:45,71

Hoogtepunten

Noa Pet JJD1 60mH_hf
  • 12,08
  • Noa Pet JJD1 1000m
  • 3:45,34
  • Noa Pet JJD1 60mH
  • 11,32
  • Max Van Leeuwen JJC2 800m
  • 2:16,89
  • Noa Pet JJD1 600m
  • 1:56,03
  • Maud van Beest MJC2 800m
  • 2:32,50
  • Floortje Tromp MJC1 Ver
  • 4,46
  • La-Keisha Planto MJD1 Ver
  • 4,11
  • Jana Nagtegaal MJD2 600m
  • 1:45,71
  • Daphne Zintel MJC2 Ver
  • 4,48
  •  

    Jongens Junior C2 - 800 meter

    # Naam ResOBP
    10 Max Van Leeuwen 2:16,89 2:16,01


    Jongens Junior D1 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    7 Noa Pet 1:56,03 3:25,00


    Jongens Junior D1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    31 Noa Pet 3:45,34 3:25,93


    Jongens Junior D1 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    8 Noa Pet 11,32Q 10,79


    Jongens Junior D1 - 60 meter horden halve finale

    # Naam ResQm
    16 Noa Pet 12,08 11,32


    Meisjes Junior C1 - 800 meter

    # Naam ResOBP
    17 Floortje Tromp 2:43,63 2:35,89


    Meisjes Junior C1 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    16 Floortje Tromp 3,84 4,46 X 4,46 4,40


    Meisjes Junior C2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    30 Daphne Zintel 8,70 8,77


    Meisjes Junior C2 - 800 meter

    # Naam ResOBP
    10 Maud van Beest 2:32,50 2:22,15


    Meisjes Junior C2 - Hoogspringen

    # Naam 1.251.301.351.401.451.501.551.601.651.70ResOBP
    13 Daphne Zintel O O O O XXX 1,45 1,50


    Meisjes Junior C2 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    22 Daphne Zintel 4,44 4,28 4,48 4,48 4,79
    38 Elise Spijkers 4,02 3,91 4,04 4,04 4,30


    Meisjes Junior D1 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    34 Daisy van Rijn 2:15,34 4:03,20


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    42 Daisy van Rijn 13,35 14,02


    Meisjes Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam 1.101.151.201.251.301.351.401.451.501.551.581.601.63ResOBP
    Daisy van Rijn --- 1,25


    Meisjes Junior D1 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    8 La-Keisha Planto 3,98 4,11 4,04 4,11q 4,20


    Meisjes Junior D1 - Verspringen finale

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
    8 La-Keisha Planto 4,17 4,04 4,19 X 3,97 4,02 4,19 4,11


    Meisjes Junior D2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    42 Emma Vreijling 9,18 9,16


    Meisjes Junior D2 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    3 Jana Nagtegaal 1:45,71 1:46,03
    20 Emma Vreijling 2:04,96 1:59,27


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    39 Marijn Kieft 12,10 11,34


    Meisjes Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam 1.101.151.201.251.301.351.371.401.431.451.501.551.60ResOBP
    9 Jana Nagtegaal O O XO XXX 1,40 1,50
    Marijn Kieft --- 1,25


    Meisjes Junior D2 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    31 Marijn Kieft 3,83 3,59 3,73 3,83 3,62