Vereniging 'AV Olympus `70' op 'Decathlon Nationale CD Indoor 2019'

Prijzen

Bibienne de Brabander
  • Meisjes Junior C2 - Kogel - 11,99
Pien Mittertreiner
  • Meisjes Junior D2 - Kogel - 11,31
Pien Mittertreiner
  • Meisjes Junior D2 - Kogel_f - 11,31

Hoogtepunten

Mick van Veen JJD1 Ver
  • 4,00
  • Floortje Lusthof MJD1 Kogel
  • 8,07
  • Kenan Türegün JJD1 60mH
  • 11,58
  • Pien Mittertreiner MJD2 Kogel
  • 11,31
  • Kenan Türegün JJD1 60m
  • 9,09
  • Mick van Veen JJD1 60m
  • 8,78
  • Jet van Mierlo MJD1 Ver
  • 3,88
  • Yannick Rolvink JJC1 Kogel
  • 10,76
  • Luna Pedemonte MJD2 Kogel
  • 10,31
  • Floortje Lusthof MJD1 60m
  • 9,14
  •  

    Jongens Junior C1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    32 Jasper Spruijt 8,51 8,47
    43 Maurits va...cheijndel 8,81 8,96


    Jongens Junior C1 - 800 meter

    # Naam ResOBP
    6 Jasper Spruijt 2:22,31 2:27,80


    Jongens Junior C1 - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    4 Yannick Rolvink 10,76 - - 10,76Q 10,88
    14 Jasper Spruijt 9,17 9,10 9,22 9,22 7,93


    Jongens Junior C1 - Kogelstoten 4 kilogram finale

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
    6 Yannick Rolvink 10,33 10,16 X 10,08 10,44 10,51 10,51 10,76


    Jongens Junior C1 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    30 Maurits va...cheijndel 4,18 4,00 4,01 4,18 4,46


    Jongens Junior C2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    49 Thomas Kleijweg 8,53 8,46
    51 Kariem Kishk 8,80 8,68


    Jongens Junior C2 - 800 meter

    # Naam ResOBP
    21 Stef Kortekaas 2:25,37 2:24,36
    24 Ivar van Ruijven 2:26,67 2:28,31
    25 Ruben van Seventer 2:27,93 2:34,34
    31 Kariem Kishk 2:57,56 2:44,46


    Jongens Junior C2 - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    15 Ruben van Seventer 5:06,47 5:18,05


    Jongens Junior C2 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    33 Kariem Kishk 11,26 11,50


    Jongens Junior C2 - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    11 Thomas Kleijweg 11,29 11,16 11,42 11,42q 12,04


    Jongens Junior C2 - Kogelstoten 4 kilogram finale

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
    10 Thomas Kleijweg 11,22 11,26 10,44 11,26 11,42


    Jongens Junior C2 - Hoogspringen

    # Naam 1.401.451.501.551.601.651.701.751.801.851.90ResOBP
    10 Stef Kortekaas O O O O O XXX 1,60 1,52
    18 Ivar van Ruijven O O XO XXX 1,50 1,60


    Jongens Junior D1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    7 Mick van Veen 8,78Q 8,84
    17 Kenan Türegün 9,09Q 9,11
    38 Nils Eerhart 9,46 9,68


    Jongens Junior D1 - 60 meter halve finale

    # Naam ResQm
    5 Mick van Veen 8,58q 8,78
    21 Kenan Türegün 9,23 9,09


    Jongens Junior D1 - 60 meter finale

    # Naam ResQm
    7 Mick van Veen 8,76 8,58


    Jongens Junior D1 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    16 Mick van Veen 1:59,45 3:31,07


    Jongens Junior D1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    39 Ferenc Visee 3:54,63 4:05,69


    Jongens Junior D1 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    9 Kenan Türegün 11,58Q 12,17


    Jongens Junior D1 - 60 meter horden halve finale

    # Naam ResQm
    11 Kenan Türegün 11,43 11,58


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Leidse Glibbers Leiden Atletiek - JJD1 4 29,08 4
    2 Team 1 HAC D2 Jongens HAC - JJD1 4 29,40 3
    3 Altis jongens D1 Altis - JJD1 4 29,45 2
    4 AV'34 Apeldoorn JJD1 AV `34 Apeldoorn - JJD1 4 31,79 1


    Jongens Junior D1 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    8 Nils Eerhart 7,35 7,13 7,20 7,35q 6,71
    25 Ferenc Visee 5,16 4,81 5,28 5,28 4,99


    Jongens Junior D1 - Kogelstoten 3 kilogram finale

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
    9 Nils Eerhart 6,66 6,82 7,29 7,29 7,35


    Jongens Junior D1 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    16 Mick van Veen 4,00 3,75 3,90 4,00 4,02
    21 Kenan Türegün 3,96 3,64 3,78 3,96 4,19
    Ferenc Visee --- 3,31


    Jongens Junior D2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    30 Milan Kal 9,18 9,31
    44 Luuk van Cappelle 9,45 9,48


    Jongens Junior D2 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    21 Milan Kal 1:57,85 3:26,21
    28 Luuk van Cappelle 2:04,09 3:48,66


    Jongens Junior D2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    32 Milan Kal 3:32,84 3:26,21


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Gooische Tijgers GAC Hilversum - JJD2 4 27,56 9
    2 Altis D2 Altis - JJD2 4 28,60 8
    3 Scopias speed Scopias Atletiek - JJD2 4 28,63 7
    4 GAC JJD - 2 GAC Hilversum - JJD2 4 29,31 6
    5 Speedrunners AVA `70 - JJD2 4 29,97 5
    6 Olympus '70 jongens D AV Olympus `70 - JJD2 4 30,18 4
    7 SuperSwift Swift Atletiek - JJD2 4 30,43 3
    8 Dak Heren DAK - JJD2 4 31,48 2
    9 Team 2 HAC D2 Jongens HAC - JJD2 4 DQ 0


    Jongens Junior D2 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    9 Luuk van Cappelle 7,66 7,67 8,22 8,22q 8,25


    Jongens Junior D2 - Kogelstoten 3 kilogram finale

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
    Luuk van Cappelle --- 8,25


    Meisjes Junior C2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    29 Isis Tinneveld 8,66 8,57
    47 Sanne van der Pijl 9,28 9,31


    Meisjes Junior C2 - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    9 Sanne van der Pijl 6:10,50 6:04,24


    Meisjes Junior C2 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    34 Sanne van der Pijl 11,81 12,08


    Meisjes Junior C2 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    3 Bibienne d...Brabander 10,63 11,99 - 11,99Q 12,03
    18 Tessa Molenaar 9,31 9,42 9,71 9,71 9,76


    Meisjes Junior C2 - Kogelstoten 3 kilogram finale

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
    7 Bibienne d...Brabander 11,29 11,20 11,19 9,94 X 10,65 11,29 11,99


    Meisjes Junior C2 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    15 Isis Tinneveld X 4,56 X 4,56 4,84
    28 Anna Lusthof 3,75 4,37 4,33 4,37 4,52


    Meisjes Junior D1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    20 Floortje Lusthof 9,14Q 9,07


    Meisjes Junior D1 - 60 meter halve finale

    # Naam ResQm
    21 Floortje Lusthof 9,22 9,14


    Meisjes Junior D1 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    13 Jet van Mierlo 1:59,66 2:05,98


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Sparta Sprintgirls AV Sparta - MJD1 4 29,25 7
    2 Leiden Dreamers Leiden Atletiek - MJD1 4 31,31 6
    3 AV’34 meiden D1 AV `34 Apeldoorn - MJD1 4 31,45 5
    4 AV Pijnenburg MJD1 AV Pijnenburg - MJD1 4 32,53 4
    5 DAK chicks DAK - MJD1 4 34,19 3
    6 AVA’70 D.R.E.L. AVA `70 - MJD1 4 34,59 2
    7 AVA '70 Stars AVA `70 - MJD1 4 DQ 0


    Meisjes Junior D1 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    9 Floortje Lusthof 8,07 7,58 8,07 8,07q 8,61
    15 Jet van Mierlo 7,44 6,95 7,73 7,73 8,92


    Meisjes Junior D1 - Kogelstoten 2 kilogram finale

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
    10 Floortje Lusthof 7,81 8,24 7,87 8,24 8,07


    Meisjes Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam 1.101.151.201.251.301.351.401.451.501.551.581.601.63ResOBP
    4 Floortje Lusthof O O O O O XXX 1,35 1,35


    Meisjes Junior D1 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    14 Jet van Mierlo 3,88 3,70 3,70 3,88 3,99


    Meisjes Junior D2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    45 Donja Zwinkels 9,33 9,36


    Meisjes Junior D2 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    21 Luna Pedemonte 2:05,19 2:00,84


    Meisjes Junior D2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    16 Maaike Boers 3:33,25 3:32,05


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    44 Donja Zwinkels 12,45 12,48


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Lionitas girls D2 AV Lionitas - MJD2 4 28,13 12
    2 Scopias D meisjes Scopias Atletiek - MJD2 4 28,41 11
    3 PrinsHendrikjes Prins Hendrik - MJD2 4 28,65 10
    4 GAC MJD - 1 GAC Hilversum - MJD2 4 29,11 9
    5 MD2 Altis - MJD2 4 29,13 8
    6 Team 1 HAC D2 Meisjes HAC - MJD2 4 29,70 7
    7 Olympus '70 meisjes D AV Olympus `70 - MJD2 4 29,82 6
    8 AV56 MD AV `56 - MJD2 4 29,97 5
    9 Atletiektalentjes AVA `70 - MJD2 4 30,49 4
    10 GAC MJD - 2 GAC Hilversum - MJD2 4 30,51 3
    11 GAC MJD - 3 GAC Hilversum - MJD2 4 30,77 2
    12 Dak Dames DAK - MJD2 4 31,54 1


    Meisjes Junior D2 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    2 Pien Mittertreiner 11,31 - - 11,31Q 11,41
    8 Luna Pedemonte 10,24 10,31 9,68 10,31q 10,18
    11 Mieko Hartman 9,72 9,28 9,87 9,87q 10,18
    Saskia Otten --- 8,26


    Meisjes Junior D2 - Kogelstoten 2 kilogram finale

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
    3 Pien Mittertreiner 11,14 10,78 10,22 10,40 11,31 10,76 11,31 11,31
    9 Luna Pedemonte 9,99 10,03 10,01 10,03 10,31
    12 Mieko Hartman 9,26 8,68 8,86 9,26 9,87


    Meisjes Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam 1.101.151.201.251.301.351.371.401.431.451.501.551.60ResOBP
    21 Luna Pedemonte O O O XO XXO XXX 1,30 1,30
    Saskia Otten --- 1,25


    Meisjes Junior D2 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    23 Maaike Boers 4,00 3,75 X 4,00 4,04
    Saskia Otten --- 3,77