Vereniging 'AV `34 Apeldoorn' op 'Decathlon Nationale CD Indoor 2019'

Prijzen

Tigo Mesie
  • Jongens Junior C2 - 60m - 7,48
Tigo Mesie
  • Jongens Junior C2 - 60m_hf - 7,55
Tigo Mesie
  • Jongens Junior C2 - 60m_f - 7,42

Hoogtepunten

Sep de Jong JJD2 60mH
  • 9,96
  • Jari Verhagen JJD1 60m
  • 9,20
  • Daphne van der Lecq MJD1 Ver
  • 3,64
  • Tigo Mesie JJC2 60m
  • 7,48
  • Julius Prop JJD2 60m
  • 8,71
  • Daphne van der Lecq MJD1 60mH
  • 12,29
  • Milan Mesie JJC2 60m
  • 7,72
  • Kim Dantuma MJD1 Kogel
  • 7,52
  • Myrthe Dantuma MJD2 Kogel
  • 9,28
  • Bente van Milligen MJD1 Ver
  • 3,52
  •  

    Jongens Junior C1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    44 Marijn Atmodimedjo 8,82 8,62


    Jongens Junior C1 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    31 Marijn Atmodimedjo 11,65 11,38


    Jongens Junior C1 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    31 Marijn Atmodimedjo 4,15 4,15 4,16 4,16 4,49


    Jongens Junior C2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    2 Tigo Mesie 7,48Q 7,52
    7 Milan Mesie 7,72Q 7,86
    53 Jordy Hui...in t Veld 8,94 8,88


    Jongens Junior C2 - 60 meter halve finale

    # Naam ResQm
    3 Tigo Mesie 7,55Q 7,48
    8 Milan Mesie 7,64q 7,72


    Jongens Junior C2 - 60 meter finale

    # Naam ResQm
    2 Tigo Mesie 7,42 7,55
    8 Milan Mesie 7,90 7,64


    Jongens Junior C2 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    9 Milan Mesie 9,00Q 8,90
    10 Tigo Mesie 9,02Q 9,25
    32 Jordy Hui...in t Veld 11,07 11,26


    Jongens Junior C2 - 60 meter horden halve finale

    # Naam ResQm
    6 Milan Mesie 8,95q 9,00
    15 Tigo Mesie 9,50 9,02


    Jongens Junior C2 - 60 meter horden finale

    # Naam ResQm
    8 Milan Mesie 9,17 8,95


    Jongens Junior C2 - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    28 Joris Giezeman 8,70 8,10 8,87 8,87 8,23
    33 Jordy Hui...in t Veld 7,37 7,50 7,24 7,50 7,28


    Jongens Junior D1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    24 Jari Verhagen 9,20 9,50
    48 Rowan Witteveen 9,58 9,72
    49 Finn Dijk 9,59 9,66


    Jongens Junior D1 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    27 Jonathan v... der Maal 2:14,34 2:13,13


    Jongens Junior D1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    33 Rowan Witteveen 3:47,50 3:48,99
    42 Jonathan v... der Maal 4:01,70 3:52,37


    Jongens Junior D1 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    28 Jari Verhagen 12,62 13,02
    32 Finn Dijk 13,12 12,94


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Leidse Glibbers Leiden Atletiek - JJD1 4 29,08 4
    2 Team 1 HAC D2 Jongens HAC - JJD1 4 29,40 3
    3 Altis jongens D1 Altis - JJD1 4 29,45 2
    4 AV'34 Apeldoorn JJD1 AV `34 Apeldoorn - JJD1 4 31,79 1


    Jongens Junior D1 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    16 Ties Velthuis 6,84 6,90 6,56 6,90 8,12


    Jongens Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam 1.251.301.351.401.451.501.55ResOBP
    5 Ties Velthuis O O O O XXX 1,40 1,35
    7 Rowan Witteveen O O O XXX 1,35 1,35


    Jongens Junior D1 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    32 Ties Velthuis X 3,66 3,71 3,71 3,87
    Finn Dijk --- 3,67


    Jongens Junior D2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    12 Julius Prop 8,71Q 8,93
    39 Kai Muijsers 9,40 12,51
    43 Mika Naber 9,43 9,22


    Jongens Junior D2 - 60 meter halve finale

    # Naam ResQm
    16 Julius Prop 8,87 8,71


    Jongens Junior D2 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    5 Sep de Jong 1:43,38 1:47,25
    8 Julius Prop 1:46,52 1:51,35
    13 Kai Muijsers 1:51,76 1:59,39


    Jongens Junior D2 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    4 Sep de Jong 9,96Q 9,98
    20 Mika Naber 11,16q 11,45


    Jongens Junior D2 - 60 meter horden halve finale

    # Naam ResQm
    7 Sep de Jong 9,98Q 9,96
    20 Mika Naber 11,21 11,16


    Jongens Junior D2 - 60 meter horden finale

    # Naam ResQm
    5 Sep de Jong 9,73 9,98


    Jongens Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam 1.251.301.351.401.451.501.551.601.65ResOBP
    Kai Muijsers XXX NM 1,30


    Jongens Junior D2 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    23 Mika Naber X 4,08 4,02 4,08 4,38


    Meisjes Junior C2 - 800 meter

    # Naam ResOBP
    33 Emma Beekman 3:04,44 3:00,53


    Meisjes Junior C2 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    35 Emma Beekman 11,86 15,66


    Meisjes Junior C2 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    20 Emma Beekman 9,57 9,62 9,60 9,62 10,92


    Meisjes Junior D1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    Bente van Milligen --- 9,95
    Vé Fredriks --- 10,03


    Meisjes Junior D1 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    17 Kim Dantuma 2:01,72 1:58,60
    20 Vé Fredriks 2:04,24 2:01,99
    22 Lotte Bonhof 2:05,88 2:11,96


    Meisjes Junior D1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    16 Vé Fredriks 3:41,45 3:58,05
    17 Bente van Milligen 3:41,57 3:38,50


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    24 Daphne van der Lecq 12,29Q 13,00


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden halve finale

    # Naam ResQm
    21 Daphne van der Lecq 12,38 12,29


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Sparta Sprintgirls AV Sparta - MJD1 4 29,25 7
    2 Leiden Dreamers Leiden Atletiek - MJD1 4 31,31 6
    3 AV’34 meiden D1 AV `34 Apeldoorn - MJD1 4 31,45 5
    4 AV Pijnenburg MJD1 AV Pijnenburg - MJD1 4 32,53 4
    5 DAK chicks DAK - MJD1 4 34,19 3
    6 AVA’70 D.R.E.L. AVA `70 - MJD1 4 34,59 2
    7 AVA '70 Stars AVA `70 - MJD1 4 DQ 0


    Meisjes Junior D1 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    18 Kim Dantuma 7,52 7,45 7,04 7,52 7,00
    30 Lotte Bonhof 6,89 X 6,63 6,89 7,02
    38 Lieke Starink 6,17 X 5,80 6,17 6,67


    Meisjes Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam 1.101.151.201.251.301.351.401.451.501.551.581.601.63ResOBP
    9 Daphne van der Lecq O O O O XXX 1,30 1,35
    Kim Dantuma --- 1,20


    Meisjes Junior D1 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    29 Daphne van der Lecq 3,61 3,41 3,64 3,64 3,93
    38 Bente van Milligen 3,52 3,22 3,30 3,52 3,80
    Lieke Starink --- 3,18


    Meisjes Junior D2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    55 Jasmijn Keizer 9,94 10,12


    Meisjes Junior D2 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    27 Lara van Brummelen 2:11,45 2:04,45


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    47 Jasmijn Keizer 13,13 13,54


    Meisjes Junior D2 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    18 Myrthe Dantuma 9,28 9,08 9,21 9,28 9,57
    31 Floortje Overeem 8,13 7,43 7,68 8,13 7,22
    33 Lara van Brummelen 7,96 7,52 7,65 7,96 7,80


    Meisjes Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam 1.101.151.201.251.301.351.371.401.431.451.501.551.60ResOBP
    10 Myrthe Dantuma O O XO XO XXX 1,40 1,35


    Meisjes Junior D2 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    35 Floortje Overeem 3,62 3,27 3,80 3,80 3,80