Vereniging 'HAC' op 'Decathlon Nationale CD Indoor 2019'

Prijzen

Fergus Tabor
  • Jongens Junior D1 - 60m - 8,50
Fergus Tabor
  • Jongens Junior D1 - 60m_hf - 8,49
Fergus Tabor
  • Jongens Junior D1 - 60m_f - 8,55
Fergus Tabor
  • Jongens Junior D1 - Hoog - 1,45

Hoogtepunten

Fergus Tabor JJD1 Hoog
  • 1,45
  • Fergus Tabor JJD1 60m_hf
  • 8,49
  • Sophie van den Boogaart MJD2 60m_hf
  • 8,39
  • Eline Kovac MJD2 Kogel
  • 8,22
  • Sophie van den Boogaart MJD2 60m
  • 8,32
  • Fergus Tabor JJD1 60m
  • 8,50
  • Fergus Tabor JJD1 1000m
  • 3:33,76
  • Luuk Verhoeven JJD2 60m
  • 8,94
  • Layla van Berkel MJD1 600m
  • 2:07,21
  • Eva van der Putten MJC1 Ver
  • 3,95
  •  

    Jongens Junior C2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    45 Gijs van Lieshout 8,36 8,37


    Jongens Junior C2 - 800 meter

    # Naam ResOBP
    28 Gijs van Lieshout 2:34,41 2:23,96


    Jongens Junior C2 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    18 Gijs van Lieshout 4,63 4,84 - 4,84 4,79


    Jongens Junior D1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    2 Fergus Tabor 8,50Q 8,90
    56 Jake Janssen 9,87 10,00
    Joris Hennen --- 10,03


    Jongens Junior D1 - 60 meter halve finale

    # Naam ResQm
    2 Fergus Tabor 8,49Q 8,50


    Jongens Junior D1 - 60 meter finale

    # Naam ResQm
    3 Fergus Tabor 8,55 8,49


    Jongens Junior D1 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    25 Jake Janssen 2:12,24 2:02,50


    Jongens Junior D1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    14 Fergus Tabor 3:33,76 3:45,00


    Jongens Junior D1 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    20 Joris Hennen 12,22q 11,90


    Jongens Junior D1 - 60 meter horden halve finale

    # Naam ResQm
    19 Joris Hennen 12,24 12,22


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Leidse Glibbers Leiden Atletiek - JJD1 4 29,08 4
    2 Team 1 HAC D2 Jongens HAC - JJD1 4 29,40 3
    3 Altis jongens D1 Altis - JJD1 4 29,45 2
    4 AV'34 Apeldoorn JJD1 AV `34 Apeldoorn - JJD1 4 31,79 1


    Jongens Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam 1.251.301.351.401.451.501.55ResOBP
    2 Fergus Tabor O O O O O XXX 1,45 1,45


    Jongens Junior D2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    19 Luuk Verhoeven 8,94q 9,52
    31 Teun Ermens 9,26 12,29


    Jongens Junior D2 - 60 meter halve finale

    # Naam ResQm
    23 Luuk Verhoeven 9,24 8,94


    Jongens Junior D2 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    14 Ramses ten Houten 1:52,06 2:01,74
    23 Luuk Verhoeven 2:01,66 2:08,13
    24 Kick van Vliet 2:02,07 1:57,84


    Jongens Junior D2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    39 Stan Buurman 3:53,90 3:46,60


    Jongens Junior D2 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    32 Kick van Vliet 12,36 17,37


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Gooische Tijgers GAC Hilversum - JJD2 4 27,56 9
    2 Altis D2 Altis - JJD2 4 28,60 8
    3 Scopias speed Scopias Atletiek - JJD2 4 28,63 7
    4 GAC JJD - 2 GAC Hilversum - JJD2 4 29,31 6
    5 Speedrunners AVA `70 - JJD2 4 29,97 5
    6 Olympus '70 jongens D AV Olympus `70 - JJD2 4 30,18 4
    7 SuperSwift Swift Atletiek - JJD2 4 30,43 3
    8 Dak Heren DAK - JJD2 4 31,48 2
    9 Team 2 HAC D2 Jongens HAC - JJD2 4 DQ 0


    Jongens Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam 1.251.301.351.401.451.501.551.601.65ResOBP
    15 Stan Buurman O XXX 1,25 1,30


    Jongens Junior D2 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    27 Luuk Verhoeven 3,94 3,67 3,79 3,94 4,10
    39 Stan Buurman 3,40 3,43 3,12 3,43 3,53


    Meisjes Junior C1 - 800 meter

    # Naam ResOBP
    Eva van der Putten --- 2:49,00


    Meisjes Junior C1 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    41 Eva van der Putten 6,57 7,43 6,65 7,43 9,06


    Meisjes Junior C1 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    36 Eva van der Putten 3,95 3,75 3,94 3,95 4,34


    Meisjes Junior D1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    Luna van den Heuvel --- 10,10


    Meisjes Junior D1 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    23 Layla van Berkel 2:07,21 2:00,00


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    38 Luna van den Heuvel 13,10 13,10


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Sparta Sprintgirls AV Sparta - MJD1 4 29,25 7
    2 Leiden Dreamers Leiden Atletiek - MJD1 4 31,31 6
    3 AV’34 meiden D1 AV `34 Apeldoorn - MJD1 4 31,45 5
    4 AV Pijnenburg MJD1 AV Pijnenburg - MJD1 4 32,53 4
    5 DAK chicks DAK - MJD1 4 34,19 3
    6 AVA’70 D.R.E.L. AVA `70 - MJD1 4 34,59 2
    7 AVA '70 Stars AVA `70 - MJD1 4 DQ 0


    Meisjes Junior D1 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    Luna van den Heuvel --- 3,10


    Meisjes Junior D2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    4 Sophie van... Boogaart 8,32Q 8,54
    48 Eline Kovac 9,40 9,40


    Meisjes Junior D2 - 60 meter halve finale

    # Naam ResQm
    6 Sophie van... Boogaart 8,39Q 8,32


    Meisjes Junior D2 - 60 meter finale

    # Naam ResQm
    7 Sophie van... Boogaart 8,40 8,39


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Lionitas girls D2 AV Lionitas - MJD2 4 28,13 12
    2 Scopias D meisjes Scopias Atletiek - MJD2 4 28,41 11
    3 PrinsHendrikjes Prins Hendrik - MJD2 4 28,65 10
    4 GAC MJD - 1 GAC Hilversum - MJD2 4 29,11 9
    5 MD2 Altis - MJD2 4 29,13 8
    6 Team 1 HAC D2 Meisjes HAC - MJD2 4 29,70 7
    7 Olympus '70 meisjes D AV Olympus `70 - MJD2 4 29,82 6
    8 AV56 MD AV `56 - MJD2 4 29,97 5
    9 Atletiektalentjes AVA `70 - MJD2 4 30,49 4
    10 GAC MJD - 2 GAC Hilversum - MJD2 4 30,51 3
    11 GAC MJD - 3 GAC Hilversum - MJD2 4 30,77 2
    12 Dak Dames DAK - MJD2 4 31,54 1


    Meisjes Junior D2 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    29 Eline Kovac 8,22 7,98 7,38 8,22 7,77