Vereniging 'U-Track' op 'Decathlon Nationale CD Indoor 2019'

Prijzen

Timo Hoogendoorn
  • Jongens Junior C2 - 800m - 2:06,43

Hoogtepunten

Yannick Faerber JJC1 800m
  • 2:35,36
  • Nora Wakelkamp MJC2 Ver
  • 4,60
  • Sanne Langedijk MJC1 60m
  • 8,65
  • Nora Wakelkamp MJC2 60m
  • 8,58
  • Olle De Laat JJC1 60m
  • 8,80
  • Max Innikel JJC2 800m
  • 2:22,36
  • Rosalie Konings MJC2 Ver
  • 4,36
  • Evi Spronk MJC2 Hoog
  • 1,50
  • William Knol JJC2 1500m
  • 4:33,04
  • Timo Hoogendoorn JJC2 800m
  • 2:06,43
  •  

    Jongens Junior C1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    41 Olle De Laat 8,80 9,30


    Jongens Junior C1 - 800 meter

    # Naam ResOBP
    17 Yannick Faerber 2:35,36 2:32,92


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Action power AC TION - JJC1 4 25,39 3
    2 ToPhers junioren C Prins Hendrik - JJC1 4 25,63 2
    3 Altis team Jongens C1/2 Altis - JJC1 4 26,58 1


    Jongens Junior C2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    50 Toon de Kwaasteniet 8,60 8,82


    Jongens Junior C2 - 800 meter

    # Naam ResOBP
    1 Timo Hoogendoorn 2:06,43 2:03,68
    18 Max Innikel 2:22,36 2:28,56


    Jongens Junior C2 - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    5 William Knol 4:33,04 4:35,81


    Jongens Junior C2 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    31 Max Innikel 11,00 12,65


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Bliksem CAV Energie - JJC2 4 25,39 5
    2 AV Gouda 2 AV Gouda - JJC2 4 26,52 4
    3 Scopias JJC Scopias Atletiek - JJC2 4 26,56 3
    4 Cool Runnings AVA `70 - JJC2 4 26,72 2
    5 DAK JJC2 DAK - JJC2 4 27,63 1


    Jongens Junior C2 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    26 Toon de Kwaasteniet 4,03 3,97 4,20 4,20 4,12


    Meisjes Junior C1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    25 Sanne Langedijk 8,65 8,69


    Meisjes Junior C1 - 800 meter

    # Naam ResOBP
    22 Dajo Borgonjen 2:46,65 2:49,70


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 The Flo Jo's - MJC1 4 26,38 13
    2 PH Girls Prins Hendrik - MJC1 4 27,38 12
    3 Sparta Sprintdiva's AV Sparta - MJC1 4 27,43 11
    4 Scopias power Scopias Atletiek - MJC1 4 27,72 10
    5 Av Athlos AV Athlos - MJC1 4 27,77 9
    6 U-Track DreamTeam U-Track - MJC1 4 27,91 8
    7 Pec girls AV PEC 1910 - MJC1 4 28,22 7
    8 AAC’61 MJC1 AAC `61 - MJC1 4 28,25 6
    9 Altis MJC1 Altis - MJC1 4 28,94 5
    10 Altis C2 team 1 Altis - MJC1 4 29,13 4
    11 MPM Marathon Pim Mulier - MJC1 4 29,23 3
    12 Hellas Angels Hellas Utrecht - MJC1 4 DQ 0
    12 Hera's Heldinnen AV Hera - MJC1 4 DNS 0


    Meisjes Junior C2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    22 Nora Wakelkamp 8,58q 8,86


    Meisjes Junior C2 - 60 meter halve finale

    # Naam ResQm
    22 Nora Wakelkamp 8,63 8,58


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Hellas MJC Hellas Utrecht - MJC2 4 27,00 7
    2 DEM Girls DEM - MJC2 4 27,65 6
    3 Flits CAV Energie - MJC2 4 27,73 5
    4 Team AV'56 AV `56 - MJC2 4 27,80 4
    5 AV Gouda 1 AV Gouda - MJC2 4 28,39 3
    6 Altis meiden C2 team 2 Altis - MJC2 4 28,70 2
    7 GAC C Meiden GAC Hilversum - MJC2 4 28,87 1


    Meisjes Junior C2 - Hoogspringen

    # Naam 1.251.301.351.401.451.501.551.601.651.70ResOBP
    9 Evi Spronk O O O O XO XO XXX 1,50 1,45


    Meisjes Junior C2 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    13 Nora Wakelkamp 4,22 4,60 - 4,60 4,28
    29 Rosalie Konings 4,04 4,36 4,01 4,36 4,32