Vereniging 'CAV Energie' op 'Decathlon Nationale CD Indoor 2019'

Prijzen

Bram Schumacher
  • Jongens Junior C1 - 800m - 2:19,36
Sebastiaan den Hartog
  • Jongens Junior C2 - Kogel - 12,55
Sebastiaan den Hartog
  • Jongens Junior C2 - Kogel_f - 13,17

Hoogtepunten

Sebastiaan den Hartog JJC2 Kogel_f
  • 13,17
  • Sebastiaan den Hartog JJC2 Kogel
  • 12,55
  • Jade Bosman MJD1 Ver
  • 3,74
  • Nathalia Montijn MJC1 Kogel
  • 9,63
  • Ilse Stok MJC2 60m
  • 8,31
  • Bram Schumacher JJC1 800m
  • 2:19,36
  • Jade Bosman MJD1 Kogel
  • 8,15
  • Bram Schumacher JJC1 Ver
  • 4,46
  • Esmee Stok MJD1 60mH
  • 11,86
  • Lucas Bal JJC2 Ver
  • 5,52
  •  

    Jongens Junior C1 - 800 meter

    # Naam ResOBP
    2 Bram Schumacher 2:19,36 2:30,37


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Action power AC TION - JJC1 4 25,39 3
    2 ToPhers junioren C Prins Hendrik - JJC1 4 25,63 2
    3 Altis team Jongens C1/2 Altis - JJC1 4 26,58 1


    Jongens Junior C1 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    20 Bram Schumacher X 4,46 4,31 4,46 4,17


    Jongens Junior C2 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    26 Benjamin den Hartog 10,05 10,70


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Bliksem CAV Energie - JJC2 4 25,39 5
    2 AV Gouda 2 AV Gouda - JJC2 4 26,52 4
    3 Scopias JJC Scopias Atletiek - JJC2 4 26,56 3
    4 Cool Runnings AVA `70 - JJC2 4 26,72 2
    5 DAK JJC2 DAK - JJC2 4 27,63 1


    Jongens Junior C2 - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    3 Sebastiaan...en Hartog 12,55 - - 12,55Q 11,97


    Jongens Junior C2 - Kogelstoten 4 kilogram finale

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
    2 Sebastiaan...en Hartog 13,17 13,06 12,80 12,83 12,10 11,32 13,17 12,55


    Jongens Junior C2 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    6 Lucas Bal - - 5,52 5,52Q 5,43


    Jongens Junior C2 - Verspringen finale

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
    6 Lucas Bal 5,57 5,53 5,51 X X 5,25 5,57 5,52


    Meisjes Junior C1 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    8 Nathalia Montijn 9,40 9,63 8,69 9,63q 9,81


    Meisjes Junior C1 - Kogelstoten 3 kilogram finale

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
    11 Nathalia Montijn 9,44 9,09 9,29 9,44 9,63


    Meisjes Junior C2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    13 Ilse Stok 8,31Q 8,22


    Meisjes Junior C2 - 60 meter halve finale

    # Naam ResQm
    14 Ilse Stok 8,43 8,31


    Meisjes Junior C2 - 800 meter

    # Naam ResOBP
    8 Amber Bosman 2:27,59 2:25,00
    17 Hannah Reijenga 2:34,92 2:40,65


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Hellas MJC Hellas Utrecht - MJC2 4 27,00 7
    2 DEM Girls DEM - MJC2 4 27,65 6
    3 Flits CAV Energie - MJC2 4 27,73 5
    4 Team AV'56 AV `56 - MJC2 4 27,80 4
    5 AV Gouda 1 AV Gouda - MJC2 4 28,39 3
    6 Altis meiden C2 team 2 Altis - MJC2 4 28,70 2
    7 GAC C Meiden GAC Hilversum - MJC2 4 28,87 1


    Meisjes Junior C2 - Hoogspringen

    # Naam 1.251.301.351.401.451.501.551.601.651.70ResOBP
    14 Maaike van Rijswijk O O XO XXX 1,45 1,50
    18 Eline Verschueren O O XXO XXX 1,45 1,50
    Hannah Reijenga --- 1,46


    Meisjes Junior C2 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    21 Ilse Stok X 4,41 4,49 4,49 4,71
    40 Hannah Reijenga - 4,04 - 4,04 4,37


    Meisjes Junior D1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    25 Esmee Stok 9,22Q 9,20
    29 Jade Bosman 9,25 9,26
    Pearl Verbeeten --- 10,35
    Jytte Spek --- 9,71


    Meisjes Junior D1 - 60 meter halve finale

    # Naam ResQm
    19 Esmee Stok 9,20 9,22


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    15 Esmee Stok 11,86Q 12,16
    39 Jytte Spek 13,26 13,24


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden halve finale

    # Naam ResQm
    15 Esmee Stok 12,04 11,86


    Meisjes Junior D1 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    8 Jade Bosman 7,59 8,15 7,81 8,15q 7,99
    44 Pearl Verbeeten 5,34 4,89 4,92 5,34 5,54


    Meisjes Junior D1 - Kogelstoten 2 kilogram finale

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
    5 Jade Bosman 8,64 8,84 8,07 7,57 8,09 8,39 8,84 8,15


    Meisjes Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam 1.101.151.201.251.301.351.401.451.501.551.581.601.63ResOBP
    Jytte Spek --- 1,32


    Meisjes Junior D1 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    23 Jade Bosman X 3,74 3,25 3,74 4,15
    30 Esmee Stok 3,56 3,16 3,63 3,63 4,03
    42 Jytte Spek 3,41 3,48 3,35 3,48 3,79
    54 Pearl Verbeeten 3,07 2,61 3,19 3,19 3,44


    Meisjes Junior D2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    50 Cecilia Lima 9,47 9,88


    Meisjes Junior D2 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    5 Lila van Nieuwkoop 1:52,51 1:51,44


    Meisjes Junior D2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    10 Lila van Nieuwkoop 3:24,12 3:21,45
    12 Cecilia Lima 3:28,32 3:31,26


    Meisjes Junior D2 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    21 Lila van Nieuwkoop 8,48 8,54 9,04 9,04 9,13


    Meisjes Junior D2 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    38 Cecilia Lima 3,66 3,70 3,75 3,75 3,98