Vereniging 'Phanos' op 'Decathlon Nationale CD Indoor 2019'

Prijzen

Max Jongenburger
  • Jongens Junior C1 - Polshoog - 2,75
Eyoel Hiensch
  • Jongens Junior C2 - 800m - 2:07,96
Liam Jongejan
  • Jongens Junior D1 - 600m - 1:48,15
Isabel van den Berg
  • Meisjes Junior C1 - 60m - 8,02
Isabel van den Berg
  • Meisjes Junior C1 - 60m_hf - 7,99
Isabel van den Berg
  • Meisjes Junior C1 - 60m_f - 7,91
Isabel van den Berg
  • Meisjes Junior C1 - 60mH_hf - 9,34
Isabel van den Berg
  • Meisjes Junior C1 - 60mH_f - 9,43
Miro Vlasman
  • Meisjes Junior C2 - 60m - 8,00
Miro Vlasman
  • Meisjes Junior C2 - 60m_hf - 7,88
Miro Vlasman
  • Meisjes Junior C2 - 60m_f - 7,97
Miro Vlasman
  • Meisjes Junior C2 - 60mH_hf - 9,02
Miro Vlasman
  • Meisjes Junior C2 - 60mH_f - 8,78
Puck Bronkhorst
  • Meisjes Junior D1 - 60m_f - 8,57
Rosa Matthijssen
  • Meisjes Junior D1 - Kogel - 8,80
Saar Visser
  • Meisjes Junior D2 - 60mH_f - 9,82
Milou van den Berg
  • Meisjes Junior D2 - Kogel - 11,79
Milou van den Berg
  • Meisjes Junior D2 - Kogel_f - 12,20
 

Jongens Junior C1 - Polsstokhoogspringen

# Naam 2.102.202.302.402.502.602.652.702.752.802.852.902.95ResOBP
2 Max Jongenburger O - O O XO XO O XO XXX 2,75 2,60


Jongens Junior C2 - 60 meter

# Naam ResOBP
11 Tomaz I Rooth 7,78Q 7,79
13 Eyoel Hiensch 7,79Q 7,84
17 Yohahnnes Hiensch 7,83Q 7,97
43 Daniel Erbe Gomez 8,34 8,73


Jongens Junior C2 - 60 meter halve finale

# Naam ResQm
7 Eyoel Hiensch 7,62q 7,79
12 Tomaz I Rooth 7,81 7,78
Yohahnnes Hiensch DNS 7,83


Jongens Junior C2 - 60 meter finale

# Naam ResQm
7 Eyoel Hiensch 7,89 7,62


Jongens Junior C2 - 800 meter

# Naam ResOBP
2 Eyoel Hiensch 2:07,96 2:06,31
4 Yohahnnes Hiensch 2:08,85 2:08,93


Jongens Junior C2 - 60 meter horden

# Naam ResOBP
12 Tomaz I Rooth 9,07Q 9,18
25 Daniel Erbe Gomez 10,02qR 11,18


Jongens Junior C2 - 60 meter horden halve finale

# Naam ResQm
12 Tomaz I Rooth 9,11 9,07
Daniel Erbe Gomez DNS 10,02


Jongens Junior C2 - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam P1P2P3ResOBP
21 Daniel Erbe Gomez 9,71 9,95 10,29 10,29 8,21
32 Sem Jongenburger 7,79 7,32 6,80 7,79 7,47


Jongens Junior D1 - 60 meter

# Naam ResOBP
8 Miguel Babeliowsky 8,78Q 8,78
Liam Jongejan --- 9,09


Jongens Junior D1 - 60 meter halve finale

# Naam ResQm
8 Miguel Babeliowsky 8,71q 8,78


Jongens Junior D1 - 60 meter finale

# Naam ResQm
8 Miguel Babeliowsky 8,78 8,71


Jongens Junior D1 - 600 meter

# Naam ResOBP
3 Liam Jongejan 1:48,15 1:51,47


Jongens Junior D1 - 60 meter horden

# Naam ResOBP
5 Liam Jongejan 10,81Q 10,03


Jongens Junior D1 - 60 meter horden halve finale

# Naam ResQm
7 Liam Jongejan 11,10q 10,81


Jongens Junior D1 - 60 meter horden finale

# Naam ResQm
5 Liam Jongejan 10,78 11,10


Jongens Junior D1 - Hoogspringen

# Naam 1.251.301.351.401.451.501.55ResOBP
7 Miguel Babeliowsky O O O XXX 1,35 1,30


Jongens Junior D1 - Verspringen

# Naam P1P2P3ResOBP
15 Liam Jongejan 3,97 3,96 4,00 4,00 4,09
20 Miguel Babeliowsky 3,99 3,75 3,79 3,99 4,51


Jongens Junior D2 - 60 meter

# Naam ResOBP
16 Daniel Lu...cheurleer 8,80Q 9,01
21 Emil de Graaf 8,96q 9,30


Jongens Junior D2 - 60 meter halve finale

# Naam ResQm
13 Daniel Lu...cheurleer 8,84 8,80
20 Emil de Graaf 9,06 8,96


Jongens Junior D2 - 600 meter

# Naam ResOBP
15 Daniel Lu...cheurleer 1:54,63 3:39,34
16 Emil de Graaf 1:56,83 3:32,15


Jongens Junior D2 - 60 meter horden

# Naam ResOBP
17 Willem Hammink 10,97Q 10,73
19 Friso Koedijk 11,11Q 11,61
28 Ids Kok 11,68 11,91


Jongens Junior D2 - 60 meter horden halve finale

# Naam ResQm
19 Willem Hammink 10,97 10,97
22 Friso Koedijk 11,32 11,11


Jongens Junior D2 - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam P1P2P3ResOBP
12 Ids Kok 7,70 7,89 8,10 8,10q 8,00
17 Willem Hammink 7,70 6,98 7,62 7,70 7,60


Jongens Junior D2 - Kogelstoten 3 kilogram finale

# Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
12 Ids Kok 7,71 7,79 7,68 7,79 8,10


Jongens Junior D2 - Verspringen

# Naam P1P2P3ResOBP
28 Emil de Graaf 3,91 3,69 3,76 3,91 4,04
37 Willem Hammink X 3,04 3,67 3,67 4,18


Meisjes Junior C1 - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Isabel van den Berg 8,02Q 7,99
40 Ella de Bruijne 8,81 8,81
Jasmijn Raes --- 8,95


Meisjes Junior C1 - 60 meter halve finale

# Naam ResQm
1 Isabel van den Berg 7,99Q 8,02


Meisjes Junior C1 - 60 meter finale

# Naam ResQm
1 Isabel van den Berg 7,91 7,99


Meisjes Junior C1 - 60 meter horden

# Naam ResOBP
7 Isabel van den Berg 9,74Q 9,50
21 Jasmijn Raes 10,28Q 10,60


Meisjes Junior C1 - 60 meter horden halve finale

# Naam ResQm
2 Isabel van den Berg 9,34Q 9,74
16 Jasmijn Raes 10,20 10,28


Meisjes Junior C1 - 60 meter horden finale

# Naam ResQm
3 Isabel van den Berg 9,43 9,34


Meisjes Junior C1 - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam P1P2P3ResOBP
18 Ella de Bruijne 8,54 8,53 8,61 8,61 10,06


Meisjes Junior C1 - Hoogspringen

# Naam 1.251.301.351.401.451.501.551.60ResOBP
10 Jasmijn Raes O O O XO XXO XXX 1,45 1,45


Meisjes Junior C2 - 60 meter

# Naam ResOBP
2 Miro Vlasman 8,00Q 7,96
19 Antonia Benevento 8,53Q 8,55
28 Jade Vrij 8,66 8,69


Meisjes Junior C2 - 60 meter halve finale

# Naam ResQm
1 Miro Vlasman 7,88Q 8,00
16 Antonia Benevento 8,50 8,53


Meisjes Junior C2 - 60 meter finale

# Naam ResQm
2 Miro Vlasman 7,97 7,88


Meisjes Junior C2 - 60 meter horden

# Naam ResOBP
5 Miro Vlasman 9,28Q 9,30
18 Antonia Benevento 9,90Q 9,81
29 Maria Kuipers 11,09 11,69


Meisjes Junior C2 - 60 meter horden halve finale

# Naam ResQm
3 Miro Vlasman 9,02Q 9,28
16 Antonia Benevento 9,89 9,90


Meisjes Junior C2 - 60 meter horden finale

# Naam ResQm
1 Miro Vlasman 8,78 9,02


Meisjes Junior C2 - Hoogspringen

# Naam 1.251.301.351.401.451.501.551.601.651.70ResOBP
11 Maria Kuipers O O O XXO XXX 1,50 1,50


Meisjes Junior C2 - Verspringen

# Naam P1P2P3ResOBP
20 Antonia Benevento 4,43 4,43 4,50 4,50 4,61


Meisjes Junior D1 - 60 meter

# Naam ResOBP
5 Puck Bronkhorst 8,68Q 8,77
18 Hannah den Breejen 9,11Q 9,12
33 Eleanor Musil 9,28 9,31
Rosa Matthijssen --- 9,79


Meisjes Junior D1 - 60 meter halve finale

# Naam ResQm
5 Puck Bronkhorst 8,70Q 8,68
24 Hannah den Breejen 9,47 9,11


Meisjes Junior D1 - 60 meter finale

# Naam ResQm
2 Puck Bronkhorst 8,57 8,70


Meisjes Junior D1 - 600 meter

# Naam ResOBP
11 Eleanor Musil 1:58,75 2:04,18
27 Olivia Musil 2:09,24 2:09,66
31 Lisemijn V...den Bosch 2:12,84 2:05,87


Meisjes Junior D1 - 1000 meter

# Naam ResOBP
22 Ella Braun 3:51,62 3:54,76


Meisjes Junior D1 - 60 meter horden

# Naam ResOBP
4 Puck Bronkhorst 11,30Q 10,24
13 Hannah den Breejen 11,82Q 12,07
22 Lisemijn V...den Bosch 12,22q 10,09
34 Ella Braun 12,90 10,71
36 Eleanor Musil 13,02 12,94
45 Olivia Musil 13,78 13,36


Meisjes Junior D1 - 60 meter horden halve finale

# Naam ResQm
17 Hannah den Breejen 12,09 11,82
23 Lisemijn V...den Bosch 12,54 12,22
24 Puck Bronkhorst 12,88 11,30


Meisjes Junior D1 - Kogelstoten 2 kilogram

# Naam P1P2P3ResOBP
3 Rosa Matthijssen 8,80 7,84 7,81 8,80q 8,53
19 Ella Braun 7,52 7,37 7,52 7,27


Meisjes Junior D1 - Kogelstoten 2 kilogram finale

# Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
8 Rosa Matthijssen 8,43 8,14 8,26 8,26 7,80 8,14 8,43 8,80


Meisjes Junior D1 - Verspringen

# Naam P1P2P3ResOBP
6 Puck Bronkhorst 4,15 3,70 4,11 4,15q 4,28
21 Hannah den Breejen 3,71 X 3,80 3,80 4,01
24 Lisemijn V...den Bosch 3,58 3,73 3,47 3,73 3,78
47 Rosa Matthijssen X 3,44 3,18 3,44 3,73


Meisjes Junior D1 - Verspringen finale

# Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
6 Puck Bronkhorst 4,04 3,87 4,19 4,21 3,88 4,23 4,23 4,15


Meisjes Junior D2 - 60 meter

# Naam ResOBP
5 Tahnee Bijnoe 8,33Q 8,48
6 Charlotte Buwalda 8,33Q 8,35
14 Saar Visser 8,61Q 8,67
44 Tess van Zuilen 9,22 9,30


Meisjes Junior D2 - 60 meter halve finale

# Naam ResQm
4 Tahnee Bijnoe 8,26Q 8,33
5 Charlotte Buwalda 8,27q 8,33
14 Saar Visser 8,62 8,61


Meisjes Junior D2 - 60 meter finale

# Naam ResQm
4 Charlotte Buwalda 8,28 8,27
5 Tahnee Bijnoe 8,32 8,26


Meisjes Junior D2 - 1000 meter

# Naam ResOBP
14 Tess van Zuilen 3:31,55 3:26,86


Meisjes Junior D2 - 60 meter horden

# Naam ResOBP
5 Saar Visser 10,17Q 10,34
19 Tess van Zuilen 11,19q 11,26


Meisjes Junior D2 - 60 meter horden halve finale

# Naam ResQm
5 Saar Visser 10,25Q 10,17
18 Tess van Zuilen 11,14 11,19


Meisjes Junior D2 - 60 meter horden finale

# Naam ResQm
2 Saar Visser 9,82 10,25


Meisjes Junior D2 - Kogelstoten 2 kilogram

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Milou van den Berg 11,79 - - 11,79Q 10,42


Meisjes Junior D2 - Kogelstoten 2 kilogram finale

# Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
1 Milou van den Berg 10,77 10,20 12,20 10,84 11,72 11,90 12,20 11,79


Meisjes Junior D2 - Verspringen

# Naam P1P2P3ResOBP
45 Milou van den Berg 3,63 3,57 - 3,63 4,18