Vereniging 'AV Gouda' op 'Decathlon Nationale CD Indoor 2019'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.
 

Jongens Junior C1 - 60 meter

# Naam ResOBP
46 Thom de Weger 8,88 9,18


Jongens Junior C1 - 1500 meter

# Naam ResOBP
17 Sven Blok 5:32,44 6:06,70


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Action power AC TION - JJC1 4 25,39 3
2 ToPhers junioren C Prins Hendrik - JJC1 4 25,63 2
3 Altis team Jongens C1/2 Altis - JJC1 4 26,58 1


Jongens Junior C1 - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam P1P2P3ResOBP
20 Arjuno Orsini 7,92 7,49 6,95 7,92 8,77


Jongens Junior C1 - Hoogspringen

# Naam 1.401.451.501.551.601.651.701.751.80ResOBP
20 Arjuno Orsini O XXX 1,40 1,45
Thom de Weger quit NM 1,30


Jongens Junior C1 - Verspringen

# Naam P1P2P3ResOBP
29 Thom de Weger 4,24 4,19 4,01 4,24 4,05


Jongens Junior C2 - 60 meter

# Naam ResOBP
15 Pepeijn Nieuwveld 7,81q 8,05
40 Wessel van...aardingen 8,28 8,23


Jongens Junior C2 - 60 meter halve finale

# Naam ResQm
16 Pepeijn Nieuwveld 7,87 7,81


Jongens Junior C2 - 60 meter horden

# Naam ResOBP
16 Ewan ter Hennepe 9,36Q 9,73


Jongens Junior C2 - 60 meter horden halve finale

# Naam ResQm
19 Ewan ter Hennepe 9,67 9,36


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Bliksem CAV Energie - JJC2 4 25,39 5
2 AV Gouda 2 AV Gouda - JJC2 4 26,52 4
3 Scopias JJC Scopias Atletiek - JJC2 4 26,56 3
4 Cool Runnings AVA `70 - JJC2 4 26,72 2
5 DAK JJC2 DAK - JJC2 4 27,63 1


Jongens Junior C2 - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam P1P2P3ResOBP
25 Robbin Hoogendoorn 8,90 9,68 8,55 9,68 8,67


Jongens Junior C2 - Hoogspringen

# Naam 1.401.451.501.551.601.651.701.751.801.851.90ResOBP
13 Wessel van...aardingen O XO XO XXX 1,60 1,65


Jongens Junior C2 - Polsstokhoogspringen

# Naam 2.002.102.202.302.402.502.602.652.702.752.802.852.903.003.353.40ResOBP
6 Wessel van...aardingen O XXO O XO XXX 2,60 2,70


Jongens Junior C2 - Verspringen

# Naam P1P2P3ResOBP
15 Ewan ter Hennepe 4,86 4,74 4,92 4,92 4,89


Jongens Junior D1 - 600 meter

# Naam ResOBP
19 Luuk Schoonman 2:03,24 3:52,62


Jongens Junior D1 - 60 meter horden

# Naam ResOBP
29 Luuk Schoonman 12,62 10,46


Jongens Junior D1 - Hoogspringen

# Naam 1.251.301.351.401.451.501.55ResOBP
Ravi ter Hennepe --- 1,20


Jongens Junior D1 - Verspringen

# Naam P1P2P3ResOBP
Ravi ter Hennepe --- 3,45
Luuk Schoonman --- 2,80


Jongens Junior D2 - 60 meter

# Naam ResOBP
18 Tim van Tilburg 8,94Q 9,03


Jongens Junior D2 - 60 meter halve finale

# Naam ResQm
22 Tim van Tilburg 9,21 8,94


Jongens Junior D2 - 1000 meter

# Naam ResOBP
Tim van Tilburg DNS 3:24,23


Jongens Junior D2 - Verspringen

# Naam P1P2P3ResOBP
11 Tim van Tilburg 4,38 4,11 4,21 4,38q 4,51


Jongens Junior D2 - Verspringen finale

# Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
11 Tim van Tilburg 4,40 4,28 X 4,40 4,38


Meisjes Junior C1 - 60 meter

# Naam ResOBP
Eva Versluis --- 9,77
Suzanne Moons --- 9,10
Femke Moelker --- 9,18


Meisjes Junior C1 - 800 meter

# Naam ResOBP
34 Femke Moelker 2:58,84 2:50,49


Meisjes Junior C1 - 1500 meter

# Naam ResOBP
22 Eva Versluis 6:15,73 5:56,67


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 The Flo Jo's - MJC1 4 26,38 13
2 PH Girls Prins Hendrik - MJC1 4 27,38 12
3 Sparta Sprintdiva's AV Sparta - MJC1 4 27,43 11
4 Scopias power Scopias Atletiek - MJC1 4 27,72 10
5 Av Athlos AV Athlos - MJC1 4 27,77 9
6 U-Track DreamTeam U-Track - MJC1 4 27,91 8
7 Pec girls AV PEC 1910 - MJC1 4 28,22 7
8 AAC’61 MJC1 AAC `61 - MJC1 4 28,25 6
9 Altis MJC1 Altis - MJC1 4 28,94 5
10 Altis C2 team 1 Altis - MJC1 4 29,13 4
11 MPM Marathon Pim Mulier - MJC1 4 29,23 3
12 Hellas Angels Hellas Utrecht - MJC1 4 DQ 0
12 Hera's Heldinnen AV Hera - MJC1 4 DNS 0


Meisjes Junior C1 - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam P1P2P3ResOBP
48 Femke Moelker 6,89 6,37 6,26 6,89 8,67


Meisjes Junior C1 - Hoogspringen

# Naam 1.251.301.351.401.451.501.551.60ResOBP
18 Suzanne Moons O O XXO XXX 1,40 1,45


Meisjes Junior C1 - Verspringen

# Naam P1P2P3ResOBP
29 Suzanne Moons 4,12 3,55 4,06 4,12 4,50


Meisjes Junior C2 - 60 meter

# Naam ResOBP
27 Sacha Goedhart 8,65 8,64


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Hellas MJC Hellas Utrecht - MJC2 4 27,00 7
2 DEM Girls DEM - MJC2 4 27,65 6
3 Flits CAV Energie - MJC2 4 27,73 5
4 Team AV'56 AV `56 - MJC2 4 27,80 4
5 AV Gouda 1 AV Gouda - MJC2 4 28,39 3
6 Altis meiden C2 team 2 Altis - MJC2 4 28,70 2
7 GAC C Meiden GAC Hilversum - MJC2 4 28,87 1


Meisjes Junior C2 - Verspringen

# Naam P1P2P3ResOBP
17 Sacha Goedhart 4,30 4,29 4,55 4,55 4,61


Meisjes Junior D1 - 60 meter

# Naam ResOBP
43 Shamilla Martina 9,40 9,50


Meisjes Junior D1 - 1000 meter

# Naam ResOBP
26 Shamilla Martina 3:59,29 4:31,29


Meisjes Junior D2 - 1000 meter

# Naam ResOBP
Renske de Wilde --- 3:41,56


Meisjes Junior D2 - 60 meter horden

# Naam ResOBP
23 Renske de Wilde 11,44q 11,57


Meisjes Junior D2 - 60 meter horden halve finale

# Naam ResQm
15 Renske de Wilde 11,03 11,44


Meisjes Junior D2 - Kogelstoten 2 kilogram

# Naam P1P2P3ResOBP
32 Renske de Wilde 7,09 7,96 7,79 7,96 8,68