Vereniging 'Scopias Atletiek' op 'Decathlon Nationale CD Indoor 2019'

Prijzen

Audrey Jacobs
  • Meisjes Junior C2 - Kogel - 12,53
Audrey Jacobs
  • Meisjes Junior C2 - Kogel_f - 13,06
Jools van de Klundert
  • Meisjes Junior D2 - 60mH - 10,04

Hoogtepunten

Thomas Aerdts JJD2 60mH
  • 10,26
  • Riks Pollen JJC2 60m
  • 7,97
  • Thomas Aerdts JJD2 60mH_hf
  • 10,31
  • Jools van de Klundert MJD2 60m
  • 8,55
  • Jayden Zanders JJD2 1000m
  • 3:14,29
  • Isis Levels MJC1 Ver
  • 4,68
  • Rick Faassen JJC2 Kogel
  • 11,71
  • Lynn Behnke MJC1 60m
  • 8,18
  • Bente Jacobs MJD1 60m
  • 8,82
  • Jools van de Klundert MJD2 60mH
  • 10,04
  •  

    Jongens Junior C1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    47 Raf Dambacher 8,92 9,05


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Action power AC TION - JJC1 4 25,39 3
    2 ToPhers junioren C Prins Hendrik - JJC1 4 25,63 2
    3 Altis team Jongens C1/2 Altis - JJC1 4 26,58 1


    Jongens Junior C1 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    33 Raf Dambacher X 3,48 3,52 3,52 4,51


    Jongens Junior C2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    28 Riks Pollen 7,97 8,05


    Jongens Junior C2 - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    17 Liam Ernst 5:07,86 5:14,05


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Bliksem CAV Energie - JJC2 4 25,39 5
    2 AV Gouda 2 AV Gouda - JJC2 4 26,52 4
    3 Scopias JJC Scopias Atletiek - JJC2 4 26,56 3
    4 Cool Runnings AVA `70 - JJC2 4 26,72 2
    5 DAK JJC2 DAK - JJC2 4 27,63 1


    Jongens Junior C2 - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    8 Rick Faassen 11,05 11,71 - 11,71Q 11,46


    Jongens Junior C2 - Kogelstoten 4 kilogram finale

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
    9 Rick Faassen 11,29 10,76 X 11,29 11,71


    Jongens Junior C2 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    20 Rick Faassen - - 4,80 4,80 5,12
    Riks Pollen --- ---


    Jongens Junior D1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    53 Noud Janssen 9,83 9,20


    Jongens Junior D1 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    27 Noud Janssen 5,11 4,93 5,03 5,11 6,40


    Jongens Junior D1 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    Noud Janssen --- 3,61


    Jongens Junior D2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    Seppe Swinkels --- 8,87
    Finn van de Klundert --- 8,71


    Jongens Junior D2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    9 Jayden Zanders 3:14,29 3:23,00
    30 Thomas Aerdts 3:32,06 3:16,67
    34 Jio Classen 3:37,95 3:37,00


    Jongens Junior D2 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    7 Thomas Aerdts 10,26Q 10,89


    Jongens Junior D2 - 60 meter horden halve finale

    # Naam ResQm
    8 Thomas Aerdts 10,31q 10,26


    Jongens Junior D2 - 60 meter horden finale

    # Naam ResQm
    8 Thomas Aerdts 10,66 10,31


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Gooische Tijgers GAC Hilversum - JJD2 4 27,56 9
    2 Altis D2 Altis - JJD2 4 28,60 8
    3 Scopias speed Scopias Atletiek - JJD2 4 28,63 7
    4 GAC JJD - 2 GAC Hilversum - JJD2 4 29,31 6
    5 Speedrunners AVA `70 - JJD2 4 29,97 5
    6 Olympus '70 jongens D AV Olympus `70 - JJD2 4 30,18 4
    7 SuperSwift Swift Atletiek - JJD2 4 30,43 3
    8 Dak Heren DAK - JJD2 4 31,48 2
    9 Team 2 HAC D2 Jongens HAC - JJD2 4 DQ 0


    Jongens Junior D2 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    25 Jio Classen 6,09 5,88 6,73 6,73 6,16


    Jongens Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam 1.251.301.351.401.451.501.551.601.65ResOBP
    10 Seppe Swinkels O O O XXX 1,35 1,55


    Jongens Junior D2 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    Finn van de Klundert --- 4,81


    Meisjes Junior C1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    4 Lynn Behnke 8,18Q 8,37
    26 Sarah Bacuna 8,66 8,53
    51 Hermke Hesseling 8,93 8,87


    Meisjes Junior C1 - 60 meter halve finale

    # Naam ResQm
    8 Lynn Behnke 8,31q 8,18


    Meisjes Junior C1 - 60 meter finale

    # Naam ResQm
    5 Lynn Behnke 8,36 8,31


    Meisjes Junior C1 - 800 meter

    # Naam ResOBP
    6 Isis Levels 2:29,60 2:25,96
    33 Mette Jacobs 2:54,33 2:48,00
    36 Lobke Pollen 3:04,44 3:04,00


    Meisjes Junior C1 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    48 Mette Jacobs 12,13 11,74


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 The Flo Jo's - MJC1 4 26,38 13
    2 PH Girls Prins Hendrik - MJC1 4 27,38 12
    3 Sparta Sprintdiva's AV Sparta - MJC1 4 27,43 11
    4 Scopias power Scopias Atletiek - MJC1 4 27,72 10
    5 Av Athlos AV Athlos - MJC1 4 27,77 9
    6 U-Track DreamTeam U-Track - MJC1 4 27,91 8
    7 Pec girls AV PEC 1910 - MJC1 4 28,22 7
    8 AAC’61 MJC1 AAC `61 - MJC1 4 28,25 6
    9 Altis MJC1 Altis - MJC1 4 28,94 5
    10 Altis C2 team 1 Altis - MJC1 4 29,13 4
    11 MPM Marathon Pim Mulier - MJC1 4 29,23 3
    12 Hellas Angels Hellas Utrecht - MJC1 4 DQ 0
    12 Hera's Heldinnen AV Hera - MJC1 4 DNS 0


    Meisjes Junior C1 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    30 Sarah Bacuna 7,19 7,75 7,79 7,79 8,84
    53 Livana Peeters 6,42 5,21 6,10 6,42 8,00
    55 Lobke Pollen 6,11 6,11 5,96 6,11 7,56


    Meisjes Junior C1 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    8 Isis Levels 4,68 4,36 4,38 4,68q 4,66
    52 Hermke Hesseling 3,62 - 3,10 3,62 3,96


    Meisjes Junior C1 - Verspringen finale

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
    Isis Levels X - X NM 4,68


    Meisjes Junior C2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    53 Xenia Raptis 9,66 9,72


    Meisjes Junior C2 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    16 Lina Vercoulen 9,86q 10,00


    Meisjes Junior C2 - 60 meter horden halve finale

    # Naam ResQm
    15 Lina Vercoulen 9,89 9,86


    Meisjes Junior C2 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    1 Audrey Jacobs 12,53 - - 12,53Q 11,18
    21 Kaela Peeters 8,92 9,34 8,93 9,34 9,72


    Meisjes Junior C2 - Kogelstoten 3 kilogram finale

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
    2 Audrey Jacobs 12,39 11,37 12,62 12,67 X 13,06 13,06 12,53


    Meisjes Junior C2 - Hoogspringen

    # Naam 1.251.301.351.401.451.501.551.601.651.70ResOBP
    14 Lina Vercoulen O O XO XXX 1,45 1,55


    Meisjes Junior C2 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    46 Xenia Raptis 3,47 3,40 3,39 3,47 3,80


    Meisjes Junior D1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    8 Bente Jacobs 8,82Q 8,71
    22 Sofie Bos 9,16q 9,29
    51 Aleeza Penturij 9,52 9,60


    Meisjes Junior D1 - 60 meter halve finale

    # Naam ResQm
    7 Bente Jacobs 8,78q 8,82
    23 Sofie Bos 9,43 9,16


    Meisjes Junior D1 - 60 meter finale

    # Naam ResQm
    8 Bente Jacobs 8,88 8,78


    Meisjes Junior D1 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    6 Bente Jacobs 1:55,81 2:02,00
    21 Sjuulke Heinrichs 2:04,71 3:00,00


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    31 Aleeza Penturij 12,68 13,00
    40 Sjuulke Heinrichs 13,29 14,00


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Sparta Sprintgirls AV Sparta - MJD1 4 29,25 7
    2 Leiden Dreamers Leiden Atletiek - MJD1 4 31,31 6
    3 AV’34 meiden D1 AV `34 Apeldoorn - MJD1 4 31,45 5
    4 AV Pijnenburg MJD1 AV Pijnenburg - MJD1 4 32,53 4
    5 DAK chicks DAK - MJD1 4 34,19 3
    6 AVA’70 D.R.E.L. AVA `70 - MJD1 4 34,59 2
    7 AVA '70 Stars AVA `70 - MJD1 4 DQ 0


    Meisjes Junior D1 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    55 Sofie Bos 3,10 2,83 2,99 3,10 3,51
    57 Sjuulke Heinrichs 2,52 2,48 2,69 2,69 3,40


    Meisjes Junior D2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    12 Jools van ... Klundert 8,55Q 8,51
    56 Danique Willemsen 10,01 9,50


    Meisjes Junior D2 - 60 meter halve finale

    # Naam ResQm
    12 Jools van ... Klundert 8,60 8,55


    Meisjes Junior D2 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    22 Danique Willemsen 2:07,32 2:14,65


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    3 Jools van ... Klundert 10,04Q 10,51


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden halve finale

    # Naam ResQm
    4 Jools van ... Klundert 10,13Q 10,04


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden finale

    # Naam ResQm
    5 Jools van ... Klundert 10,20 10,13


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Lionitas girls D2 AV Lionitas - MJD2 4 28,13 12
    2 Scopias D meisjes Scopias Atletiek - MJD2 4 28,41 11
    3 PrinsHendrikjes Prins Hendrik - MJD2 4 28,65 10
    4 GAC MJD - 1 GAC Hilversum - MJD2 4 29,11 9
    5 MD2 Altis - MJD2 4 29,13 8
    6 Team 1 HAC D2 Meisjes HAC - MJD2 4 29,70 7
    7 Olympus '70 meisjes D AV Olympus `70 - MJD2 4 29,82 6
    8 AV56 MD AV `56 - MJD2 4 29,97 5
    9 Atletiektalentjes AVA `70 - MJD2 4 30,49 4
    10 GAC MJD - 2 GAC Hilversum - MJD2 4 30,51 3
    11 GAC MJD - 3 GAC Hilversum - MJD2 4 30,77 2
    12 Dak Dames DAK - MJD2 4 31,54 1