Vereniging 'AV Lycurgus' op 'Decathlon Nationale CD Indoor 2019'

Prijzen

Jelle Müller
  • Jongens Junior C2 - Polshoog - 2,90
Tobias Janssens
  • Jongens Junior C2 - Polshoog - 2,85

Hoogtepunten

Sanne Loomans MJD1 60m_hf
  • 8,96
  • Youri Schneider JJD1 Kogel
  • 7,15
  • Youri Schneider JJD1 60m
  • 9,19
  • Erzsi Diehl MJD2 60m
  • 9,17
  • Sven van Gelderen JJD2 60m
  • 8,73
  • Sanne Loomans MJD1 Ver
  • 4,12
  • Sven van Gelderen JJD2 Ver
  • 4,52
  • Timo Koenen JJD2 1000m
  • 3:23,62
  • Sanne Loomans MJD1 60m
  • 8,93
  • Mila de Bruin MJD2 Hoog
  • 1,40
  •  

    Jongens Junior C1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    37 Damian Paap 8,74 8,58
    39 Miguel Ke...a Iglesia 8,78 8,61
    45 Zack Rot 8,84 8,90


    Jongens Junior C1 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    19 Zack Rot X 4,23 4,48 4,48 4,69
    21 Damian Paap 4,38 3,88 4,07 4,38 4,50


    Jongens Junior C2 - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    14 Wesley Steenbakker 4:58,77 5:02,26


    Jongens Junior C2 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    18 Bart Hoogmoed 9,44Q 9,72


    Jongens Junior C2 - 60 meter horden halve finale

    # Naam ResQm
    14 Bart Hoogmoed 9,45 9,44


    Jongens Junior C2 - Polsstokhoogspringen

    # Naam 2.002.102.202.302.402.502.602.652.702.752.802.852.903.003.353.40ResOBP
    2 Jelle Müller XO O - O - XO - O XXX 2,90 3,03
    3 Tobias Janssens O - O XO XO - XO - O XO XXX 2,85 2,73
    8 Wesley Steenbakker O O XO O O O XXX 2,50 2,28


    Jongens Junior D1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    23 Youri Schneider 9,19q 9,22


    Jongens Junior D1 - 60 meter halve finale

    # Naam ResQm
    22 Youri Schneider 9,28 9,19


    Jongens Junior D1 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    11 Youri Schneider 6,86 6,38 7,15 7,15q 7,28


    Jongens Junior D1 - Kogelstoten 3 kilogram finale

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
    10 Youri Schneider 7,06 6,39 5,75 7,06 7,15


    Jongens Junior D1 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    33 Youri Schneider 3,71 3,40 3,36 3,71 4,21


    Jongens Junior D2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    13 Sven van Gelderen 8,73Q 8,74


    Jongens Junior D2 - 60 meter halve finale

    # Naam ResQm
    17 Sven van Gelderen 8,93 8,73


    Jongens Junior D2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    23 Timo Koenen 3:23,62 3:29,50


    Jongens Junior D2 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    14 Tyrone Lak 7,81 7,35 8,03 8,03 8,76


    Jongens Junior D2 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    6 Sven van Gelderen 4,52 4,19 4,45 4,52q 4,59


    Jongens Junior D2 - Verspringen finale

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
    10 Sven van Gelderen 4,41 4,41 X 4,41 4,52


    Meisjes Junior C1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    Femke Haverkort --- 9,51


    Meisjes Junior C1 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    49 Femke Haverkort 12,50 12,59


    Meisjes Junior C1 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    53 Femke Haverkort 3,45 3,53 3,34 3,53 3,97


    Meisjes Junior D1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    12 Sanne Loomans 8,93Q 9,10


    Meisjes Junior D1 - 60 meter halve finale

    # Naam ResQm
    10 Sanne Loomans 8,96 8,93


    Meisjes Junior D1 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    7 Sanne Loomans 4,12 3,87 3,28 4,12q 4,12


    Meisjes Junior D1 - Verspringen finale

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
    9 Sanne Loomans X 4,12 X 4,12 4,12


    Meisjes Junior D2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    41 Erzsi Diehl 9,17 9,33


    Meisjes Junior D2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    25 Erzsi Diehl 3:49,65 3:52,01


    Meisjes Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam 1.101.151.201.251.301.351.371.401.431.451.501.551.60ResOBP
    12 Mila de Bruin O O O O O XXO XXX 1,40 1,35


    Meisjes Junior D2 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    40 Erzsi Diehl 3,63 3,74 3,74 3,74 3,63