Vereniging 'Prins Hendrik' op 'Decathlon Nationale CD Indoor 2019'

Prijzen

Sven Grooters
  • Jongens Junior C1 - 800m - 2:18,09
Koen Diepen
  • Jongens Junior C1 - 800m - 2:19,40
Viggo Tijbosch
  • Jongens Junior C1 - Ver - 5,55
Viggo Tijbosch
  • Jongens Junior C1 - Ver_f - 5,55
Jessica Sluiter
  • Meisjes Junior C1 - 60m_hf - 8,02
Marloes Oomen
  • Meisjes Junior C1 - Polshoog - 2,50

Hoogtepunten

Jessica Sluiter MJC1 60m
  • 8,28
  • Noa van Velzen MJD1 Ver
  • 3,95
  • Juriaan Visser JJD1 1000m
  • 3:37,37
  • Koen Diepen JJC1 60m
  • 8,12
  • Lise Romijn MJC1 60m
  • 8,44
  • Noa van Velzen MJD1 60m
  • 9,09
  • Sven Grooters JJC1 60m
  • 8,00
  • Finn Verhoeff JJC1 60m
  • 7,99
  • Viggo Tijbosch JJC1 Ver
  • 5,55
  • Daniek Meijer MJD2 Ver
  • 4,29
  •  

    Jongens Junior C1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    10 Finn Verhoeff 7,99Q 8,15
    11 Sven Grooters 8,00Q 8,11
    14 Koen Diepen 8,12Q 8,15


    Jongens Junior C1 - 60 meter halve finale

    # Naam ResQm
    10 Sven Grooters 8,16 8,00
    11 Finn Verhoeff 8,21 7,99
    14 Koen Diepen 8,27 8,12


    Jongens Junior C1 - 800 meter

    # Naam ResOBP
    1 Sven Grooters 2:18,09 2:24,81
    3 Koen Diepen 2:19,40 2:21,66
    4 Max de Kruijf 2:21,26 2:25,36
    18 Jake Romijn 2:35,92 2:26,31


    Jongens Junior C1 - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    6 Lans Timmermans 4:52,34 4:47,64
    7 Sven Van d...eerendonk 4:58,69 5:02,56


    Jongens Junior C1 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    12 Finn Verhoeff 9,58Q 9,49
    19 Jens De Kock 10,16 10,86
    22 Jake Romijn 10,80 10,41


    Jongens Junior C1 - 60 meter horden halve finale

    # Naam ResQm
    16 Finn Verhoeff 10,14 9,58


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Action power AC TION - JJC1 4 25,39 3
    2 ToPhers junioren C Prins Hendrik - JJC1 4 25,63 2
    3 Altis team Jongens C1/2 Altis - JJC1 4 26,58 1


    Jongens Junior C1 - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    5 Viggo Tijbosch 10,33 10,68 - 10,68Q 10,91
    25 Luc de Kruijf 6,71 7,11 6,39 7,11 7,46


    Jongens Junior C1 - Kogelstoten 4 kilogram finale

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
    5 Viggo Tijbosch 10,53 10,12 10,37 9,91 10,19 10,36 10,53 10,68


    Jongens Junior C1 - Hoogspringen

    # Naam 1.401.451.501.551.601.651.701.751.80ResOBP
    7 Jake Romijn O O XO XXO XXX 1,65 1,65


    Jongens Junior C1 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    3 Viggo Tijbosch 5,55 5,55Q 5,47
    15 Jens De Kock 4,74 4,52 4,46 4,74 4,85


    Jongens Junior C1 - Verspringen finale

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
    3 Viggo Tijbosch 5,47 5,55 5,35 X 5,33 5,54 5,55 5,55


    Jongens Junior C2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    54 Dieter Stolzenbach 9,33 9,10


    Jongens Junior C2 - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    16 Ivar van der Sanden 5:07,53 5:08,47


    Jongens Junior C2 - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    29 Dieter Stolzenbach 8,23 8,70 7,86 8,70 8,87


    Jongens Junior C2 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    25 Dieter Stolzenbach 4,27 4,20 4,27 4,27 4,44


    Jongens Junior D1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    45 Juriaan Visser 9,52 9,44


    Jongens Junior D1 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    23 Luc Bouwens 2:09,99 6:00,00


    Jongens Junior D1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    21 Juriaan Visser 3:37,37 6:00,00
    30 Marco van Gelder 3:43,65 3:43,95
    41 Lucas Couwenberg 3:55,29 6:00,00
    43 Luc Bouwens 4:02,45 6:00,00


    Jongens Junior D1 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    11 Marco van Gelder 11,65Q 12,20
    26 Luc Bouwens 12,52 11,05


    Jongens Junior D1 - 60 meter horden halve finale

    # Naam ResQm
    12 Marco van Gelder 11,66 11,65


    Jongens Junior D1 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    23 Juriaan Visser X 5,86 5,58 5,86 6,80


    Jongens Junior D2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    40 Robbie Smulders 9,41 9,23
    46 Melchior de Laat 10,05 10,20


    Jongens Junior D2 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Samuel Dobbelstein --- 1:55,69


    Jongens Junior D2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    18 Samuel Dobbelstein 3:20,19 3:23,13
    38 Xavier van Zutven 3:48,25 3:44,19


    Jongens Junior D2 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    11 Robbie Smulders 7,42 8,14 7,34 8,14q 8,88


    Jongens Junior D2 - Kogelstoten 3 kilogram finale

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
    10 Robbie Smulders 7,96 8,18 8,20 8,20 8,14


    Jongens Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam 1.251.301.351.401.451.501.551.601.65ResOBP
    7 Casper Couwenberg O O XO O XXX 1,40 1,35
    Xavier van Zutven XXX NM 1,25


    Jongens Junior D2 - Polsstokhoogspringen

    # Naam 1.701.801.902.002.102.202.302.402.502.852.953.053.153.25ResOBP
    4 Casper Couwenberg O XO XO XXX 1,90 1,80


    Jongens Junior D2 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    Xavier van Zutven X X X NM 3,99
    Melchior de Laat --- 3,41


    Meisjes Junior C1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    9 Jessica Sluiter 8,28Q 8,20
    15 Lise Romijn 8,44Q 8,31


    Meisjes Junior C1 - 60 meter halve finale

    # Naam ResQm
    2 Jessica Sluiter 8,02Q 8,28
    13 Lise Romijn 8,48 8,44


    Meisjes Junior C1 - 60 meter finale

    # Naam ResQm
    4 Jessica Sluiter 8,17 8,02


    Meisjes Junior C1 - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    7 Tinke Grotenhuis 5:15,55 5:15,32


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 The Flo Jo's - MJC1 4 26,38 13
    2 PH Girls Prins Hendrik - MJC1 4 27,38 12
    3 Sparta Sprintdiva's AV Sparta - MJC1 4 27,43 11
    4 Scopias power Scopias Atletiek - MJC1 4 27,72 10
    5 Av Athlos AV Athlos - MJC1 4 27,77 9
    6 U-Track DreamTeam U-Track - MJC1 4 27,91 8
    7 Pec girls AV PEC 1910 - MJC1 4 28,22 7
    8 AAC’61 MJC1 AAC `61 - MJC1 4 28,25 6
    9 Altis MJC1 Altis - MJC1 4 28,94 5
    10 Altis C2 team 1 Altis - MJC1 4 29,13 4
    11 MPM Marathon Pim Mulier - MJC1 4 29,23 3
    12 Hellas Angels Hellas Utrecht - MJC1 4 DQ 0
    12 Hera's Heldinnen AV Hera - MJC1 4 DNS 0


    Meisjes Junior C1 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    25 Meike de Graauw X 8,22 7,56 8,22 11,22


    Meisjes Junior C1 - Hoogspringen

    # Naam 1.251.301.351.401.451.501.551.60ResOBP
    16 Marloes Oomen XO O O XXX 1,40 1,45


    Meisjes Junior C1 - Polsstokhoogspringen

    # Naam 1.801.902.002.102.202.302.402.502.602.702.802.90ResOBP
    2 Marloes Oomen XO O XO O XO XXX 2,50 2,60
    5 Lise Kappen O O O O O XXX 2,20 2,10
    6 Meike de Graauw O O O O XXX 2,10 2,10
    8 Lotte Hein XXO O XO XXX 2,00 2,10


    Meisjes Junior C1 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    46 Lise Kappen 3,77 - 3,77 3,77 4,13


    Meisjes Junior C2 - 800 meter

    # Naam ResOBP
    15 Iris Verheij 2:34,80 2:34,98


    Meisjes Junior C2 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    8 Joanne Schaap 10,52 10,99 10,14 10,99q 11,22


    Meisjes Junior C2 - Kogelstoten 3 kilogram finale

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
    8 Joanne Schaap 10,21 11,24 10,50 10,33 10,67 10,59 11,24 10,99


    Meisjes Junior C2 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    12 Joanne Schaap 4,67 3,45 4,17 4,67q 4,71


    Meisjes Junior C2 - Verspringen finale

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
    11 Joanne Schaap 4,54 4,29 4,63 4,63 4,67


    Meisjes Junior D1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    17 Noa van Velzen 9,09Q 9,29
    35 Isis Maas 9,29 9,50
    38 Feline Verhoeff 9,33 9,63
    50 Nienke Overmeijer 9,50 9,70


    Meisjes Junior D1 - 60 meter halve finale

    # Naam ResQm
    20 Noa van Velzen 9,22 9,09


    Meisjes Junior D1 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    30 Maartje Grotenhuis 2:11,76 4:00,13
    32 Feline Verhoeff 2:13,53 2:34,00
    36 Line Thijssen 2:18,57 6:00,00


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    46 Tati Haenen 14,22 12,10


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Sparta Sprintgirls AV Sparta - MJD1 4 29,25 7
    2 Leiden Dreamers Leiden Atletiek - MJD1 4 31,31 6
    3 AV’34 meiden D1 AV `34 Apeldoorn - MJD1 4 31,45 5
    4 AV Pijnenburg MJD1 AV Pijnenburg - MJD1 4 32,53 4
    5 DAK chicks DAK - MJD1 4 34,19 3
    6 AVA’70 D.R.E.L. AVA `70 - MJD1 4 34,59 2
    7 AVA '70 Stars AVA `70 - MJD1 4 DQ 0


    Meisjes Junior D1 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    24 Nienke Overmeijer 7,10 7,11 7,32 7,32 7,70


    Meisjes Junior D1 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    10 Noa van Velzen 3,76 3,95 3,79 3,95q 3,79
    28 Nienke Overmeijer 3,68 3,50 3,60 3,68 3,65
    33 Isis Maas 3,56 X 3,58 3,58 3,65


    Meisjes Junior D1 - Verspringen finale

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
    10 Noa van Velzen 3,71 4,05 X 4,05 3,95


    Meisjes Junior D2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    20 Bobbie De Vet 8,81q 8,84
    24 Fleur van ...r Meijden 8,84 8,86
    29 Renske van der Steen 8,89 9,07
    47 Linde van Bragt 9,34 9,47


    Meisjes Junior D2 - 60 meter halve finale

    # Naam ResQm
    22 Bobbie De Vet 8,93 8,81


    Meisjes Junior D2 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    14 Eden Brouwers 1:58,43 1:56,74


    Meisjes Junior D2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    5 Eline Smit 3:21,49 3:20,35


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    20 Daniek Meijer 11,25q 12,12
    22 Fleur van ...r Meijden 11,42q 11,77
    28 Renske van der Steen 11,75 11,86
    Linde van Bragt --- 12,41


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden halve finale

    # Naam ResQm
    20 Fleur van ...r Meijden 11,24 11,42
    21 Daniek Meijer 11,37 11,25


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Lionitas girls D2 AV Lionitas - MJD2 4 28,13 12
    2 Scopias D meisjes Scopias Atletiek - MJD2 4 28,41 11
    3 PrinsHendrikjes Prins Hendrik - MJD2 4 28,65 10
    4 GAC MJD - 1 GAC Hilversum - MJD2 4 29,11 9
    5 MD2 Altis - MJD2 4 29,13 8
    6 Team 1 HAC D2 Meisjes HAC - MJD2 4 29,70 7
    7 Olympus '70 meisjes D AV Olympus `70 - MJD2 4 29,82 6
    8 AV56 MD AV `56 - MJD2 4 29,97 5
    9 Atletiektalentjes AVA `70 - MJD2 4 30,49 4
    10 GAC MJD - 2 GAC Hilversum - MJD2 4 30,51 3
    11 GAC MJD - 3 GAC Hilversum - MJD2 4 30,77 2
    12 Dak Dames DAK - MJD2 4 31,54 1


    Meisjes Junior D2 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    34 Bobbie De Vet 7,55 7,87 7,84 7,87 8,00
    35 Janne van den Berg 7,43 7,82 7,87 7,87 7,73
    40 Fleur van ...r Meijden 7,32 7,26 7,50 7,50 7,96


    Meisjes Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam 1.101.151.201.251.301.351.371.401.431.451.501.551.60ResOBP
    16 Daniek Meijer O XXO XO XXO XXX 1,35 1,35
    17 Eden Brouwers O O O O XXX 1,30 1,30


    Meisjes Junior D2 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    10 Daniek Meijer 4,29 3,90 3,91 4,29q 3,99
    14 Renske van der Steen 4,06 4,18 4,07 4,18 4,54
    25 Janne van den Berg 3,59 2,90 3,95 3,95 3,97
    43 Linde van Bragt 3,66 3,64 3,33 3,66 3,92


    Meisjes Junior D2 - Verspringen finale

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
    11 Daniek Meijer 4,00 4,07 4,03 4,07 4,29