Vereniging 'DAK' op 'Decathlon Nationale CD Indoor 2019'

Prijzen

Daniek van Loon
  • Meisjes Junior D1 - Kogel - 9,21
Daniek van Loon
  • Meisjes Junior D1 - Kogel_f - 9,46

Hoogtepunten

Elien Smits MJD1 1000m
  • 3:34,38
  • Stan van Gestel JJD1 1000m
  • 3:49,21
  • Nynke Lankhaar MJD1 Kogel
  • 6,53
  • Daniek van Loon MJD1 Kogel_f
  • 9,46
  • Rick Smits JJC1 1500m
  • 5:15,29
  • Ouren Röttjers JJC2 Ver
  • 5,07
  • Jonas Vos JJD2 60m
  • 9,36
  • Daniek van Loon MJD1 Kogel
  • 9,21
  • Jonas Vos JJD2 Ver
  • 3,79
  • Mirthe van Zon MJD1 600m
  • 2:07,96
  •  

    Jongens Junior C1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    48 Merijn Verdijk 9,16 9,11


    Jongens Junior C1 - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    10 Rick Smits 5:15,29 5:46,79


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Action power AC TION - JJC1 4 25,39 3
    2 ToPhers junioren C Prins Hendrik - JJC1 4 25,63 2
    3 Altis team Jongens C1/2 Altis - JJC1 4 26,58 1


    Jongens Junior C1 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    32 Merijn Verdijk 4,06 3,96 3,85 4,06 4,49


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Bliksem CAV Energie - JJC2 4 25,39 5
    2 AV Gouda 2 AV Gouda - JJC2 4 26,52 4
    3 Scopias JJC Scopias Atletiek - JJC2 4 26,56 3
    4 Cool Runnings AVA `70 - JJC2 4 26,72 2
    5 DAK JJC2 DAK - JJC2 4 27,63 1


    Jongens Junior C2 - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    35 Thymen van Zon 5,97 5,92 5,73 5,97 6,33


    Jongens Junior C2 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    10 Ouren Röttjers 5,05 5,07 4,97 5,07q 5,40


    Jongens Junior C2 - Verspringen finale

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
    8 Ouren Röttjers 5,36 4,98 5,04 4,99 5,20 5,11 5,36 5,07


    Jongens Junior D1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    36 Stan van Gestel 3:49,21 4:00,49


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Leidse Glibbers Leiden Atletiek - JJD1 4 29,08 4
    2 Team 1 HAC D2 Jongens HAC - JJD1 4 29,40 3
    3 Altis jongens D1 Altis - JJD1 4 29,45 2
    4 AV'34 Apeldoorn JJD1 AV `34 Apeldoorn - JJD1 4 31,79 1


    Jongens Junior D2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    37 Jonas Vos 9,36 12,15
    47 Sepp Knippels 10,14 13,80


    Jongens Junior D2 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    30 Jonas Vos 12,27 16,40


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Gooische Tijgers GAC Hilversum - JJD2 4 27,56 9
    2 Altis D2 Altis - JJD2 4 28,60 8
    3 Scopias speed Scopias Atletiek - JJD2 4 28,63 7
    4 GAC JJD - 2 GAC Hilversum - JJD2 4 29,31 6
    5 Speedrunners AVA `70 - JJD2 4 29,97 5
    6 Olympus '70 jongens D AV Olympus `70 - JJD2 4 30,18 4
    7 SuperSwift Swift Atletiek - JJD2 4 30,43 3
    8 Dak Heren DAK - JJD2 4 31,48 2
    9 Team 2 HAC D2 Jongens HAC - JJD2 4 DQ 0


    Jongens Junior D2 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    24 Edwin Van...r Heijden 6,14 6,58 6,93 6,93 6,72
    26 Sepp Knippels 5,56 X 5,78 5,78 6,00


    Jongens Junior D2 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    34 Jonas Vos 3,54 3,79 3,38 3,79 3,85
    Sepp Knippels --- 3,05


    Meisjes Junior D1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    49 Mirthe van Zon 9,48 9,39


    Meisjes Junior D1 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    24 Mirthe van Zon 2:07,96 2:02,34
    33 Nynke Lankhaar 2:15,25 4:16,61


    Meisjes Junior D1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    8 Elien Smits 3:34,38 3:33,98


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    44 Daniek van Loon 13,44 13,20


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Sparta Sprintgirls AV Sparta - MJD1 4 29,25 7
    2 Leiden Dreamers Leiden Atletiek - MJD1 4 31,31 6
    3 AV’34 meiden D1 AV `34 Apeldoorn - MJD1 4 31,45 5
    4 AV Pijnenburg MJD1 AV Pijnenburg - MJD1 4 32,53 4
    5 DAK chicks DAK - MJD1 4 34,19 3
    6 AVA’70 D.R.E.L. AVA `70 - MJD1 4 34,59 2
    7 AVA '70 Stars AVA `70 - MJD1 4 DQ 0


    Meisjes Junior D1 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    2 Daniek van Loon 8,85 7,89 9,21 9,21q 8,22
    35 Nynke Lankhaar 6,53 6,38 6,30 6,53 6,31
    45 Babette van de Sande 3,57 4,17 3,84 4,17 3,85


    Meisjes Junior D1 - Kogelstoten 2 kilogram finale

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
    2 Daniek van Loon 9,46 8,85 9,06 8,30 8,96 8,35 9,46 9,21


    Meisjes Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam 1.101.151.201.251.301.351.401.451.501.551.581.601.63ResOBP
    24 Elien Smits O XO XO XXX 1,20 1,25
    Marit Geurts --- 1,10


    Meisjes Junior D1 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    58 Babette van de Sande 2,40 2,32 2,22 2,40 3,50
    Mirthe van Zon --- 3,54
    Daniek van Loon --- 3,27
    Marit Geurts --- 2,65


    Meisjes Junior D2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    54 Jill Spronk 9,90 10,45


    Meisjes Junior D2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    29 Anne Smits 3:52,11 3:55,58


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Lionitas girls D2 AV Lionitas - MJD2 4 28,13 12
    2 Scopias D meisjes Scopias Atletiek - MJD2 4 28,41 11
    3 PrinsHendrikjes Prins Hendrik - MJD2 4 28,65 10
    4 GAC MJD - 1 GAC Hilversum - MJD2 4 29,11 9
    5 MD2 Altis - MJD2 4 29,13 8
    6 Team 1 HAC D2 Meisjes HAC - MJD2 4 29,70 7
    7 Olympus '70 meisjes D AV Olympus `70 - MJD2 4 29,82 6
    8 AV56 MD AV `56 - MJD2 4 29,97 5
    9 Atletiektalentjes AVA `70 - MJD2 4 30,49 4
    10 GAC MJD - 2 GAC Hilversum - MJD2 4 30,51 3
    11 GAC MJD - 3 GAC Hilversum - MJD2 4 30,77 2
    12 Dak Dames DAK - MJD2 4 31,54 1


    Meisjes Junior D2 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    44 Jill Spronk 6,53 5,63 6,52 6,53 7,34


    Meisjes Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam 1.101.151.201.251.301.351.371.401.431.451.501.551.60ResOBP
    Jill Spronk --- 1,20