Vereniging 'AVA `70' op 'Decathlon Nationale CD Indoor 2019'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Tim Houwers JJD1 1000m
  • 3:33,38
  • Merijn van Eerden JJD2 1000m
  • 3:32,51
  • Sam Bluiminck MJD2 60m
  • 8,88
  • Jop Hoftijzer JJD2 600m
  • 1:49,46
  • Noah Lampio JJC2 800m
  • 2:16,86
  • Sven Meinen JJD2 1000m
  • 3:10,27
  •  

    Jongens Junior C2 - 800 meter

    # Naam ResOBP
    9 Noah Lampio 2:16,86 2:16,94


    Jongens Junior C2 - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    11 Twan Meinen 4:53,70 4:53,94


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Bliksem CAV Energie - JJC2 4 25,39 5
    2 AV Gouda 2 AV Gouda - JJC2 4 26,52 4
    3 Scopias JJC Scopias Atletiek - JJC2 4 26,56 3
    4 Cool Runnings AVA `70 - JJC2 4 26,72 2
    5 DAK JJC2 DAK - JJC2 4 27,63 1


    Jongens Junior D1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    13 Tim Houwers 3:33,38 6:00,00


    Jongens Junior D2 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    12 Jop Hoftijzer 1:49,46 1:52,92


    Jongens Junior D2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    7 Sven Meinen 3:10,27 3:15,70
    31 Merijn van Eerden 3:32,51 3:31,99
    35 Ruben Jansen 3:38,85 3:32,06


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Gooische Tijgers GAC Hilversum - JJD2 4 27,56 9
    2 Altis D2 Altis - JJD2 4 28,60 8
    3 Scopias speed Scopias Atletiek - JJD2 4 28,63 7
    4 GAC JJD - 2 GAC Hilversum - JJD2 4 29,31 6
    5 Speedrunners AVA `70 - JJD2 4 29,97 5
    6 Olympus '70 jongens D AV Olympus `70 - JJD2 4 30,18 4
    7 SuperSwift Swift Atletiek - JJD2 4 30,43 3
    8 Dak Heren DAK - JJD2 4 31,48 2
    9 Team 2 HAC D2 Jongens HAC - JJD2 4 DQ 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Sparta Sprintgirls AV Sparta - MJD1 4 29,25 7
    2 Leiden Dreamers Leiden Atletiek - MJD1 4 31,31 6
    3 AV’34 meiden D1 AV `34 Apeldoorn - MJD1 4 31,45 5
    4 AV Pijnenburg MJD1 AV Pijnenburg - MJD1 4 32,53 4
    5 DAK chicks DAK - MJD1 4 34,19 3
    6 AVA’70 D.R.E.L. AVA `70 - MJD1 4 34,59 2
    7 AVA '70 Stars AVA `70 - MJD1 4 DQ 0


    Meisjes Junior D2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    27 Sam Bluiminck 8,88 8,97


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Lionitas girls D2 AV Lionitas - MJD2 4 28,13 12
    2 Scopias D meisjes Scopias Atletiek - MJD2 4 28,41 11
    3 PrinsHendrikjes Prins Hendrik - MJD2 4 28,65 10
    4 GAC MJD - 1 GAC Hilversum - MJD2 4 29,11 9
    5 MD2 Altis - MJD2 4 29,13 8
    6 Team 1 HAC D2 Meisjes HAC - MJD2 4 29,70 7
    7 Olympus '70 meisjes D AV Olympus `70 - MJD2 4 29,82 6
    8 AV56 MD AV `56 - MJD2 4 29,97 5
    9 Atletiektalentjes AVA `70 - MJD2 4 30,49 4
    10 GAC MJD - 2 GAC Hilversum - MJD2 4 30,51 3
    11 GAC MJD - 3 GAC Hilversum - MJD2 4 30,77 2
    12 Dak Dames DAK - MJD2 4 31,54 1