Vereniging 'Hellas Utrecht' op 'Decathlon Nationale CD Indoor 2019'

Prijzen

Sam de Wild
  • Jongens Junior D2 - 1000m - 3:02,55

Hoogtepunten

Joeri Steenman JJC2 60m
  • 7,85
  • Najoua Tarawally MJD1 Ver
  • 3,80
  • Olaf van der Hidde JJC1 60m
  • 8,28
  • Tessa Evelein MJD1 60m
  • 8,84
  • Maya Clark MJC1 60m
  • 8,25
  • Maya Clark MJC1 60mH
  • 9,63
  • Sam de Wild JJD2 1000m
  • 3:02,55
  • Floris van der Vijgh JJD2 60m
  • 8,49
  • Sydney Albertzoon JJC1 60m
  • 8,04
  • Coos Veldpaus MJC2 60m
  • 8,13
  •  

    Jongens Junior C1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    13 Sydney Albertzoon 8,04Q 8,18
    21 Olaf van der Hidde 8,28Q 8,42


    Jongens Junior C1 - 60 meter halve finale

    # Naam ResQm
    12 Sydney Albertzoon 8,23 8,04
    22 Olaf van der Hidde 8,41 8,28


    Jongens Junior C1 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    27 Olaf van der Hidde 11,29 11,47
    Sydney Albertzoon --- 9,74


    Jongens Junior C2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    18 Joeri Steenman 7,85Q 7,99
    52 Lucca Marks 8,80 8,76


    Jongens Junior C2 - 60 meter halve finale

    # Naam ResQm
    Joeri Steenman --- 7,85


    Jongens Junior C2 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    21 Joeri Steenman 9,72Q 9,59


    Jongens Junior C2 - 60 meter horden halve finale

    # Naam ResQm
    Joeri Steenman DNS 9,72


    Jongens Junior C2 - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    34 Lucca Marks 6,99 6,54 6,27 6,99 7,14


    Jongens Junior D1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    28 Aidan de Bok 9,24 9,07


    Jongens Junior D1 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    Beer Timmer --- 10,71


    Jongens Junior D1 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    21 Nathan le Comte 5,56 6,25 5,44 6,25 6,34


    Jongens Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam 1.251.301.351.401.451.501.55ResOBP
    7 Beer Timmer O O O XXX 1,35 1,40
    22 Nathan le Comte XO XXX 1,25 1,25


    Jongens Junior D1 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    13 Beer Timmer 4,04 3,72 3,95 4,04 4,27
    17 Nathan le Comte 4,00 3,81 3,87 4,00 3,90
    19 Aidan de Bok 3,99 3,88 3,96 3,99 4,11


    Jongens Junior D2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    7 Floris van der Vijgh 8,49Q 8,80


    Jongens Junior D2 - 60 meter halve finale

    # Naam ResQm
    8 Floris van der Vijgh 8,59Q 8,49


    Jongens Junior D2 - 60 meter finale

    # Naam ResQm
    8 Floris van der Vijgh 8,73 8,59


    Jongens Junior D2 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    6 Floris van der Vijgh 1:45,55 1:51,56


    Jongens Junior D2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Sam de Wild 3:02,55 3:10,20
    16 Finn van Ek 3:19,29 3:17,87
    22 Gijs Bomer 3:21,78 3:19,35


    Jongens Junior D2 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    14 David Fontein 10,60Q 10,43


    Jongens Junior D2 - 60 meter horden halve finale

    # Naam ResQm
    11 David Fontein 10,50 10,60


    Jongens Junior D2 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    5 Neo Thijssen 9,66 9,73 9,54 9,73q 8,60


    Jongens Junior D2 - Kogelstoten 3 kilogram finale

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
    5 Neo Thijssen 9,77 9,67 9,78 7,88 8,79 9,23 9,78 9,73


    Jongens Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam 1.251.301.351.401.451.501.551.601.65ResOBP
    5 David Fontein O O XO O XXX 1,45 1,50


    Jongens Junior D2 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    19 Gijs Bomer 4,13 4,13 4,06 4,13 4,39
    Floris van der Vijgh --- 4,63


    Meisjes Junior C1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    7 Maya Clark 8,25Q 8,22
    41 Meike Tan 8,82 8,82
    46 Aimee Vriesman 8,87 8,81
    52 Ilse van Veenendaal 8,94 8,86


    Meisjes Junior C1 - 60 meter halve finale

    # Naam ResQm
    9 Maya Clark 8,31 8,25


    Meisjes Junior C1 - 800 meter

    # Naam ResOBP
    28 Lidewij Boddeke 2:51,73 2:43,41


    Meisjes Junior C1 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    5 Maya Clark 9,63Q 10,07


    Meisjes Junior C1 - 60 meter horden halve finale

    # Naam ResQm
    7 Maya Clark 9,61q 9,63


    Meisjes Junior C1 - 60 meter horden finale

    # Naam ResQm
    4 Maya Clark 9,61 9,61


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 The Flo Jo's - MJC1 4 26,38 13
    2 PH Girls Prins Hendrik - MJC1 4 27,38 12
    3 Sparta Sprintdiva's AV Sparta - MJC1 4 27,43 11
    4 Scopias power Scopias Atletiek - MJC1 4 27,72 10
    5 Av Athlos AV Athlos - MJC1 4 27,77 9
    6 U-Track DreamTeam U-Track - MJC1 4 27,91 8
    7 Pec girls AV PEC 1910 - MJC1 4 28,22 7
    8 AAC’61 MJC1 AAC `61 - MJC1 4 28,25 6
    9 Altis MJC1 Altis - MJC1 4 28,94 5
    10 Altis C2 team 1 Altis - MJC1 4 29,13 4
    11 MPM Marathon Pim Mulier - MJC1 4 29,23 3
    12 Hellas Angels Hellas Utrecht - MJC1 4 DQ 0
    12 Hera's Heldinnen AV Hera - MJC1 4 DNS 0


    Meisjes Junior C1 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    46 Ilse van Veenendaal 6,96 6,81 6,62 6,96 7,78
    51 Meike Tan 6,04 6,24 6,49 6,49 7,00


    Meisjes Junior C1 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    38 Aimee Vriesman 3,90 3,85 3,85 3,90 4,20
    51 Meike Tan 3,46 3,62 3,45 3,62 3,99


    Meisjes Junior C2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    8 Coos Veldpaus 8,13Q 8,07
    26 Merel Jorna 8,62Q 8,52


    Meisjes Junior C2 - 60 meter halve finale

    # Naam ResQm
    7 Coos Veldpaus 8,09q 8,13
    20 Merel Jorna 8,56 8,62


    Meisjes Junior C2 - 60 meter finale

    # Naam ResQm
    8 Coos Veldpaus 8,27 8,09


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Hellas MJC Hellas Utrecht - MJC2 4 27,00 7
    2 DEM Girls DEM - MJC2 4 27,65 6
    3 Flits CAV Energie - MJC2 4 27,73 5
    4 Team AV'56 AV `56 - MJC2 4 27,80 4
    5 AV Gouda 1 AV Gouda - MJC2 4 28,39 3
    6 Altis meiden C2 team 2 Altis - MJC2 4 28,70 2
    7 GAC C Meiden GAC Hilversum - MJC2 4 28,87 1


    Meisjes Junior C2 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    17 Lisanne Boot 8,69 9,71 9,46 9,71 9,69
    28 Emma Kamer 7,75 7,10 7,16 7,75 8,54


    Meisjes Junior D1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    9 Tessa Evelein 8,84Q 8,82
    53 Ella Haaksman 9,61 9,77
    Najoua Tarawally --- 9,69
    Jackie Vissers --- 9,50


    Meisjes Junior D1 - 60 meter halve finale

    # Naam ResQm
    9 Tessa Evelein 8,89 8,84


    Meisjes Junior D1 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Jackie Vissers --- 2:04,62


    Meisjes Junior D1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    25 Ella Haaksman 3:56,26 3:53,68
    Jackie Vissers --- 3:42,42


    Meisjes Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam 1.101.151.201.251.301.351.401.451.501.551.581.601.63ResOBP
    14 Tessa Evelein O O O O XXO XXX 1,30 1,30


    Meisjes Junior D1 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    22 Najoua Tarawally 3,80 3,53 3,50 3,80 3,73


    Meisjes Junior D2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    31 Aisha Meijer 8,97 9,03
    35 Israe Elmakkaoui 9,07 9,02
    52 Nikita Vissers 9,66 9,32


    Meisjes Junior D2 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    25 Nikita Vissers 2:10,95 2:05,06


    Meisjes Junior D2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Floor Bomer DNF 3:27,48


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    32 Israe Elmakkaoui 11,88 11,79
    35 Nikita Vissers 12,02 11,88


    Meisjes Junior D2 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    17 Aisha Meijer 9,17 9,35 9,04 9,35 9,34