Vereniging 'AV Athlos' op 'Decathlon Nationale CD Indoor 2019'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Karlijn Linsen MJC1 60mH_hf
  • 10,00
  • Sterre Kurpershoek MJC2 60m
  • 8,73
  • Brendan Noordijk JJC2 60m
  • 8,11
  • Stan van der Horst JJD1 Hoog
  • 1,35
  • Fien Molenberg MJC1 800m
  • 2:29,33
  • Indy Broersma MJC1 1500m
  • 5:40,67
  • Daan Geerling JJC2 60m
  • 7,81
  • Karlijn Linsen MJC1 60mH
  • 10,10
  • Luuk van der Maaten JJC1 60mH
  • 9,69
  • Luuk van der Maaten JJC1 Hoog
  • 1,65
  •  

    Jongens Junior C1 - 800 meter

    # Naam ResOBP
    16 Thijs van der Maaten 2:33,79 2:25,62


    Jongens Junior C1 - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    8 Bram Nusmeier 5:09,37 5:04,83
    16 Daan Scholte 5:30,25 5:45,39


    Jongens Junior C1 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    15 Luuk van der Maaten 9,69q 10,23


    Jongens Junior C1 - 60 meter horden halve finale

    # Naam ResQm
    15 Luuk van der Maaten 9,93 9,69


    Jongens Junior C1 - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    21 Thijs van der Maaten 7,60 7,16 7,79 7,79 8,12
    22 Bram Eleveld 7,64 7,50 7,63 7,64 9,12
    26 Daan Scholte 6,88 6,02 6,55 6,88 7,66


    Jongens Junior C1 - Hoogspringen

    # Naam 1.401.451.501.551.601.651.701.751.80ResOBP
    4 Luuk van der Maaten O XO O XO XO XXX 1,65 1,60


    Jongens Junior C1 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    24 Bram Eleveld 4,31 4,16 4,35 4,35 4,49


    Jongens Junior C2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    16 Daan Geerling 7,81Q 8,10
    35 Brendan Noordijk 8,11 8,25


    Jongens Junior C2 - 60 meter halve finale

    # Naam ResQm
    19 Daan Geerling 7,97 7,81


    Jongens Junior C2 - 800 meter

    # Naam ResOBP
    Brendan Noordijk DNS 2:25,11


    Jongens Junior C2 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    24 Brendan Noordijk 9,98q 10,54


    Jongens Junior C2 - 60 meter horden halve finale

    # Naam ResQm
    18 Brendan Noordijk 9,65 9,98


    Jongens Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam 1.251.301.351.401.451.501.55ResOBP
    7 Stan van der Horst O O O XXX 1,35 1,30


    Meisjes Junior C1 - 800 meter

    # Naam ResOBP
    5 Fien Molenberg 2:29,33 2:30,09


    Meisjes Junior C1 - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    16 Indy Broersma 5:40,67 5:34,26


    Meisjes Junior C1 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    15 Karlijn Linsen 10,10Q 10,07


    Meisjes Junior C1 - 60 meter horden halve finale

    # Naam ResQm
    12 Karlijn Linsen 10,00 10,10


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 The Flo Jo's - MJC1 4 26,38 13
    2 PH Girls Prins Hendrik - MJC1 4 27,38 12
    3 Sparta Sprintdiva's AV Sparta - MJC1 4 27,43 11
    4 Scopias power Scopias Atletiek - MJC1 4 27,72 10
    5 Av Athlos AV Athlos - MJC1 4 27,77 9
    6 U-Track DreamTeam U-Track - MJC1 4 27,91 8
    7 Pec girls AV PEC 1910 - MJC1 4 28,22 7
    8 AAC’61 MJC1 AAC `61 - MJC1 4 28,25 6
    9 Altis MJC1 Altis - MJC1 4 28,94 5
    10 Altis C2 team 1 Altis - MJC1 4 29,13 4
    11 MPM Marathon Pim Mulier - MJC1 4 29,23 3
    12 Hellas Angels Hellas Utrecht - MJC1 4 DQ 0
    12 Hera's Heldinnen AV Hera - MJC1 4 DNS 0


    Meisjes Junior C2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    32 Sterre Kurpershoek 8,73 8,73


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Hellas MJC Hellas Utrecht - MJC2 4 27,00 7
    2 DEM Girls DEM - MJC2 4 27,65 6
    3 Flits CAV Energie - MJC2 4 27,73 5
    4 Team AV'56 AV `56 - MJC2 4 27,80 4
    5 AV Gouda 1 AV Gouda - MJC2 4 28,39 3
    6 Altis meiden C2 team 2 Altis - MJC2 4 28,70 2
    7 GAC C Meiden GAC Hilversum - MJC2 4 28,87 1