Vereniging 'PAC' op 'Decathlon Nationale CD Indoor 2019'

Prijzen

Ridzerd Punt
  • Jongens Junior C1 - Hoog - 1,75
Mick van Kleeff
  • Jongens Junior C1 - Polshoog - 2,90
Ridzerd Punt
  • Jongens Junior C1 - Polshoog - 2,70
Niels van Weesep
  • Jongens Junior C2 - 60mH - 8,87
Niels van Weesep
  • Jongens Junior C2 - 60mH_hf - 8,86
Niels van Weesep
  • Jongens Junior C2 - 60mH_f - 8,63
Timo Spiering
  • Jongens Junior C2 - Hoog - 1,80
Quinten de Vos
  • Jongens Junior D1 - 600m - 1:45,95
Ivar Schiltmans
  • Jongens Junior D1 - Polshoog - 1,90
Quinten de Vos
  • Jongens Junior D1 - Ver - 4,46
Jozuah Revierre
  • Jongens Junior D2 - 60m - 7,96
Jozuah Revierre
  • Jongens Junior D2 - 60m_hf - 7,98
Jozuah Revierre
  • Jongens Junior D2 - 60m_f - 7,85
Levi de Bruijn
  • Jongens Junior D2 - 600m - 1:38,97
Levi de Bruijn
  • Jongens Junior D2 - 60mH - 9,46
Levi de Bruijn
  • Jongens Junior D2 - 60mH_f - 9,46
Jarno van Daalen
  • Jongens Junior D2 - Kogel - 10,64
Jarno van Daalen
  • Jongens Junior D2 - Kogel_f - 11,04
Jin van der Lee
  • Jongens Junior D2 - Hoog - 1,50
Levi de Bruijn
  • Jongens Junior D2 - Polshoog - 2,10
Jozuah Revierre
  • Jongens Junior D2 - Ver - 5,24
Jozuah Revierre
  • Jongens Junior D2 - Ver_f - 5,09
Jessy Gravenbeek
  • Meisjes Junior C1 - 60m - 8,05
Jessy Gravenbeek
  • Meisjes Junior C1 - 60m_f - 8,08
Rachel Ivo
  • Meisjes Junior C1 - 60mH - 9,51
Rachel Ivo
  • Meisjes Junior C1 - 60mH_hf - 9,33
Rachel Ivo
  • Meisjes Junior C1 - 60mH_f - 9,27
Rachel Ivo
  • Meisjes Junior C1 - Kogel_f - 10,93
Dunya van den Tooren
  • Meisjes Junior C1 - Hoog - 1,55
Rachel Ivo
  • Meisjes Junior C1 - Hoog - 1,50
Dunya van den Tooren
  • Meisjes Junior C1 - Ver - 5,00
Britt de Blaauw
  • Meisjes Junior C2 - 60mH - 9,09
Britt de Blaauw
  • Meisjes Junior C2 - 60mH_hf - 8,93
Britt de Blaauw
  • Meisjes Junior C2 - 60mH_f - 8,81
Sara Bossche
  • Meisjes Junior C2 - Polshoog - 2,75
Britt de Blaauw
  • Meisjes Junior C2 - Ver - 5,45
Britt de Blaauw
  • Meisjes Junior C2 - Ver_f - 5,71
Felicia Felter
  • Meisjes Junior D1 - 60m_hf - 8,65
Ròbin Martha
  • Meisjes Junior D1 - 60mH - 10,79
Ròbin Martha
  • Meisjes Junior D1 - 60mH_hf - 11,03
Ròbin Martha
  • Meisjes Junior D1 - 60mH_f - 10,73
Mette Duymaer van Twist
  • Meisjes Junior D1 - Polshoog - 2,00
Tess Jack
  • Meisjes Junior D2 - 60m - 8,30
Tess Jack
  • Meisjes Junior D2 - 60m_hf - 8,25
Tess Jack
  • Meisjes Junior D2 - 60m_f - 8,22
Anne Hoomoedt
  • Meisjes Junior D2 - Hoog - 1,50
Elise de Jong
  • Meisjes Junior D2 - Polshoog - 2,50
Roos De Vries
  • Meisjes Junior D2 - Polshoog - 2,00
Anne Hoomoedt
  • Meisjes Junior D2 - Ver - 4,68
Anne Hoomoedt
  • Meisjes Junior D2 - Ver_f - 4,74
 

Jongens Junior C1 - 60 meter

# Naam ResOBP
19 Rais Semedo Moreira 8,25q 8,50
28 Lucas Dui...van Twist 8,46 8,69
33 Finn Hage 8,61 8,73
Oscar Doornhein --- 8,84


Jongens Junior C1 - 60 meter halve finale

# Naam ResQm
21 Rais Semedo Moreira 8,40 8,25


Jongens Junior C1 - 800 meter

# Naam ResOBP
9 Miguel De la Fuente 2:25,41 2:26,50
Lucas Dui...van Twist DNS 2:32,92


Jongens Junior C1 - 60 meter horden

# Naam ResOBP
17 Finn Hage 9,88 9,94


Jongens Junior C1 - Hoogspringen

# Naam 1.401.451.501.551.601.651.701.751.80ResOBP
1 Ridzerd Punt O O O XO O O XX- 1,75 1,68


Jongens Junior C1 - Polsstokhoogspringen

# Naam 2.102.202.302.402.502.602.652.702.752.802.852.902.95ResOBP
1 Mick van Kleeff O O O O O O XO O XO XXX 2,90 2,73
3 Ridzerd Punt O O XO XXO XO XO XXX 2,70 2,63


Jongens Junior C1 - Verspringen

# Naam P1P2P3ResOBP
11 Lucas Dui...van Twist 4,80 4,58 4,84 4,84q 4,64
Oscar Doornhein --- 4,12


Jongens Junior C1 - Verspringen finale

# Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
9 Lucas Dui...van Twist 4,91 4,57 4,46 4,91 4,84


Jongens Junior C2 - 60 meter

# Naam ResOBP
4 Olario Kartodimedjo 7,57Q 7,69
5 Timo Spiering 7,59Q 7,62
10 Jarno Van der Meide 7,78Q 7,86
12 Niels van Weesep 7,79Q 8,28


Jongens Junior C2 - 60 meter halve finale

# Naam ResQm
4 Olario Kartodimedjo 7,55Q 7,57
5 Timo Spiering 7,55Q 7,59
14 Niels van Weesep 7,86 7,79
Jarno Van der Meide DNS 7,78


Jongens Junior C2 - 60 meter finale

# Naam ResQm
4 Olario Kartodimedjo 7,54 7,55
5 Timo Spiering 7,61 7,55


Jongens Junior C2 - 60 meter horden

# Naam ResOBP
3 Niels van Weesep 8,87Q 8,89


Jongens Junior C2 - 60 meter horden halve finale

# Naam ResQm
3 Niels van Weesep 8,86Q 8,87


Jongens Junior C2 - 60 meter horden finale

# Naam ResQm
2 Niels van Weesep 8,63 8,86


Jongens Junior C2 - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam P1P2P3ResOBP
24 Etienne Verwaal 9,84 9,15 9,43 9,84 9,72


Jongens Junior C2 - Hoogspringen

# Naam 1.401.451.501.551.601.651.701.751.801.851.90ResOBP
3 Timo Spiering O O O XO XO XO XXX 1,80 1,80


Jongens Junior C2 - Polsstokhoogspringen

# Naam 2.002.102.202.302.402.502.602.652.702.752.802.852.903.003.353.40ResOBP
5 Olario Kartodimedjo O - O - XXX 2,60 2,84


Jongens Junior D1 - 60 meter

# Naam ResOBP
30 Quentin Bos 9,25 9,46


Jongens Junior D1 - 600 meter

# Naam ResOBP
2 Quinten de Vos 1:45,95 1:46,68
6 Aiden Schenk 1:55,87 3:32,98
24 Beerd Kouwenhoven 2:11,78 4:09,16


Jongens Junior D1 - 1000 meter

# Naam ResOBP
17 Rimme Biewenga 3:34,79 3:53,19
18 Tristan Demmers 3:36,01 3:36,12
Quinten de Vos --- 3:14,93


Jongens Junior D1 - 60 meter horden

# Naam ResOBP
7 Quinten de Vos 11,03Q 10,29
13 Ivar Schiltmans 11,75Q 11,46
16 Tristan Demmers 12,02Q 12,38
17 Aiden Schenk 12,07q 12,29
25 Beerd Kouwenhoven 12,48 9,91
31 Rimme Biewenga 12,78 13,41


Jongens Junior D1 - 60 meter horden halve finale

# Naam ResQm
4 Quinten de Vos 10,77Q 11,03
9 Ivar Schiltmans 11,15 11,75
15 Aiden Schenk 11,93 12,07
17 Tristan Demmers 12,13 12,02


Jongens Junior D1 - 60 meter horden finale

# Naam ResQm
6 Quinten de Vos 10,79 10,77


Jongens Junior D1 - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam P1P2P3ResOBP
14 Rimme Biewenga 6,51 6,53 6,99 6,99 6,17


Jongens Junior D1 - Hoogspringen

# Naam 1.251.301.351.401.451.501.55ResOBP
24 Quentin Bos XXO XXX 1,25 1,28
Beerd Kouwenhoven XX- - - quit NM 1,27
Quinten de Vos --- 1,40


Jongens Junior D1 - Polsstokhoogspringen

# Naam 1.701.801.902.00ResOBP
1 Ivar Schiltmans O XO XO XXX 1,90 2,04


Jongens Junior D1 - Verspringen

# Naam P1P2P3ResOBP
3 Quinten de Vos 4,46 4,37 4,32 4,46q 4,49
12 Quentin Bos 3,90 4,05 3,88 4,05q 3,82
36 Aiden Schenk 3,29 3,17 3,59 3,59 4,00
Tristan Demmers --- 3,67


Jongens Junior D1 - Verspringen finale

# Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
6 Quinten de Vos 4,15 4,35 4,13 3,89 4,35 4,46
12 Quentin Bos 3,86 3,72 3,54 3,86 4,05


Jongens Junior D2 - 60 meter

# Naam ResOBP
3 Jozuah Revierre 7,96Q 8,08
14 Rick Schipper 8,75Q 8,83
23 Jessy van der Vegt 8,98q 9,19


Jongens Junior D2 - 60 meter halve finale

# Naam ResQm
1 Jozuah Revierre 7,98Q 7,96
12 Rick Schipper 8,74 8,75
21 Jessy van der Vegt 9,07 8,98


Jongens Junior D2 - 60 meter finale

# Naam ResQm
1 Jozuah Revierre 7,85 7,98


Jongens Junior D2 - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Levi de Bruijn 1:38,97 1:41,60
18 Matthijs de Jong 1:56,93 3:21,04


Jongens Junior D2 - 1000 meter

# Naam ResOBP
14 Giel van Veen 3:18,65 3:23,57


Jongens Junior D2 - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Levi de Bruijn 9,46Q 9,61
33 Giel van Veen 12,61 12,04


Jongens Junior D2 - 60 meter horden halve finale

# Naam ResQm
4 Levi de Bruijn 9,59Q 9,46


Jongens Junior D2 - 60 meter horden finale

# Naam ResQm
2 Levi de Bruijn 9,46 9,59


Jongens Junior D2 - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Jarno van Daalen 10,64 10,64Q 10,83
10 Jessy van der Vegt 8,15 X 7,93 8,15q 7,91
16 Barend van de Donk 7,84 X 6,76 7,84 8,40
20 Rick Schipper 6,70 6,64 7,58 7,58 9,22


Jongens Junior D2 - Kogelstoten 3 kilogram finale

# Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
3 Jarno van Daalen 9,54 10,93 9,80 11,04 X 10,64 11,04 10,64
8 Jessy van der Vegt 8,30 8,62 8,88 8,23 X 8,35 8,88 8,15


Jongens Junior D2 - Hoogspringen

# Naam 1.251.301.351.401.451.501.551.601.65ResOBP
3 Jin van der Lee O O O O XXX 1,50 1,50


Jongens Junior D2 - Polsstokhoogspringen

# Naam 1.701.801.902.002.102.202.302.402.502.852.953.053.153.25ResOBP
3 Levi de Bruijn O - O O O XXX 2,10 2,00


Jongens Junior D2 - Verspringen

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Jozuah Revierre 5,24 - - 5,24Q 4,78
7 Jessy van der Vegt 4,49 4,50 4,33 4,50q 4,12
12 Barend van de Donk 4,05 4,14 4,36 4,36q 4,42
16 Jin van der Lee 4,21 4,08 3,84 4,21 4,28
26 Giel van Veen 3,61 3,68 4,05 4,05 3,91
Jarno van Daalen --- 5,00


Jongens Junior D2 - Verspringen finale

# Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
1 Jozuah Revierre 5,09 4,71 X 5,05 5,05 4,72 5,09 5,24
7 Barend van de Donk 4,52 X 3,92 3,75 3,71 4,02 4,52 4,36
9 Jessy van der Vegt 4,31 4,43 4,34 4,43 4,50


Meisjes Junior C1 - 60 meter

# Naam ResOBP
2 Jessy Gravenbeek 8,05Q 8,20
8 Tess Moesman 8,27Q 8,44
28 Yasmina Bonafacia 8,70 8,85
36 Paula Simons 8,77 8,72


Meisjes Junior C1 - 60 meter halve finale

# Naam ResQm
5 Jessy Gravenbeek 8,11Q 8,05
7 Tess Moesman 8,31q 8,27


Meisjes Junior C1 - 60 meter finale

# Naam ResQm
3 Jessy Gravenbeek 8,08 8,11
6 Tess Moesman 8,37 8,31


Meisjes Junior C1 - 800 meter

# Naam ResOBP
20 Paula Simons 2:44,78 2:45,22
26 Yasmina Bonafacia 2:51,39 2:46,04


Meisjes Junior C1 - 1500 meter

# Naam ResOBP
13 Rosa Buijs 5:34,23 5:33,48
21 Yasmina Bonafacia 6:03,08 5:52,24


Meisjes Junior C1 - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Rachel Ivo 9,51Q 9,42
11 Sam Schaalje 9,99Q 10,01


Meisjes Junior C1 - 60 meter horden halve finale

# Naam ResQm
1 Rachel Ivo 9,33Q 9,51
15 Sam Schaalje 10,20 9,99


Meisjes Junior C1 - 60 meter horden finale

# Naam ResQm
1 Rachel Ivo 9,27 9,33


Meisjes Junior C1 - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam P1P2P3ResOBP
4 Rachel Ivo 9,25 10,14 - 10,14Q 10,09
13 Paula Simons 9,21 9,15 9,01 9,21 9,68


Meisjes Junior C1 - Kogelstoten 3 kilogram finale

# Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
3 Rachel Ivo 9,12 8,98 10,46 9,69 10,93 10,89 10,93 10,14


Meisjes Junior C1 - Hoogspringen

# Naam 1.251.301.351.401.451.501.551.60ResOBP
2 Dunya van den Tooren O O O XO XXX 1,55 1,60
3 Rachel Ivo O O O O XO XXX 1,50 1,53
12 Jessy Gravenbeek XXO O XXO XXO XXX 1,45 1,47


Meisjes Junior C1 - Polsstokhoogspringen

# Naam 1.801.902.002.102.202.302.402.502.602.702.802.90ResOBP
4 Sam Schaalje O O O O O XXO XXX 2,50 2,23


Meisjes Junior C1 - Verspringen

# Naam P1P2P3ResOBP
2 Dunya van den Tooren 5,00 5,00Q 4,62


Meisjes Junior C1 - Verspringen finale

# Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
5 Dunya van den Tooren X 4,58 4,87 4,60 4,82 4,87 5,00


Meisjes Junior C2 - 60 meter

# Naam ResOBP
14 Sara Bossche 8,33Q 8,35
21 Klara van der Gaast 8,57q 8,61
39 Tessa Dielessen 8,89 8,74


Meisjes Junior C2 - 60 meter halve finale

# Naam ResQm
13 Sara Bossche 8,37 8,33
21 Klara van der Gaast 8,63 8,57


Meisjes Junior C2 - 800 meter

# Naam ResOBP
16 Kika de Vos 2:34,90 2:28,20
22 Emily van der Hoeff 2:39,68 2:42,25


Meisjes Junior C2 - 60 meter horden

# Naam ResOBP
2 Britt de Blaauw 9,09Q 8,94
14 Klara van der Gaast 9,64Q 9,95
15 Kika de Vos 9,72Q 9,98
23 Tessa Dielessen 10,32Q 9,81


Meisjes Junior C2 - 60 meter horden halve finale

# Naam ResQm
1 Britt de Blaauw 8,93Q 9,09
13 Kika de Vos 9,78 9,72
17 Klara van der Gaast 9,92 9,64
24 Tessa Dielessen 10,38 10,32


Meisjes Junior C2 - 60 meter horden finale

# Naam ResQm
2 Britt de Blaauw 8,81 8,93


Meisjes Junior C2 - Hoogspringen

# Naam 1.251.301.351.401.451.501.551.601.651.70ResOBP
18 Romee Hermse O O XXO quit 1,45 1,57
Tessa Dielessen quit DNS 1,60


Meisjes Junior C2 - Polsstokhoogspringen

# Naam 1.801.902.002.102.202.302.402.502.602.702.752.802.903.103.303.46ResOBP
3 Sara Bossche - O O O XXO O XXX 2,75 2,91
4 Klara van der Gaast XO - O XXO XXO XXX 2,40 2,42
5 Emily van der Hoeff O O O O O O XXX 2,30 2,30


Meisjes Junior C2 - Verspringen

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Britt de Blaauw 5,45 - - 5,45Q 5,66
9 Kika de Vos - 4,66 4,82 4,82q 4,88
11 Romee Hermse 4,45 4,68 4,79 4,79q 4,79


Meisjes Junior C2 - Verspringen finale

# Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
2 Britt de Blaauw 5,70 - 5,71 - X X 5,71 5,45
10 Kika de Vos 4,05 4,73 4,64 4,73 4,82
Romee Hermse NM 4,79


Meisjes Junior D1 - 60 meter

# Naam ResOBP
4 Felicia Felter 8,67Q 8,65
13 Ròbin Martha 8,93Q 8,88
32 Fenne Spiering 9,28 9,46
41 Chivanny ...ugwandass 9,36 9,29
42 Pauline Koger 9,37 9,47
44 Louise van...kelenburg 9,43 9,48
56 Selena van...kelenburg 11,36 9,40
Maya Moerman --- 9,97
Lavinia Evora --- 10,18
Liv Spiering --- 10,17


Meisjes Junior D1 - 60 meter halve finale

# Naam ResQm
3 Felicia Felter 8,65Q 8,67
13 Ròbin Martha 9,04 8,93


Meisjes Junior D1 - 60 meter finale

# Naam ResQm
4 Felicia Felter 8,66 8,65


Meisjes Junior D1 - 600 meter

# Naam ResOBP
19 Pauline Koger 2:03,92 4:00,93
37 Lavinia Evora 2:28,59 2:30,39


Meisjes Junior D1 - 60 meter horden

# Naam ResOBP
2 Ròbin Martha 10,79Q 10,65
8 Selena van...kelenburg 11,56Q 12,29
19 Nana Gassama 12,03q 12,34
20 Merel Tieman 12,09q 12,09
23 Louise van...kelenburg 12,27q 12,63
Mette Duy...van Twist --- 11,80
Maya Moerman --- 15,00


Meisjes Junior D1 - 60 meter horden halve finale

# Naam ResQm
2 Ròbin Martha 11,03Q 10,79
18 Louise van...kelenburg 12,25 12,27
19 Merel Tieman 12,25 12,09
Nana Gassama --- 12,03
Selena van...kelenburg --- 11,56


Meisjes Junior D1 - 60 meter horden finale

# Naam ResQm
2 Ròbin Martha 10,73 11,03


Meisjes Junior D1 - Kogelstoten 2 kilogram

# Naam P1P2P3ResOBP
5 Arianne Punt 8,30 7,64 8,75 8,75q 8,74
12 Fenne Spiering 6,88 7,77 6,56 7,77q 7,24
14 Chivanny ...ugwandass 7,75 7,40 7,43 7,75 7,61
37 Lavinia Evora 5,98 6,35 6,33 6,35 6,28
Lianne Hagelstein --- 7,43


Meisjes Junior D1 - Kogelstoten 2 kilogram finale

# Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
7 Arianne Punt 8,59 7,93 8,38 X 7,94 8,52 8,59 8,75
12 Fenne Spiering 6,82 7,49 6,70 7,49 7,77


Meisjes Junior D1 - Hoogspringen

# Naam 1.101.151.201.251.301.351.401.451.501.551.581.601.63ResOBP
5 Felicia Felter O - O O XO XXX 1,35 1,37
19 Arianne Punt O XXO O XXX 1,25 1,27
Nana Gassama --- 1,33
Maya Moerman --- 1,20
Lianne Hagelstein --- 1,18


Meisjes Junior D1 - Polsstokhoogspringen

# Naam 1.701.801.902.002.10ResOBP
1 Mette Duy...van Twist XO O XXO O XXX 2,00 1,84


Meisjes Junior D1 - Verspringen

# Naam P1P2P3ResOBP
13 Ròbin Martha 3,01 3,86 3,89 3,89 4,20
19 Chivanny ...ugwandass 3,68 X 3,81 3,81 4,13
20 Merel Tieman 3,53 3,81 3,41 3,81 4,12
50 Louise van...kelenburg 3,27 3,27 2,98 3,27 3,61
56 Lavinia Evora 3,06 2,72 2,99 3,06 3,42
Fenne Spiering - - - DNS 3,63
Selena van...kelenburg - DNS 3,94
Pauline Koger --- 3,46
Liv Spiering --- 3,36


Meisjes Junior D2 - 60 meter

# Naam ResOBP
2 Tess Jack 8,30Q 8,38
18 Roos De Vries 8,78Q 8,91
19 Najila Donata 8,80Q 8,71
34 Florianne van Uden 9,04 8,93
Lotta Zuijdgeest --- 8,97


Meisjes Junior D2 - 60 meter halve finale

# Naam ResQm
3 Tess Jack 8,25Q 8,30
15 Najila Donata 8,68 8,80
23 Roos De Vries 8,94 8,78


Meisjes Junior D2 - 60 meter finale

# Naam ResQm
2 Tess Jack 8,22 8,25


Meisjes Junior D2 - 600 meter

# Naam ResOBP
23 Madelief Verweij 2:09,14 2:09,85


Meisjes Junior D2 - 1000 meter

# Naam ResOBP
6 Layana Chrafih 3:21,86 3:27,12


Meisjes Junior D2 - 60 meter horden

# Naam ResOBP
8 Lotta Zuijdgeest 10,53Q 11,04
9 Elise de Jong 10,55Q 10,46
21 Florianne van Uden 11,37q 11,38


Meisjes Junior D2 - 60 meter horden halve finale

# Naam ResQm
6 Elise de Jong 10,33q 10,55
8 Lotta Zuijdgeest 10,39Q 10,53
22 Florianne van Uden 11,40 11,37


Meisjes Junior D2 - 60 meter horden finale

# Naam ResQm
6 Lotta Zuijdgeest 10,39 10,39
8 Elise de Jong 10,92 10,33


Meisjes Junior D2 - Kogelstoten 2 kilogram

# Naam P1P2P3ResOBP
7 Anne Hoomoedt 10,34 9,28 10,29 10,34q 10,27
23 Lotta Zuijdgeest 8,56 7,96 8,93 8,93 9,02
24 Florianne van Uden 8,59 8,42 8,92 8,92 8,42
39 Jada Vredebregt 6,50 6,84 7,53 7,53 8,31
Tess Jack --- 10,26


Meisjes Junior D2 - Kogelstoten 2 kilogram finale

# Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
4 Anne Hoomoedt 10,56 8,95 8,54 8,77 9,93 10,86 10,86 10,34


Meisjes Junior D2 - Hoogspringen

# Naam 1.101.151.201.251.301.351.371.401.431.451.501.551.60ResOBP
3 Anne Hoomoedt O O O XO O XXX 1,50 1,50
17 Madelief Verweij O O O XXX 1,30 1,32
21 Lotta Zuijdgeest O O XO XXO XXX 1,30 1,32


Meisjes Junior D2 - Polsstokhoogspringen

# Naam 1.701.801.902.002.102.202.302.402.502.602.65ResOBP
2 Elise de Jong O O O O O XO XXX 2,50 2,42
3 Roos De Vries O O XO XXO XXX 2,00 1,97


Meisjes Junior D2 - Verspringen

# Naam P1P2P3ResOBP
3 Anne Hoomoedt 4,68 - - 4,68Q 4,63
19 Jada Vredebregt X 4,08 X 4,08 3,98
22 Elise de Jong 3,86 3,59 4,04 4,04 3,92
48 Madelief Verweij 3,58 3,42 3,51 3,58 3,67


Meisjes Junior D2 - Verspringen finale

# Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
3 Anne Hoomoedt X 4,56 3,90 4,74 4,19 4,74 4,68