Vereniging 'AC TION' op '3de Sinterklaasbeker (60m, 60m horden, hoog en verspringen)'

Prijzen

Tim ter Laak Bolk
  • Jongens Junior A - Ver - 5,78
Jory Davids
  • Jongens Junior C - 60m - 7,91
Jory Davids
  • Jongens Junior C - 60mH - 9,10
Mirek Harwig
  • Jongens Junior C - Hoog - 1,62
Jory Davids
  • Jongens Junior C - Ver - 5,62
Mirek Harwig
  • Jongens Junior C - Ver - 5,59
Natalja Harwig
  • Meisjes Junior B - 60mH - 10,07
Natalja Harwig
  • Meisjes Junior B - Ver - 4,79
Sherryl Achterberg
  • Meisjes Junior C - 60m - 8,38
Joan Hardon
  • Meisjes Junior C - 60m - 8,77
Marleen Baas
  • Meisjes Junior C - 60mH - 9,27
Joan Hardon
  • Meisjes Junior C - 60mH - 10,23
Marleen Baas
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,52
Sherryl Achterberg
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,40
Marleen Baas
  • Meisjes Junior C - Ver - 5,28
Sherryl Achterberg
  • Meisjes Junior C - Ver - 4,81
Carlijn ter Laak
  • Senioren vrouwen - 60m - 7,81
Carlijn ter Laak
  • Senioren vrouwen - Ver - 5,93

Hoogtepunten

Jory Davids JJC Ver
  • 5,62
  • Mirek Harwig JJC Ver
  • 5,59
  • Marleen Baas MJC 60mH
  • 9,27
  • Marleen Baas MJC Ver
  • 5,28
  • Joan Hardon MJC Ver
  • 4,51
  • Artur Harwig JJC Ver
  • 5,36
  • Jory Davids JJC 60m
  • 7,91
  • Mirek Harwig JJC Hoog
  • 1,62
  • Sherryl Achterberg MJC 60m
  • 8,38
  • Sherryl Achterberg MJC Ver
  • 4,81
  •  

    Jongens Junior A - 60 meter

    # Naam ResOBP
    5 Tim ter Laak Bolk 7,88 ---*


    Jongens Junior A - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    3 Tim ter Laak Bolk 5,30 5,50 5,78 5,78 ---


    Jongens Junior C - 60 meter

    # Naam ResOBP
    2 Jory Davids 7,91 ---*
    11 Sven Siebelt 9,11 ---*
    12 Rens Gosselink 9,27 ---*


    Jongens Junior C - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    2 Jory Davids 9,10 ---*
    4 Artur Harwig 9,63 ---*


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    2 Mirek Harwig 1,62 ---
    6 Jory Davids 1,46 ---
    8 Rens Gosselink 1,30 ---


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    2 Jory Davids 5,33 5,52 5,62 5,62 ---
    3 Mirek Harwig X 5,36 5,59 5,59 ---
    5 Artur Harwig X 5,36 5,29 5,36 ---
    11 Sven Siebelt 4,06 3,99 4,19 4,19 ---
    Rens Gosselink - - - DNS ---


    Meisjes Junior B - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    2 Natalja Harwig 10,07 ---*


    Meisjes Junior B - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    2 Natalja Harwig 4,72 4,60 4,79 4,79 ---


    Meisjes Junior C - 60 meter

    # Naam ResOBP
    1 Sherryl Achterberg 8,38 ---*
    3 Joan Hardon 8,77 8,60
    9 Annemarie Gosselink 9,73 ---*
    10 Jente van der Meer 10,29 ---*


    Meisjes Junior C - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    1 Marleen Baas 9,27 9,02
    3 Joan Hardon 10,23 10,24
    4 Sherryl Achterberg 10,33 ---*
    5 Annemarie Gosselink 10,56 ---*
    8 Nikki Mulder 12,11 ---*
    11 Jente van der Meer 13,43 ---*


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    2 Marleen Baas 1,52 ---
    3 Sherryl Achterberg 1,40 ---
    4 Nikki Mulder 1,32 ---


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    1 Marleen Baas 5,07 5,28 5,25 5,28 ---
    2 Sherryl Achterberg 4,81 4,70 4,76 4,81 ---
    4 Joan Hardon 4,51 4,43 4,49 4,51 4,55
    6 Annemarie Gosselink 3,79 4,11 4,18 4,18 ---
    10 Nikki Mulder 3,67 3,66 3,66 3,67 ---
    12 Jente van der Meer 3,45 3,46 - 3,46 ---


    Senioren vrouwen - 60 meter

    # Naam ResOBP
    1 Carlijn ter Laak 7,81 ---*


    Senioren vrouwen - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    1 Carlijn ter Laak X 5,90 5,93 5,93 ---