Vereniging 'AV `56' op 'Decathlon Nationale CD Indoor 2019'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Fenne Pellaers MJC1 Kogel
  • 8,43
  • Koen Steenblok JJD2 1000m
  • 3:25,43
  • Koen Steenblok JJD2 Ver
  • 4,05
  • Ipe Verbrugge JJD2 600m
  • 1:48,49
  • Brigitte de Geus MJD1 Ver
  • 4,16
  • Quinten Mertens JJC1 60m
  • 8,80
  • Brigitte de Geus MJD1 60m
  • 8,89
  • Amy de Graaf MJC1 Kogel
  • 8,39
  • Ipe Verbrugge JJD2 1000m
  • 3:20,41
  • Iza Nijsse MJC2 60m
  • 8,42
  •  

    Jongens Junior C1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    42 Quinten Mertens 8,80 8,87


    Jongens Junior C1 - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    29 Quinten Mertens 6,53 6,35 6,27 6,53 7,27


    Jongens Junior C1 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    27 Quinten Mertens 4,28 4,01 4,08 4,28 4,70


    Jongens Junior C2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    47 Thijs van Kooten 8,40 8,52


    Jongens Junior C2 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    24 Thijs van Kooten 4,51 4,31 4,44 4,51 4,73


    Jongens Junior D2 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    9 Ipe Verbrugge 1:48,49 1:53,17


    Jongens Junior D2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    20 Ipe Verbrugge 3:20,41 3:15,35
    24 Koen Steenblok 3:25,43 3:23,01


    Jongens Junior D2 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    25 Koen Steenblok 4,05 X 3,91 4,05 4,20


    Meisjes Junior C1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    39 Amy de Graaf 8,79 8,58


    Meisjes Junior C1 - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    10 Amy de Graaf 5:22,45 5:03,73


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 The Flo Jo's - MJC1 4 26,38 13
    2 PH Girls Prins Hendrik - MJC1 4 27,38 12
    3 Sparta Sprintdiva's AV Sparta - MJC1 4 27,43 11
    4 Scopias power Scopias Atletiek - MJC1 4 27,72 10
    5 Av Athlos AV Athlos - MJC1 4 27,77 9
    6 U-Track DreamTeam U-Track - MJC1 4 27,91 8
    7 Pec girls AV PEC 1910 - MJC1 4 28,22 7
    8 AAC’61 MJC1 AAC `61 - MJC1 4 28,25 6
    9 Altis MJC1 Altis - MJC1 4 28,94 5
    10 Altis C2 team 1 Altis - MJC1 4 29,13 4
    11 MPM Marathon Pim Mulier - MJC1 4 29,23 3
    12 Hellas Angels Hellas Utrecht - MJC1 4 DQ 0
    12 Hera's Heldinnen AV Hera - MJC1 4 DNS 0


    Meisjes Junior C1 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    21 Fenne Pellaers 6,88 8,19 8,43 8,43 8,75
    23 Amy de Graaf 7,83 7,70 8,39 8,39 9,08


    Meisjes Junior C1 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    42 Fenne Pellaers 3,40 3,82 3,65 3,82 4,05


    Meisjes Junior C2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    15 Iza Nijsse 8,42Q 8,53
    42 Merel Baaijens 9,06 9,03
    50 Fenna Gelderblom 9,37 8,89


    Meisjes Junior C2 - 60 meter halve finale

    # Naam ResQm
    18 Iza Nijsse 8,55 8,42


    Meisjes Junior C2 - 800 meter

    # Naam ResOBP
    12 Tessa Schets 2:32,92 2:35,71
    Mette Verbrugge --- 2:44,57


    Meisjes Junior C2 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    28 Fenna Gelderblom 10,96 10,97
    36 Merel Baaijens 12,10 11,81


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Hellas MJC Hellas Utrecht - MJC2 4 27,00 7
    2 DEM Girls DEM - MJC2 4 27,65 6
    3 Flits CAV Energie - MJC2 4 27,73 5
    4 Team AV'56 AV `56 - MJC2 4 27,80 4
    5 AV Gouda 1 AV Gouda - MJC2 4 28,39 3
    6 Altis meiden C2 team 2 Altis - MJC2 4 28,70 2
    7 GAC C Meiden GAC Hilversum - MJC2 4 28,87 1


    Meisjes Junior C2 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    26 Fenna Gelderblom 8,10 8,44 7,90 8,44 9,62


    Meisjes Junior C2 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    30 Iza Nijsse X X 4,34 4,34 4,65


    Meisjes Junior D1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    11 Brigitte de Geus 8,89Q 8,91


    Meisjes Junior D1 - 60 meter halve finale

    # Naam ResQm
    15 Brigitte de Geus 9,06 8,89


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Sparta Sprintgirls AV Sparta - MJD1 4 29,25 7
    2 Leiden Dreamers Leiden Atletiek - MJD1 4 31,31 6
    3 AV’34 meiden D1 AV `34 Apeldoorn - MJD1 4 31,45 5
    4 AV Pijnenburg MJD1 AV Pijnenburg - MJD1 4 32,53 4
    5 DAK chicks DAK - MJD1 4 34,19 3
    6 AVA’70 D.R.E.L. AVA `70 - MJD1 4 34,59 2
    7 AVA '70 Stars AVA `70 - MJD1 4 DQ 0


    Meisjes Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam 1.101.151.201.251.301.351.401.451.501.551.581.601.63ResOBP
    15 Brigitte de Geus O O - O XXX 1,25 1,35


    Meisjes Junior D1 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    5 Brigitte de Geus 4,14 4,16 3,37 4,16q 4,15


    Meisjes Junior D1 - Verspringen finale

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
    5 Brigitte de Geus X 3,90 4,27 3,91 3,86 3,93 4,27 4,16


    Meisjes Junior D2 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    11 Yara Karelse 1:56,88 1:52,56


    Meisjes Junior D2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    18 Inke van d...ikkenberg 3:35,59 3:29,32
    24 Zoe van Luijk 3:48,36 3:45,87
    28 Marit Simonse 3:50,47 3:40,76


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Lionitas girls D2 AV Lionitas - MJD2 4 28,13 12
    2 Scopias D meisjes Scopias Atletiek - MJD2 4 28,41 11
    3 PrinsHendrikjes Prins Hendrik - MJD2 4 28,65 10
    4 GAC MJD - 1 GAC Hilversum - MJD2 4 29,11 9
    5 MD2 Altis - MJD2 4 29,13 8
    6 Team 1 HAC D2 Meisjes HAC - MJD2 4 29,70 7
    7 Olympus '70 meisjes D AV Olympus `70 - MJD2 4 29,82 6
    8 AV56 MD AV `56 - MJD2 4 29,97 5
    9 Atletiektalentjes AVA `70 - MJD2 4 30,49 4
    10 GAC MJD - 2 GAC Hilversum - MJD2 4 30,51 3
    11 GAC MJD - 3 GAC Hilversum - MJD2 4 30,77 2
    12 Dak Dames DAK - MJD2 4 31,54 1


    Meisjes Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam 1.101.151.201.251.301.351.371.401.431.451.501.551.60ResOBP
    17 Yara Karelse O O O O XXX 1,30 1,40


    Meisjes Junior D2 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    24 Yara Karelse 3,60 3,99 X 3,99 4,01
    36 Inke van d...ikkenberg 3,53 3,52 3,79 3,79 4,07