Vereniging 'Swift Atletiek' op 'Decathlon Nationale CD Indoor 2019'

Prijzen

Boglarka Kerekgyarto
  • Meisjes Junior C1 - 60mH - 9,62
Boglarka Kerekgyarto
  • Meisjes Junior C1 - 60mH_f - 9,38

Hoogtepunten

Dave Damen JJD2 60m_hf
  • 8,85
  • Fenne Cantelberg MJC1 60m
  • 8,72
  • Dave Damen JJD2 60m
  • 8,80
  • Raf Vaessen JJD1 Ver
  • 3,75
  • Fenne Cantelberg MJC1 Ver
  • 4,46
  • Sophie Cantelberg MJC1 Ver
  • 4,01
  • Thijs Bongers JJD1 Kogel
  • 7,08
  • Boglarka Kerekgyarto MJC1 60mH
  • 9,62
  • Dave Damen JJD2 Ver
  • 4,20
  • Boglarka Kerekgyarto MJC1 Ver
  • 4,80
  •  

    Jongens Junior D1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    46 Nils van Leipsig 4:11,24 4:19,00


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Leidse Glibbers Leiden Atletiek - JJD1 4 29,08 4
    2 Team 1 HAC D2 Jongens HAC - JJD1 4 29,40 3
    3 Altis jongens D1 Altis - JJD1 4 29,45 2
    4 AV'34 Apeldoorn JJD1 AV `34 Apeldoorn - JJD1 4 31,79 1


    Jongens Junior D1 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    13 Thijs Bongers X 7,08 X 7,08 6,77


    Jongens Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam 1.251.301.351.401.451.501.55ResOBP
    Raf Vaessen XXX NM 1,30


    Jongens Junior D1 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    31 Raf Vaessen 3,75 X 3,74 3,75 4,04


    Jongens Junior D2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    15 Dave Damen 8,80Q 8,78


    Jongens Junior D2 - 60 meter halve finale

    # Naam ResQm
    14 Dave Damen 8,85 8,80


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Gooische Tijgers GAC Hilversum - JJD2 4 27,56 9
    2 Altis D2 Altis - JJD2 4 28,60 8
    3 Scopias speed Scopias Atletiek - JJD2 4 28,63 7
    4 GAC JJD - 2 GAC Hilversum - JJD2 4 29,31 6
    5 Speedrunners AVA `70 - JJD2 4 29,97 5
    6 Olympus '70 jongens D AV Olympus `70 - JJD2 4 30,18 4
    7 SuperSwift Swift Atletiek - JJD2 4 30,43 3
    8 Dak Heren DAK - JJD2 4 31,48 2
    9 Team 2 HAC D2 Jongens HAC - JJD2 4 DQ 0


    Jongens Junior D2 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    17 Dave Damen 4,01 4,17 4,20 4,20 4,14


    Meisjes Junior C1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    30 Fenne Cantelberg 8,72Q 8,84
    54 Sophie Cantelberg 9,01 8,94


    Meisjes Junior C1 - 60 meter halve finale

    # Naam ResQm
    23 Fenne Cantelberg 8,81 8,72


    Meisjes Junior C1 - 800 meter

    # Naam ResOBP
    35 Sophie Cantelberg 3:00,82 2:58,79


    Meisjes Junior C1 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    3 Boglarka ...rekgyarto 9,62Q 9,54


    Meisjes Junior C1 - 60 meter horden halve finale

    # Naam ResQm
    4 Boglarka ...rekgyarto 9,42Q 9,62


    Meisjes Junior C1 - 60 meter horden finale

    # Naam ResQm
    2 Boglarka ...rekgyarto 9,38 9,42


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 The Flo Jo's - MJC1 4 26,38 13
    2 PH Girls Prins Hendrik - MJC1 4 27,38 12
    3 Sparta Sprintdiva's AV Sparta - MJC1 4 27,43 11
    4 Scopias power Scopias Atletiek - MJC1 4 27,72 10
    5 Av Athlos AV Athlos - MJC1 4 27,77 9
    6 U-Track DreamTeam U-Track - MJC1 4 27,91 8
    7 Pec girls AV PEC 1910 - MJC1 4 28,22 7
    8 AAC’61 MJC1 AAC `61 - MJC1 4 28,25 6
    9 Altis MJC1 Altis - MJC1 4 28,94 5
    10 Altis C2 team 1 Altis - MJC1 4 29,13 4
    11 MPM Marathon Pim Mulier - MJC1 4 29,23 3
    12 Hellas Angels Hellas Utrecht - MJC1 4 DQ 0
    12 Hera's Heldinnen AV Hera - MJC1 4 DNS 0


    Meisjes Junior C1 - Hoogspringen

    # Naam 1.251.301.351.401.451.501.551.60ResOBP
    13 Fenne Cantelberg O O O O XXX 1,40 1,45


    Meisjes Junior C1 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    6 Boglarka ...rekgyarto 4,80 4,80Q 4,61
    15 Fenne Cantelberg 4,34 4,03 4,46 4,46 4,61
    33 Sophie Cantelberg 4,00 4,01 3,93 4,01 4,08


    Meisjes Junior C1 - Verspringen finale

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
    8 Boglarka ...rekgyarto 4,38 X 4,57 4,68 4,56 4,69 4,69 4,80


    Meisjes Junior D1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    55 Marit van Leipsig 9,69 9,50