Vereniging 'Almere `81' op 'Decathlon Nationale CD Indoor 2019'

Prijzen

Justin Labrijn
  • Jongens Junior C2 - 60m - 7,45
Justin Labrijn
  • Jongens Junior C2 - 60m_hf - 7,44
Justin Labrijn
  • Jongens Junior C2 - 60m_f - 7,30
Jamie Sesay
  • Jongens Junior C2 - Hoog - 1,85
Enrico Cossuto
  • Jongens Junior D2 - 1000m - 3:02,81
Savienne Asikende
  • Meisjes Junior D2 - 600m - 1:44,81
Laila Yahyaoui
  • Meisjes Junior D2 - 1000m - 3:09,99
Vera Lutgendorp
  • Meisjes Junior D2 - Hoog - 1,50

Hoogtepunten

Blessin UIterwijk MJD2 Ver
  • 4,30
  • Benita Beerse MJD1 600m
  • 1:56,32
  • Esmée Weber MJC1 Kogel
  • 9,48
  • Koray Yandi JJD1 1000m
  • 3:31,22
  • Blessin UIterwijk MJD2 Kogel
  • 9,72
  • Enrico Cossuto JJD2 1000m
  • 3:02,81
  • Teun Merckx JJD1 Ver
  • 4,12
  • Blessin UIterwijk MJD2 60m
  • 8,83
  • Justin Labrijn JJC2 60m
  • 7,45
  • Teun Merckx JJD1 60m
  • 8,99
  •  

    Jongens Junior C2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    1 Justin Labrijn 7,45Q 7,41
    Jamie Sesay --- 7,29


    Jongens Junior C2 - 60 meter halve finale

    # Naam ResQm
    1 Justin Labrijn 7,44Q 7,45


    Jongens Junior C2 - 60 meter finale

    # Naam ResQm
    1 Justin Labrijn 7,30 7,44


    Jongens Junior C2 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    Jamie Sesay --- 8,14


    Jongens Junior C2 - Hoogspringen

    # Naam 1.401.451.501.551.601.651.701.751.801.851.90ResOBP
    1 Jamie Sesay O XO XXO XXX 1,85 1,90


    Jongens Junior D1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    14 Teun Merckx 8,99Q 9,20


    Jongens Junior D1 - 60 meter halve finale

    # Naam ResQm
    15 Teun Merckx 9,09 8,99


    Jongens Junior D1 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    4 Teun Merckx 1:49,29 3:20,28
    11 Koray Yandi 1:57,80 3:31,75


    Jongens Junior D1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    10 Koray Yandi 3:31,22 3:31,75


    Jongens Junior D1 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    8 Teun Merckx 4,12 4,02 4,02 4,12q 4,28


    Jongens Junior D1 - Verspringen finale

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
    9 Teun Merckx 4,00 4,07 4,24 4,24 4,12


    Jongens Junior D2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    3 Enrico Cossuto 3:02,81 2:58,84


    Meisjes Junior C1 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    10 Esmée Weber 8,87 9,22 9,48 9,48q 9,59


    Meisjes Junior C1 - Kogelstoten 3 kilogram finale

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
    12 Esmée Weber X 8,82 8,83 8,83 9,48


    Meisjes Junior D1 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    7 Benita Beerse 1:56,32 3:30,94


    Meisjes Junior D1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    7 Benita Beerse 3:34,30 3:30,94


    Meisjes Junior D2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    23 Blessin UIterwijk 8,83q 8,69
    Savienne Asikende --- 8,44


    Meisjes Junior D2 - 60 meter halve finale

    # Naam ResQm
    17 Blessin UIterwijk 8,71 8,83


    Meisjes Junior D2 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    2 Savienne Asikende 1:44,81 1:48,52


    Meisjes Junior D2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Laila Yahyaoui 3:09,99 3:11,21


    Meisjes Junior D2 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    13 Blessin UIterwijk 9,72 9,24 X 9,72 9,22
    15 Vera Lutgendorp 8,79 9,38 9,35 9,38 9,46


    Meisjes Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam 1.101.151.201.251.301.351.371.401.431.451.501.551.60ResOBP
    2 Vera Lutgendorp O O O O O XXX 1,50 1,45


    Meisjes Junior D2 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    7 Blessin UIterwijk 4,30 3,90 4,14 4,30q 4,44


    Meisjes Junior D2 - Verspringen finale

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
    5 Blessin UIterwijk 4,03 4,14 4,30 4,22 4,60 4,52 4,60 4,30