Vereniging 'Groningen Atletiek' op 'Decathlon Nationale CD Indoor 2019'

Prijzen

Akaash Spikman
  • Jongens Junior C1 - 60mH - 9,05
Tiba Miran
  • Meisjes Junior C2 - 800m - 2:17,19
Esmee Douma
  • Meisjes Junior C2 - Ver - 5,20
Esmee Douma
  • Meisjes Junior C2 - Ver_f - 5,74
Julia Dokter
  • Meisjes Junior D1 - 60m - 8,67
Julia Dokter
  • Meisjes Junior D1 - 60m_hf - 8,64
Julia Dokter
  • Meisjes Junior D1 - 60m_f - 8,65
Julia Dokter
  • Meisjes Junior D1 - Hoog - 1,60

Hoogtepunten

Akaash Spikman JJC1 60mH
  • 9,05
  • Akaash Spikman JJC1 60m
  • 7,81
  • Brecht van der Vliet MJC2 Ver
  • 5,00
  • Djalil Pater JJC1 60m
  • 7,94
  • Julian Keun JJD2 600m
  • 1:48,54
  • Julia Dokter MJD1 60m
  • 8,67
  • Akaash Spikman JJC1 Ver
  • 5,13
  • Esmee Douma MJC2 Ver
  • 5,20
  • Maud Visscher MJC1 Kogel
  • 9,86
  • Sascha Keukenkamp MJD2 Ver
  • 4,29
  •  

    Jongens Junior C1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    4 Akaash Spikman 7,81Q 8,38
    9 Djalil Pater 7,94Q 8,22
    35 Thijs Sturing 8,69 8,69


    Jongens Junior C1 - 60 meter halve finale

    # Naam ResQm
    4 Akaash Spikman 7,85Q 7,81
    9 Djalil Pater 8,08qR 7,94


    Jongens Junior C1 - 60 meter finale

    # Naam ResQm
    6 Djalil Pater 7,98 8,08
    7 Akaash Spikman 8,06 7,85


    Jongens Junior C1 - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    4 Wu Ping Kuiper 4:41,99 4:45,47


    Jongens Junior C1 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    2 Akaash Spikman 9,05Q 9,98
    28 Thijs Sturing 11,37 11,41


    Jongens Junior C1 - 60 meter horden halve finale

    # Naam ResQm
    7 Akaash Spikman 9,29q 9,05


    Jongens Junior C1 - 60 meter horden finale

    # Naam ResQm
    5 Akaash Spikman 9,20 9,29


    Jongens Junior C1 - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    9 Djalil Pater 9,46 9,11 - 9,46q 9,41


    Jongens Junior C1 - Kogelstoten 4 kilogram finale

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
    10 Djalil Pater X 9,26 8,78 9,26 9,46


    Jongens Junior C1 - Hoogspringen

    # Naam 1.401.451.501.551.601.651.701.751.80ResOBP
    6 Djalil Pater O O O XXO XXX 1,65 1,60


    Jongens Junior C1 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    9 Akaash Spikman 4,94 5,13 5,13Q 5,31


    Jongens Junior C1 - Verspringen finale

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
    7 Akaash Spikman X 5,17 5,03 4,95 - - 5,17 5,13


    Jongens Junior D2 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    10 Julian Keun 1:48,54 1:51,56


    Meisjes Junior C1 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    10 Maud Visscher 9,95Q 9,95


    Meisjes Junior C1 - 60 meter horden halve finale

    # Naam ResQm
    Maud Visscher DNS 9,95


    Meisjes Junior C1 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    7 Maud Visscher 9,10 9,86 8,94 9,86q 10,21


    Meisjes Junior C1 - Kogelstoten 3 kilogram finale

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
    9 Maud Visscher 9,77 8,92 7,26 9,77 9,86


    Meisjes Junior C2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    11 Esmee Douma 8,18Q 8,13
    24 Danique Huisjes 8,60Q 8,57


    Meisjes Junior C2 - 60 meter halve finale

    # Naam ResQm
    10 Esmee Douma 8,20Q 8,18
    23 Danique Huisjes 8,63 8,60


    Meisjes Junior C2 - 60 meter finale

    # Naam ResQm
    7 Esmee Douma 8,27 8,20


    Meisjes Junior C2 - 800 meter

    # Naam ResOBP
    2 Tiba Miran 2:17,19 2:17,36


    Meisjes Junior C2 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    6 Brecht van der Vliet 9,46Q 9,44


    Meisjes Junior C2 - 60 meter horden halve finale

    # Naam ResQm
    8 Brecht van der Vliet 9,47q 9,46


    Meisjes Junior C2 - 60 meter horden finale

    # Naam ResQm
    6 Brecht van der Vliet 9,41 9,47


    Meisjes Junior C2 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    22 Danique Huisjes 8,24 7,74 9,17 9,17 8,78


    Meisjes Junior C2 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    2 Esmee Douma 5,20 - - 5,20Q 5,54
    5 Brecht van der Vliet 4,85 4,83 5,00 5,00Q 5,02


    Meisjes Junior C2 - Verspringen finale

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
    1 Esmee Douma X 5,74 5,53 X 5,43 4,94 5,74 5,20
    4 Brecht van der Vliet 5,10 4,94 5,00 - 5,15 4,87 5,15 5,00


    Meisjes Junior D1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    3 Julia Dokter 8,67Q 8,58
    16 Sterre Kievit 8,96Q 9,31
    30 Kiki Beukenkamp 9,27 9,38


    Meisjes Junior D1 - 60 meter halve finale

    # Naam ResQm
    2 Julia Dokter 8,64Q 8,67
    12 Sterre Kievit 9,02 8,96


    Meisjes Junior D1 - 60 meter finale

    # Naam ResQm
    3 Julia Dokter 8,65 8,64


    Meisjes Junior D1 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    4 Sterre Kievit 1:54,80 3:45,30


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    29 Kiki Beukenkamp 12,61 11,30
    Julia Dokter --- 9,81


    Meisjes Junior D1 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    28 Sterre Kievit 6,75 7,07 6,78 7,07 7,80


    Meisjes Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam 1.101.151.201.251.301.351.401.451.501.551.581.601.63ResOBP
    1 Julia Dokter O O O O O O O O XXX 1,60 1,55


    Meisjes Junior D1 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    Julia Dokter --- 4,50


    Meisjes Junior D2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    20 Jip Boerema 3:37,81 3:39,34


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    13 Sascha Keukenkamp 10,71Q 10,64


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden halve finale

    # Naam ResQm
    13 Sascha Keukenkamp 10,81 10,71


    Meisjes Junior D2 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    8 Sascha Keukenkamp 4,29 3,88 4,12 4,29q 4,37


    Meisjes Junior D2 - Verspringen finale

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
    10 Sascha Keukenkamp 4,05 4,15 4,03 4,15 4,29