Vereniging 'Tempo AV' op 'Decathlon Nationale CD Indoor 2019'

Prijzen

Bas Nolsen
  • Jongens Junior C1 - Kogel - 11,58
Bas Nolsen
  • Jongens Junior C1 - Kogel_f - 11,82
Binne Brok
  • Jongens Junior C2 - Ver - 5,57

Hoogtepunten

Danielle Grijpink MJC1 800m
  • 2:44,01
  • Jiske Terpstra MJD2 600m
  • 1:53,28
  • Quintin Janse JJC2 800m
  • 2:17,82
  • Binne Brok JJC2 Ver
  • 5,57
  • Bas Nolsen JJC1 Kogel
  • 11,58
  • Fenna van Gulik MJC1 60mH
  • 10,98
  • Eva Tops MJC2 60mH
  • 9,97
  • Puk Terpstra MJC2 Ver
  • 4,57
  • Abel Stoker JJC2 60mH
  • 9,03
  • Abel Stoker JJC2 60m
  • 8,00
  •  

    Jongens Junior C1 - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    2 Bas Nolsen 11,58 - - 11,58Q 11,31


    Jongens Junior C1 - Kogelstoten 4 kilogram finale

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
    3 Bas Nolsen 11,68 11,68 9,58 10,86 11,73 11,82 11,82 11,58


    Jongens Junior C2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    31 Abel Stoker 8,00 7,98


    Jongens Junior C2 - 800 meter

    # Naam ResOBP
    13 Quintin Janse 2:17,82 2:22,68


    Jongens Junior C2 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    11 Abel Stoker 9,03Q 8,95
    23 Quintin Janse 9,96Q 9,62


    Jongens Junior C2 - 60 meter horden halve finale

    # Naam ResQm
    8 Abel Stoker 8,98 9,03
    21 Quintin Janse 9,95 9,96


    Jongens Junior C2 - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    17 Abel Stoker 10,98 X 10,89 10,98 11,90
    18 Quintin Janse 9,47 10,73 X 10,73 10,04


    Jongens Junior C2 - Hoogspringen

    # Naam 1.401.451.501.551.601.651.701.751.801.851.90ResOBP
    6 Binne Brok O O XO XXX 1,65 1,65


    Jongens Junior C2 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    3 Binne Brok 4,96 5,57 - 5,57Q 5,66


    Jongens Junior C2 - Verspringen finale

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
    5 Binne Brok 5,35 5,61 5,60 X 5,59 5,40 5,61 5,57


    Meisjes Junior C1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    Fenna van Gulik --- 9,14
    Danielle Grijpink --- 9,24


    Meisjes Junior C1 - 800 meter

    # Naam ResOBP
    18 Danielle Grijpink 2:44,01 2:50,63


    Meisjes Junior C1 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    36 Fenna van Gulik 10,98 10,97
    47 Danielle Grijpink 11,74 12,01


    Meisjes Junior C2 - 800 meter

    # Naam ResOBP
    23 Puk Terpstra 2:42,78 2:43,27


    Meisjes Junior C2 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    19 Eva Tops 9,97Q 10,43


    Meisjes Junior C2 - 60 meter horden halve finale

    # Naam ResQm
    20 Eva Tops 10,23 9,97


    Meisjes Junior C2 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    13 Eva Tops 8,92 9,10 10,12 10,12 10,06


    Meisjes Junior C2 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    14 Puk Terpstra 4,18 4,49 4,57 4,57 4,48


    Meisjes Junior D2 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    7 Jiske Terpstra 1:53,28 1:56,88


    Meisjes Junior D2 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    49 Jiske Terpstra 3,49 3,35 3,47 3,49 3,53