Vereniging 'AV Zeewolde' op 'Decathlon Nationale CD Indoor 2019'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Quirijn Pastoor JJD1 1000m
  • 3:32,10
  • Jari Van der Voorn JJC1 60m
  • 7,87
  • Araya Wolfs JJD2 Ver
  • 4,74
  • Martijn Schoemaker JJC1 60m
  • 7,82
  • Berber Schaap MJC1 Kogel
  • 6,42
  • Araya Wolfs JJD2 60m
  • 8,58
  • Berber Schaap MJC1 1500m
  • 6:20,58
  • Elin Buitenhuis MJD2 60m
  • 9,15
  • Elin Buitenhuis MJD2 Ver
  • 3,66
  •  

    Jongens Junior C1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    5 Martijn Schoemaker 7,82Q 7,88
    6 Jari Van der Voorn 7,87Q 8,35


    Jongens Junior C1 - 60 meter halve finale

    # Naam ResQm
    5 Martijn Schoemaker 7,85Q 7,82
    7 Jari Van der Voorn 7,96q 7,87


    Jongens Junior C1 - 60 meter finale

    # Naam ResQm
    5 Jari Van der Voorn 7,89 7,96
    8 Martijn Schoemaker 10,17 7,85


    Jongens Junior C1 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    4 Martijn Schoemaker 9,19Q 10,14


    Jongens Junior C1 - 60 meter horden halve finale

    # Naam ResQm
    8 Martijn Schoemaker 9,33q 9,19


    Jongens Junior C1 - 60 meter horden finale

    # Naam ResQm
    8 Martijn Schoemaker 11,07 9,33


    Jongens Junior C1 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    23 Martijn Schoemaker 4,08 X 4,36 4,36 4,86


    Jongens Junior C2 - 800 meter

    # Naam ResOBP
    8 Rick van der Meer 2:15,94 2:17,02


    Jongens Junior C2 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    6 Rick van der Meer 8,96Q 9,40


    Jongens Junior C2 - 60 meter horden halve finale

    # Naam ResQm
    9 Rick van der Meer 8,98Q 8,96


    Jongens Junior C2 - 60 meter horden finale

    # Naam ResQm
    6 Rick van der Meer 8,97 8,98


    Jongens Junior C2 - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    20 Rick van der Meer 9,27 10,43 10,16 10,43 10,78


    Jongens Junior C2 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    Rick van der Meer --- 5,12


    Jongens Junior D1 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    10 Quirijn Pastoor 1:57,79 1:59,00


    Jongens Junior D1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    12 Quirijn Pastoor 3:32,10 3:29,89


    Jongens Junior D2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    10 Araya Wolfs 8,58Q 9,00


    Jongens Junior D2 - 60 meter halve finale

    # Naam ResQm
    9 Araya Wolfs 8,64 8,58


    Jongens Junior D2 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    25 Jonathan van Lien 11,32 15,56


    Jongens Junior D2 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    13 Jonathan van Lien 7,43 7,88 8,09 8,09qR 6,96


    Jongens Junior D2 - Kogelstoten 3 kilogram finale

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
    11 Jonathan van Lien 8,19 7,96 7,64 8,19 8,09


    Jongens Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam 1.251.301.351.401.451.501.551.601.65ResOBP
    10 Araya Wolfs O O O XXX 1,35 1,45


    Jongens Junior D2 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    5 Araya Wolfs X 4,50 4,74 4,74q 4,16


    Jongens Junior D2 - Verspringen finale

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
    5 Araya Wolfs 4,64 X 4,69 4,32 4,66 4,63 4,69 4,74


    Meisjes Junior C1 - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    23 Berber Schaap 6:20,58 6:00,90


    Meisjes Junior C1 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    52 Berber Schaap 6,14 6,42 6,01 6,42 8,19


    Meisjes Junior D2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    39 Elin Buitenhuis 9,15 9,17


    Meisjes Junior D2 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    44 Elin Buitenhuis 3,39 3,66 3,39 3,66 3,95