Vereniging 'AAC `61' op 'Decathlon Nationale CD Indoor 2019'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Leander van den Berg JJD2 1000m
  • 3:20,53
  • Olivia Carli MJC1 Ver
  • 4,53
  • Mike Berends JJD2 60m_hf
  • 8,44
  • Valenciano Roffel JJD2 600m
  • 1:49,36
  • Valenciano Roffel JJD2 60m
  • 8,56
  • Mike Berends JJD2 60m
  • 8,43
  • Lotte Slomp MJC1 60m
  • 8,69
  • Samarijn Pluijmert MJC1 60mH
  • 10,37
  • Olivia Carli MJC1 60m
  • 8,44
  • Lotte Slomp MJC1 Kogel
  • 9,03
  •  

    Jongens Junior C1 - 800 meter

    # Naam ResOBP
    12 Jelmer Rensing 2:30,69 2:28,82


    Jongens Junior C2 - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    4 Sweder Visser 4:32,99 4:39,87


    Jongens Junior D2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    6 Mike Berends 8,43Q 8,54
    9 Valenciano Roffel 8,56Q 8,48


    Jongens Junior D2 - 60 meter halve finale

    # Naam ResQm
    5 Mike Berends 8,44Q 8,43
    7 Valenciano Roffel 8,46q 8,56


    Jongens Junior D2 - 60 meter finale

    # Naam ResQm
    5 Mike Berends 8,50 8,44
    7 Valenciano Roffel 8,57 8,46


    Jongens Junior D2 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    11 Valenciano Roffel 1:49,36 1:55,38


    Jongens Junior D2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    21 Leander van den Berg 3:20,53 3:22,00


    Jongens Junior D2 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    8 Mike Berends 8,04 7,28 8,49 8,49q 8,12


    Jongens Junior D2 - Kogelstoten 3 kilogram finale

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
    9 Mike Berends 7,67 8,75 8,46 8,75 8,49


    Meisjes Junior C1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    14 Olivia Carli 8,44Q 8,10
    27 Lotte Slomp 8,69 8,75


    Meisjes Junior C1 - 60 meter halve finale

    # Naam ResQm
    11 Olivia Carli 8,38 8,44


    Meisjes Junior C1 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    23 Samarijn Pluijmert 10,37q 10,50
    29 Ilse Prins 10,52 10,97


    Meisjes Junior C1 - 60 meter horden halve finale

    # Naam ResQm
    21 Samarijn Pluijmert 10,36 10,37


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 The Flo Jo's - MJC1 4 26,38 13
    2 PH Girls Prins Hendrik - MJC1 4 27,38 12
    3 Sparta Sprintdiva's AV Sparta - MJC1 4 27,43 11
    4 Scopias power Scopias Atletiek - MJC1 4 27,72 10
    5 Av Athlos AV Athlos - MJC1 4 27,77 9
    6 U-Track DreamTeam U-Track - MJC1 4 27,91 8
    7 Pec girls AV PEC 1910 - MJC1 4 28,22 7
    8 AAC’61 MJC1 AAC `61 - MJC1 4 28,25 6
    9 Altis MJC1 Altis - MJC1 4 28,94 5
    10 Altis C2 team 1 Altis - MJC1 4 29,13 4
    11 MPM Marathon Pim Mulier - MJC1 4 29,23 3
    12 Hellas Angels Hellas Utrecht - MJC1 4 DQ 0
    12 Hera's Heldinnen AV Hera - MJC1 4 DNS 0


    Meisjes Junior C1 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    15 Lotte Slomp 8,51 9,03 8,75 9,03 9,07


    Meisjes Junior C1 - Hoogspringen

    # Naam 1.251.301.351.401.451.501.551.60ResOBP
    4 Ilse Prins O O O XXO O XO XXX 1,50 1,40


    Meisjes Junior C1 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    10 Olivia Carli 4,44 4,53 4,27 4,53q 4,67


    Meisjes Junior C1 - Verspringen finale

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
    11 Olivia Carli X 3,95 4,08 4,08 4,53