Vereniging 'Altis' op 'Decathlon Nationale CD Indoor 2019'

Prijzen

Pablo van Hoorn
  • Jongens Junior C1 - 1500m - 4:39,06
Jip de Greef
  • Jongens Junior C2 - Polshoog - 3,35
 

Jongens Junior C1 - 60 meter

# Naam ResOBP
25 Kenan van der Kooij 8,36Q 8,62


Jongens Junior C1 - 60 meter halve finale

# Naam ResQm
Kenan van der Kooij DNS 8,36


Jongens Junior C1 - 800 meter

# Naam ResOBP
21 Jip van der Kieft 2:41,24 2:41,36


Jongens Junior C1 - 1500 meter

# Naam ResOBP
2 Pablo van Hoorn 4:39,06 4:43,45
14 Jip van der Kieft 5:23,95 5:21,46


Jongens Junior C1 - 60 meter horden

# Naam ResOBP
8 Joris IJzinga 9,24Q 9,68
23 Marijn van der Harst 10,82 11,27


Jongens Junior C1 - 60 meter horden halve finale

# Naam ResQm
4 Joris IJzinga 9,16Q 9,24


Jongens Junior C1 - 60 meter horden finale

# Naam ResQm
6 Joris IJzinga 9,29 9,16


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Action power AC TION - JJC1 4 25,39 3
2 ToPhers junioren C Prins Hendrik - JJC1 4 25,63 2
3 Altis team Jongens C1/2 Altis - JJC1 4 26,58 1


Jongens Junior C1 - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam P1P2P3ResOBP
11 Joris IJzinga 9,00 8,80 9,36 9,36q 10,93
17 Kenan van der Kooij 8,22 8,12 8,32 8,32 9,55


Jongens Junior C1 - Kogelstoten 4 kilogram finale

# Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
11 Joris IJzinga 8,76 8,85 9,14 9,14 9,36


Jongens Junior C1 - Hoogspringen

# Naam 1.401.451.501.551.601.651.701.751.80ResOBP
16 Kenan van der Kooij O XO XXO XXX 1,50 1,55
Jip van der Kieft --- ---


Jongens Junior C1 - Verspringen

# Naam P1P2P3ResOBP
10 Joris IJzinga 4,85 4,77 4,87 4,87q 5,08
22 Marijn van der Harst X 4,36 4,26 4,36 4,49


Jongens Junior C1 - Verspringen finale

# Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
11 Joris IJzinga 4,80 4,71 4,62 4,80 4,87


Jongens Junior C2 - 60 meter

# Naam ResOBP
32 Tyrone Richards 8,01 8,22
42 Koen Van der Linde 8,31 8,79


Jongens Junior C2 - 1500 meter

# Naam ResOBP
7 Jarik van de Mast 4:39,67 4:43,27


Jongens Junior C2 - 60 meter horden

# Naam ResOBP
30 Koen Van der Linde 10,91 11,22


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Bliksem CAV Energie - JJC2 4 25,39 5
2 AV Gouda 2 AV Gouda - JJC2 4 26,52 4
3 Scopias JJC Scopias Atletiek - JJC2 4 26,56 3
4 Cool Runnings AVA `70 - JJC2 4 26,72 2
5 DAK JJC2 DAK - JJC2 4 27,63 1


Jongens Junior C2 - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam P1P2P3ResOBP
9 Jip de Greef 11,32 11,65 - 11,65Q 10,66
27 Tyrone Richards 9,01 8,78 8,63 9,01 9,88


Jongens Junior C2 - Kogelstoten 4 kilogram finale

# Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
Jip de Greef NM 11,65


Jongens Junior C2 - Polsstokhoogspringen

# Naam 2.002.102.202.302.402.502.602.652.702.752.802.852.903.003.353.40ResOBP
1 Jip de Greef O - - - O O XXO XXX 3,35 3,30


Jongens Junior D1 - 60 meter

# Naam ResOBP
13 Guus Boorsma 8,93Q 9,09
19 Jelle van ...r Heijden 9,12Q 9,01


Jongens Junior D1 - 60 meter halve finale

# Naam ResQm
13 Jelle van ...r Heijden 9,07 9,12
14 Guus Boorsma 9,08 8,93


Jongens Junior D1 - 1000 meter

# Naam ResOBP
20 Jente van Geest 3:37,16 3:35,05
23 Thijs Kempe 3:37,65 3:39,80
26 Guus Boorsma 3:41,80 3:32,00
44 Jelle van ...r Heijden 4:04,87 3:25,28


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Leidse Glibbers Leiden Atletiek - JJD1 4 29,08 4
2 Team 1 HAC D2 Jongens HAC - JJD1 4 29,40 3
3 Altis jongens D1 Altis - JJD1 4 29,45 2
4 AV'34 Apeldoorn JJD1 AV `34 Apeldoorn - JJD1 4 31,79 1


Jongens Junior D1 - Verspringen

# Naam P1P2P3ResOBP
29 Jente van Geest 3,78 X 3,71 3,78 4,20


Jongens Junior D2 - 60 meter

# Naam ResOBP
26 Jesse Hoogendijk 9,09 11,77
35 Benjamin Post 9,32 9,36
36 Giel Sportel 9,33 9,11


Jongens Junior D2 - 1000 meter

# Naam ResOBP
10 Benjamin Post 3:15,91 3:13,19
13 Niels Hulsman 3:17,12 3:22,92


Jongens Junior D2 - 60 meter horden

# Naam ResOBP
12 Philip Walraven 10,48Q 11,57
15 Rogier Groeneweg 10,67Q 11,43


Jongens Junior D2 - 60 meter horden halve finale

# Naam ResQm
15 Rogier Groeneweg 10,80 10,67
17 Philip Walraven 10,84 10,48


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Gooische Tijgers GAC Hilversum - JJD2 4 27,56 9
2 Altis D2 Altis - JJD2 4 28,60 8
3 Scopias speed Scopias Atletiek - JJD2 4 28,63 7
4 GAC JJD - 2 GAC Hilversum - JJD2 4 29,31 6
5 Speedrunners AVA `70 - JJD2 4 29,97 5
6 Olympus '70 jongens D AV Olympus `70 - JJD2 4 30,18 4
7 SuperSwift Swift Atletiek - JJD2 4 30,43 3
8 Dak Heren DAK - JJD2 4 31,48 2
9 Team 2 HAC D2 Jongens HAC - JJD2 4 DQ 0


Jongens Junior D2 - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam P1P2P3ResOBP
21 Rogier Groeneweg 6,62 7,53 7,55 7,55 8,80
23 Jesse Hoogendijk 6,95 6,97 6,46 6,97 7,10


Jongens Junior D2 - Verspringen

# Naam P1P2P3ResOBP
10 Rogier Groeneweg 4,34 4,00 4,43 4,43q 4,44
14 Philip Walraven 4,22 4,32 4,11 4,32 3,78
30 Giel Sportel X X 3,86 3,86 4,02
Jesse Hoogendijk --- 3,66


Jongens Junior D2 - Verspringen finale

# Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
Rogier Groeneweg X X X NM 4,43


Meisjes Junior C1 - 60 meter

# Naam ResOBP
17 Isa van Si...rtensdijk 8,46Q 8,53
23 Anissa Toumi 8,64q 8,64
45 Lotte Stam 8,86 8,86
Keziah Orie --- 8,66
Lotte Buitenkamp --- 9,20
Noor Uyt ...n Bogaard --- 9,16


Meisjes Junior C1 - 60 meter halve finale

# Naam ResQm
17 Isa van Si...rtensdijk 8,51 8,46
23 Anissa Toumi 8,81 8,64


Meisjes Junior C1 - 800 meter

# Naam ResOBP
31 Lotte Stam 2:52,49 2:44,03
Senna Vroemen --- 2:53,77


Meisjes Junior C1 - 60 meter horden

# Naam ResOBP
Senna Vroemen DNS 12,58


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 The Flo Jo's - MJC1 4 26,38 13
2 PH Girls Prins Hendrik - MJC1 4 27,38 12
3 Sparta Sprintdiva's AV Sparta - MJC1 4 27,43 11
4 Scopias power Scopias Atletiek - MJC1 4 27,72 10
5 Av Athlos AV Athlos - MJC1 4 27,77 9
6 U-Track DreamTeam U-Track - MJC1 4 27,91 8
7 Pec girls AV PEC 1910 - MJC1 4 28,22 7
8 AAC’61 MJC1 AAC `61 - MJC1 4 28,25 6
9 Altis MJC1 Altis - MJC1 4 28,94 5
10 Altis C2 team 1 Altis - MJC1 4 29,13 4
11 MPM Marathon Pim Mulier - MJC1 4 29,23 3
12 Hellas Angels Hellas Utrecht - MJC1 4 DQ 0
12 Hera's Heldinnen AV Hera - MJC1 4 DNS 0


Meisjes Junior C1 - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam P1P2P3ResOBP
11 Isa van Si...rtensdijk 9,06 9,22 9,14 9,22q 11,15
44 Lotte Buitenkamp 6,78 7,18 6,38 7,18 9,73
45 Senna Vroemen 6,16 6,97 5,39 6,97 7,89
50 Noor Uyt ...n Bogaard 5,99 6,27 6,49 6,49 5,10


Meisjes Junior C1 - Kogelstoten 3 kilogram finale

# Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
5 Isa van Si...rtensdijk 10,11 7,78 8,44 10,47 10,16 10,87 10,87 9,22


Meisjes Junior C1 - Hoogspringen

# Naam 1.251.301.351.401.451.501.551.60ResOBP
24 Noor Uyt ...n Bogaard XXO O XXX 1,30 1,25


Meisjes Junior C1 - Verspringen

# Naam P1P2P3ResOBP
12 Isa van Si...rtensdijk 4,47 4,43 4,17 4,47q 4,50
30 Anissa Toumi 4,01 4,00 4,11 4,11 4,14
40 Lotte Buitenkamp X 3,84 3,79 3,84 4,15
48 Lotte Stam 3,48 3,69 3,63 3,69 3,94


Meisjes Junior C1 - Verspringen finale

# Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
10 Isa van Si...rtensdijk X 4,39 4,42 4,42 4,47


Meisjes Junior C2 - 60 meter

# Naam ResOBP
16 Jetske Meijer 8,47Q 8,35
18 Marinka Schuurman 8,52Q 8,50
43 Naomie Höhn 9,11 8,90
45 Ella Lommen 9,18 9,19


Meisjes Junior C2 - 60 meter halve finale

# Naam ResQm
17 Marinka Schuurman 8,53 8,52
19 Jetske Meijer 8,56 8,47


Meisjes Junior C2 - 800 meter

# Naam ResOBP
25 Myrthe Vernooij 2:46,84 2:43,39


Meisjes Junior C2 - 1500 meter

# Naam ResOBP
Marlot Groeneweg DNS 5:33,04


Meisjes Junior C2 - 60 meter horden

# Naam ResOBP
8 Jetske Meijer 9,50Q 9,56
13 Marinka Schuurman 9,63Q 9,64


Meisjes Junior C2 - 60 meter horden halve finale

# Naam ResQm
11 Jetske Meijer 9,63 9,50
12 Marinka Schuurman 9,66 9,63


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Hellas MJC Hellas Utrecht - MJC2 4 27,00 7
2 DEM Girls DEM - MJC2 4 27,65 6
3 Flits CAV Energie - MJC2 4 27,73 5
4 Team AV'56 AV `56 - MJC2 4 27,80 4
5 AV Gouda 1 AV Gouda - MJC2 4 28,39 3
6 Altis meiden C2 team 2 Altis - MJC2 4 28,70 2
7 GAC C Meiden GAC Hilversum - MJC2 4 28,87 1


Meisjes Junior C2 - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam P1P2P3ResOBP
9 Naomie Höhn 10,17 10,10 10,80 10,80q 10,42


Meisjes Junior C2 - Kogelstoten 3 kilogram finale

# Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
10 Naomie Höhn 10,86 8,69 10,86 10,86 10,80


Meisjes Junior C2 - Hoogspringen

# Naam 1.251.301.351.401.451.501.551.601.651.70ResOBP
7 Jetske Meijer O O XXO XXX 1,60 1,63
8 Elka Wybenga O O XO XXX 1,55 1,60
23 Ella Lommen XO XXO XXX 1,30 1,40


Meisjes Junior C2 - Verspringen

# Naam P1P2P3ResOBP
6 Marinka Schuurman 4,82 4,92 4,87 4,92q 5,13
26 Elka Wybenga 4,43 4,26 3,12 4,43 4,80
34 Naomie Höhn 4,00 3,75 4,23 4,23 4,47
41 Marlot Groeneweg - 4,01 - 4,01 4,45


Meisjes Junior C2 - Verspringen finale

# Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
6 Marinka Schuurman 4,95 4,73 4,82 4,75 4,86 4,88 4,95 4,92


Meisjes Junior D1 - 60 meter

# Naam ResOBP
39 Madelief van Leur 9,33 9,49
Faisa Nicolaas --- 9,51


Meisjes Junior D1 - 600 meter

# Naam ResOBP
25 Madelief van Leur 2:08,21 3:56,95


Meisjes Junior D1 - 1000 meter

# Naam ResOBP
15 Marit Elkerbout 3:41,22 3:36,11
Faisa Nicolaas --- 3:40,39


Meisjes Junior D1 - Kogelstoten 2 kilogram

# Naam P1P2P3ResOBP
41 Imke van der Spoel 5,99 6,01 5,80 6,01 6,66


Meisjes Junior D1 - Hoogspringen

# Naam 1.101.151.201.251.301.351.401.451.501.551.581.601.63ResOBP
Imke van der Spoel --- 1,25


Meisjes Junior D2 - 60 meter

# Naam ResOBP
25 Noralie Schuurman 8,84Q 8,89
Abigail Noruwa --- 8,70


Meisjes Junior D2 - 60 meter halve finale

# Naam ResQm
20 Noralie Schuurman 8,91 8,84


Meisjes Junior D2 - 600 meter

# Naam ResOBP
Abigail Noruwa --- 1:54,97


Meisjes Junior D2 - 60 meter horden

# Naam ResOBP
24 Elena Slagt 11,62q 11,91
30 Annemijn Kerstholt 11,83 11,59
42 Indy Kortman 12,16 12,52


Meisjes Junior D2 - 60 meter horden halve finale

# Naam ResQm
23 Elena Slagt 11,46 11,62


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Lionitas girls D2 AV Lionitas - MJD2 4 28,13 12
2 Scopias D meisjes Scopias Atletiek - MJD2 4 28,41 11
3 PrinsHendrikjes Prins Hendrik - MJD2 4 28,65 10
4 GAC MJD - 1 GAC Hilversum - MJD2 4 29,11 9
5 MD2 Altis - MJD2 4 29,13 8
6 Team 1 HAC D2 Meisjes HAC - MJD2 4 29,70 7
7 Olympus '70 meisjes D AV Olympus `70 - MJD2 4 29,82 6
8 AV56 MD AV `56 - MJD2 4 29,97 5
9 Atletiektalentjes AVA `70 - MJD2 4 30,49 4
10 GAC MJD - 2 GAC Hilversum - MJD2 4 30,51 3
11 GAC MJD - 3 GAC Hilversum - MJD2 4 30,77 2
12 Dak Dames DAK - MJD2 4 31,54 1


Meisjes Junior D2 - Kogelstoten 2 kilogram

# Naam P1P2P3ResOBP
4 Elena Slagt 10,22 10,83 10,17 10,83q 10,81
26 Kyana Richards 8,37 8,57 8,23 8,57 8,72
36 Annemijn Kerstholt 7,18 7,75 7,45 7,75 8,67


Meisjes Junior D2 - Kogelstoten 2 kilogram finale

# Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
8 Elena Slagt 10,28 10,41 X 10,11 9,14 9,70 10,41 10,83


Meisjes Junior D2 - Hoogspringen

# Naam 1.101.151.201.251.301.351.371.401.431.451.501.551.60ResOBP
6 Elena Slagt O O XXO O XO quit 1,45 1,40
8 Indy Kortman O O O XO XO O O XXX 1,40 1,30